Policie se při objasňování hrůzného nálezu dostává do slepé uličky a Ulrich žádá o příkaz k prohlídce elektrárny. V hotelu se ubytuje záhadný cizinec. (Netflix)

FeriusParfax

Tak druhý díl nenadchnul o nic víc než první. Jakmile mi bystře došlo, o co tak asi půjde, tak mé nadšení ještě více opadlo. Asi to bude tím, že jsem si nic nečetla a víc by mi bodla "normální" kriminálka a ne skifi s výlety časem. Otázky samozřejmě neubyly. Což se mi vůbec nelíbí. Nemáte se totiž čeho chytit. Zatím asi nejsme na úplně stejné vlně, ale myslím, že si snad brzy potykáme. ()

darthvader77

Věci se pokračují odhalovat. Více tajemství a jako vždycky věci jsou komplikovanější a do všeho je zapletené i něco dalšího. To aby pak člověk to klubko rozmotával, když zájmů a hráčů jsou skoro tucty. Stále ovšem atmosféra by se dala krájet. Speciálně nakonec po odhalení roku 1986 ()

Andulicicka

Atmosféra super, drží mě tento seriál hodně, hudební podklady a intro suprový, zajímá mě co bude dál, ale nemůžu se zbavit pocitu že se dívám na trošku jiný Stranger things. Uvidíme co bude dál ()