Série(2) / Epizody(20)

Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi. (Playtvak.cz)

Trailer

Enšpígl

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Samozřejmě šefová televize určitě nebude dělat akvizici a navíc kdyby jo a byla by to Sabina, tak do týdně televize dovysílá. A ne mediální byznys fakt není o sexu a chlastu, ale srát na to, protože Janička tady jede první ligu a její Sabinu jsem si vychutnával na maximum. Zajímavá záverečná pointa první řady, určitě se kouknou na druhou. Janča je vážně luxus. ()

Tosim

Nejde o to, že hrdinka je kráva, jde o to, že seriál je obyčejný a není moc vtipný. Navíc ten nechutný PP ohledně naší nejhorší hudební stanice tomu moc nepomáhá. A celá ta vážná dějová linka se "ztraceným" tatínkem je hodně snadno odhadnutelná a nudí. Sledovat i celou první řadu je zbytečně moc. 50%. ()

xxmartinxx

Single Lady jsem měl v plánu okázale vyignorovat, ten námět nemůže být víc odrazující. Pak jsem si všimnul, že za tím stojí tým Rozkoše. A skutečně - není to trapné. Problém je, že to není nic. Nedefinovaná hlavní postava se pohybuje v prostředí, které na ni pořádně ani nereaguje, a je to nesmírně unylé. Po čtyřech dílech vlastně nevím nic o ničem od vlastností protagonistky po žánr seriálu. Rudolfová musí točit festivalovky, uzamčená do krátkých anekdot tak trochu ztrácí smysl. ()

dO_od odpad!

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo. ()

Malarkey

Ze začátku jsem se zhrozil, co nám to tu Playtvak připravil za telenovelu. Nalákala mě ale Jana Plodková a tak jsem si říkal, že to hecnu a půjdu do dalších dílů. Nakonec jsem byl poměrně příjemně překvapený, jak jsem se začal těšit na každou další neděli a i když jsem tušil závěr, tak jsem pořád měl nutkání přemýšlet nad tím, co se v dalším díle bude dít. A víte co? Může za to hlavně Jana, protože ta předvedla tak parádní roli, že na ní byla vysloveně radost koukat. Oceňuji propojení s realitou v rámci TV Očko a také děkuji za zjištění, že někdo může žít například i takto. Ne-li hůř. Zároveň jsem rád za zakončení první série a mírně očekávám, co se bude dít v druhé. Každopádně věřím, že Jana nezklame a opět rozjede naprosto parádní potvoru. Podobnou roli totiž v českém televizním průmyslu jen tak dvakrát nenajdete a už jenom proto stojí za to tenhle mini-seriál zkusit. ()

Související novinky

Single Lady 2 na Playtvak.cz

Single Lady 2 na Playtvak.cz

22.04.2018

Fanoušci se dočkali pokračování oblíbené série Single Lady. Videoportál Playtvak.cz slibuje, že druhá řada opět s Janou Plodkovou v hlavní roli bude ještě peprnější. První díl druhé řady seriálu je…

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál…