• gorerated

V cesku nemuze nikdy vzniknout dobry serial. Vsechno je spatne! Vetsi sranda je chytit uplavici a vysrat se z podoby. Herci nudni jak destiva nedele. Plodkova na to nema utahnout cely serial, a navic ji tu roli neveri ani petilete deti. Jeji "spoluherci" jsou zapomenutelni stejne jako spoluzacka seda myska, ktera vas tajne milovala na zakladce. Lituju ze jsem to videl, tu pulhodinu jsem mohl venovat vyzkumu rakoviny napr. Sice bych nic nevymyslel, ale i tak by to bylo hodnotnejsi.(31.3.2018)

Samozřejmě šefová televize určitě nebude dělat akvizici a navíc kdyby jo a byla by to Sabina, tak do týdně televize dovysílá. A ne mediální byznys fakt není o sexu a chlastu, ale srát na to, protože Janička tady jede první ligu a její Sabinu jsem si vychutnával na maximum. Zajímavá záverečná pointa první řady, určitě se kouknou na druhou. Janča je vážně luxus.(15.1.2019)

• soviczka

Začalo to slibně, skončilo o dost méně slavně... Plodková je boží a ten její evil smích mě ničil, ale sama to nezachrání. Zápletka s taxikářem už nemohla být průhlednější. Celou dobu čekám, co se skrývá za tou rádoby gay etudou s Polívkou a ejhle, on je prostě fakt gay. A co dámy viděly na tom slizounovi (rozuměj Plecháčkovi), to nikdy nepochopím. Takže zase nic moc no. Ale děkuji tvůrcům za obohacení mého slovníku o prcačku. Doufám, že ji co nejdříve využiji v praxi...(29.8.2017)

• Drirr

První díl působí chvíli celkem sympaticky a člověk věří, že by i scénář mohl mít hlavu a patu. Jenže po tom pátém musím konstatovat, že je to celé strašlivě o ničem. Kdyby to dohromady mělo jenom dva díly místo těch (zatím) pěti, vůbec nic by se nezměnilo. Nezachraňují to ani postavy, které už nejsou zajímavé, jen otravné.(20.5.2017)

• Ukko

V tom seriálu je všechno špatně, navíc je nesympatický na všech frontách. Od filmařských glitchů v podobě odrazu štábu v okně, přes špatně nazpívanou píseň až po Janu Plodkovou, která je sice hlavní hrdinka, ale tak nějak vás vnitřně sere po celou dobu seriálu. Takže jediný komu se seriál může líbit jsou emancipované feministky jednadvacátého století, které nikdo nikdy nemiloval. Doufám, že to není tím, že takřka devadesát procent filmařského týmu tvoří ženy.(19.5.2017)