Série(2) / Epizody(20)

Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi. (Playtvak.cz)

Trailer

Ampi

Možná je to až příliš účelově vulgární formát, který Janě Plodkové nesluší. I když je pravda, že občas mě tento styl humoru v tomto webseriálu pobavil. Jana Plodková není špatná herečka. Budu trochu trochu citovat, spíše parafrázovat, na to abych ocenil plně tento seriál jsem málo na to jsem málo na omamných látkách závislá, nezádaná žena v manažerské pozici. Více mne oslovili Single man a Taxikář, které jsou s Single Lady propojeni. ()

BigBrother

Popravdě to není tak hrozné, jak to chvílemi působí. Akorát je potřeba vnímat seriál jako celek i twistem na konci. Některé scény jsou vtipné a působí jako z reálného života městského korporátního proletariátu. Plodková představuje vydařenou antipostavu – chová se jako běžný macho týpek na vedoucí pozici akorát že je žena. To je sice fajn, ale čím déle ji známe, tím více začínáme mít podezření, že přes veškeré aspekty, které by ji snad mohly omlouvat, je to prostě jen kráva a všechno špatné, co se jí děje je karma. ()

klukluka

Z počátku jsem k tomu byl značně kritickej, první díly nebyly vlastně vůbec o ničem a ta všudypřítomná vulgarita mi přišla samoúčelná. Jelikož jsem "si ale dal tu práci" a dokoukal to, tak jsem přehodnotil svůj dřívější jednoznačně odmítavý postoj a tvrdím, že se scénáristkám podařilo poměrně přesně zachytit životní a partnerský peripetie svobodné manažerky po třicítce z velkoměsta v západní Evropě. Vzal jsem to fakt na milost a říkám - jo, takhle se ty holky plus mínus chovají, takhle uvažují, takhle se baví, takhle to tady teď prostě plus mínus máme. A Jana Plodková si s rolí Sabiny fakt vyhrála. Vtiskla jí osobitost a charakter. Tipnul bych si, že s ní lidsky nemá nic společnýho, přesto tu nadrženou, zvrhlou, cynickou, sarkastickou, ambiciózní mrchu polidštila. Docela dobrý, řekl bych. ()

rikitiki

Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/ ()

chrispe

1. řada - Člověk se na to ze setrvačnosti dívá, ale nic mu to nedává. Snad jen to, že je rád, že takto nežije. Plodková byla dobrá. 2. řada - Se mi líbila o něco víc. Plodková opět super, Plesl k mému překvapení hodně fajn. Sabininu roli trochu zjemnili a zlidštili a to v mých očích prospělo i druhé řadě. Taky měla jasnější dějovou linku. ()

Související novinky

Single Lady 2 na Playtvak.cz

Single Lady 2 na Playtvak.cz

23.04.2018

Fanoušci se dočkali pokračování oblíbené série Single Lady. Videoportál Playtvak.cz slibuje, že druhá řada opět s Janou Plodkovou v hlavní roli bude ještě peprnější. První díl druhé řady seriálu je… (více)

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál… (více)