Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/(26.6.2017)

• ForGump

To si takhle říkáte při pohledu na jména tvůrců, hele tolik dobrých herců hmmm, hele režisérka Rudolfová, která má docela filmařský talent, byť její filmografie je trošku žánrově odlišná hmmm, hele produkuje to Lucky Man Ondříčka, to jsou vlastně ti, co byli u Anthropoidu a Ztraceni v Mnichově hmmm, tomu se prostě musí dát šance a musí to být velice fajn.... A hle není. Největší problém je ve scénáři a dialozích, které mají být vtipné (používají i vulgarit, řekl bych v každé druhé větě), ale pardon tedy, tomuhle se už snad nemůže nikdo smát. Postavy, z níž hlavní je Jana Plodková coby ''drsná'' ředitelka televize, jež se se svými podřízenými, kteří jsou náramné karikatury, třeba stereotypní postava blbé sekretářky či ambiciózní zamerikanizovaný blbeček, řeší polovinu 15 min dílu, (asi po vzoru Tarantinovského rozboru v Gaunerech) slovo prcačka a my se jim u toho máme smát. Mně z tohohle vychází pouze pseudocool slátanina, která se asi zhlédla v tom množství korporátních komedií z USA, ve kterých hrají Jason Bateman, Jennifer Aniston nebo Seth Rogen, ale za žádnou cenu to nefunguje. Mafra nebo Pleytvák či co, prostě nebude nikdy Stream, ani kdyby se na hlavu postavili, ačkoliv to může Andrej velice jednoduše zařídit, řekl bych mávnutím kouzelného dluhopisu. -%(24.4.2017)

• Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré.(19.6.2017)

Z počátku jsem k tomu byl značně kritickej, první díly nebyly vlastně vůbec o ničem a ta všudypřítomná vulgarita mi přišla samoúčelná. Jelikož jsem "si ale dal tu práci" a dokoukal to, tak jsem přehodnotil svůj dřívější jednoznačně odmítavý postoj a tvrdím, že se scénáristkám podařilo poměrně přesně zachytit životní a partnerský peripetie svobodné manažerky po třicítce z velkoměsta v západní Evropě. Vzal jsem to fakt na milost a říkám - jo, takhle se ty holky plus mínus chovají, takhle uvažují, takhle se baví, takhle to tady teď prostě plus mínus máme. A Jana Plodková si s rolí Sabiny fakt vyhrála. Vtiskla jí osobitost a charakter. Tipnul bych si, že s ní lidsky nemá nic společnýho, přesto tu nadrženou, zvrhlou, cynickou, sarkastickou, ambiciózní mrchu polidštila. Docela dobrý, řekl bych.(28.10.2017)

• Drirr

První díl působí chvíli celkem sympaticky a člověk věří, že by i scénář mohl mít hlavu a patu. Jenže po tom pátém musím konstatovat, že je to celé strašlivě o ničem. Kdyby to dohromady mělo jenom dva díly místo těch (zatím) pěti, vůbec nic by se nezměnilo. Nezachraňují to ani postavy, které už nejsou zajímavé, jen otravné.(20.5.2017)