Nastala chyba při přehrávání videa.
 • husokachna
  **

  A třeba mě to vůbec neuráží. Doufám, že to nemá větší ambice, než udělat krátkej humornej (dejme tomu) web seriál a prodat platební kartu a Óčko. Na to, že to do diváka pere tyhle dva "produkty" pod tlakem, mi asi poprvé takhle otevřenej product placement v českým počinu neleze krkem. Janu Plodkovou zbožňuju, takže je moje hodnocení asi subjektivní, ale dosavadní tři díly mě neznechutily a to je na plejtváku co říct. Vyhledávat to nebudu, ale když mi to někde vyskočí a bude chvilka, tak si to asi pustím. Dal bych dvě, ale je tam pár fóru, který mi udělaly radost (i když jsou totálně jednoduchý - např. Misha), takže zešílím a dám tři. EDIT: Jak to slibně začlo, tak to šlo rychle do kytek.(3.5.2017)

 • curfew77
  ***

  Slušné herecké výkony bohužel nezachrání fakt, že není o čem vyprávět, jedinou zásadní příběhovou pointu uhodne i malé dítě nejpozději ve čtvrtém dílu a některé pokusy o "nahlédnutí pod pokličku" komerční hudební televize jsou vysloveně zoufalé. Za civilní herce a pár vtipných hlášek dávám ještě hodně velkorysé tři hvězdy a přidávám připomínku, o kolik dál je třeba takový (o půl roku starší) starší Semestr od Streamu. 50 %.(19.6.2017)

 • boshke
  ***

  Námět rozhodně není špatný, ač bych nešel tak daleko, že bych seriál označil podobně jako pan Mužík, ředitel MAFRA TV, tedy "výjimečný, svěží a novodobý". Podobně jeho výrok, že Single Lady "je úplně tím nejlepším, co jsme v Playtvákovi zatím vyprodukovali", dle mého spíše svědčí o (dosavadní) tristní úrovni jeho produkce... Plodková je nicméně perfektní a zdatně jí sekunduje trio Stach + Šišková + Kopta. Zbytek je takový nanicovatý komparz. A to je zároveň i problémem celého "výjimečného seriálu", že působí strašně nevýrazně. Což o to, těch deset minut týdně tomu člověk v práci obětuje, ale žádná hitparáda to není... 60%(20.6.2017)

 • xxmartinxx
  **

  Single Lady jsem měl v plánu okázale vyignorovat, ten námět nemůže být víc odrazující. Pak jsem si všimnul, že za tím stojí tým Rozkoše. A skutečně - není to trapné. Problém je, že to není nic. Nedefinovaná hlavní postava se pohybuje v prostředí, které na ni pořádně ani nereaguje, a je to nesmírně unylé. Po čtyřech dílech vlastně nevím nic o ničem od vlastností protagonistky po žánr seriálu. Rudolfová musí točit festivalovky, uzamčená do krátkých anekdot tak trochu ztrácí smysl.(9.5.2017)

 • Lukrecie
  ***

  Výborná Plodková, ale jinak je mi z toho nanic asi spíš obsahově, takový slizký jako obor sám, občas i vtipný a trefný hlášky, občas přesčáru...., nicméně dokoukala jsem ze zvědavosti do 10. Kdyby to mělo víc jak 12 minut, tak se na to asi vykašlu. ;) Poslední díl mi přišel nejzajímavější.... Ještě si rozmyslím, jestli Playtvak jenom neplejtvá mým časem.... 19.11. tak zajímavé je, že Single Lady charakterizovali jako naprostou "krávu", tak Single man je normální chlap..... přeberte si to....(22.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace