• gorerated

V cesku nemuze nikdy vzniknout dobry serial. Vsechno je spatne! Vetsi sranda je chytit uplavici a vysrat se z podoby. Herci nudni jak destiva nedele. Plodkova na to nema utahnout cely serial, a navic ji tu roli neveri ani petilete deti. Jeji "spoluherci" jsou zapomenutelni stejne jako spoluzacka seda myska, ktera vas tajne milovala na zakladce. Lituju ze jsem to videl, tu pulhodinu jsem mohl venovat vyzkumu rakoviny napr. Sice bych nic nevymyslel, ale i tak by to bylo hodnotnejsi.(31.3.2018)

• ForGump

To si takhle říkáte při pohledu na jména tvůrců, hele tolik dobrých herců hmmm, hele režisérka Rudolfová, která má docela filmařský talent, byť její filmografie je trošku žánrově odlišná hmmm, hele produkuje to Lucky Man Ondříčka, to jsou vlastně ti, co byli u Anthropoidu a Ztraceni v Mnichově hmmm, tomu se prostě musí dát šance a musí to být velice fajn.... A hle není. Největší problém je ve scénáři a dialozích, které mají být vtipné (používají i vulgarit, řekl bych v každé druhé větě), ale pardon tedy, tomuhle se už snad nemůže nikdo smát. Postavy, z níž hlavní je Jana Plodková coby ''drsná'' ředitelka televize, jež se se svými podřízenými, kteří jsou náramné karikatury, třeba stereotypní postava blbé sekretářky či ambiciózní zamerikanizovaný blbeček, řeší polovinu 15 min dílu, (asi po vzoru Tarantinovského rozboru v Gaunerech) slovo prcačka a my se jim u toho máme smát. Mně z tohohle vychází pouze pseudocool slátanina, která se asi zhlédla v tom množství korporátních komedií z USA, ve kterých hrají Jason Bateman, Jennifer Aniston nebo Seth Rogen, ale za žádnou cenu to nefunguje. Mafra nebo Pleytvák či co, prostě nebude nikdy Stream, ani kdyby se na hlavu postavili, ačkoliv to může Andrej velice jednoduše zařídit, řekl bych mávnutím kouzelného dluhopisu. -%(24.4.2017)

Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/(26.6.2017)

• Wysch

Markétko(y), do čeho to zase lezete? Jako já vás strašně žeru a kvůli vám vydržím leccos, ale takhle amatérskou patnáctiminutovku jsem fakticky nečekal. Teda takhle, Markétko(y), vy jste samozřejmě skvělá(é) a vypadáte (zníte) posledních zhruba osm let pořád stejně, ale vy jste tak jediný pozitivum(a) tohohle rádoby cool a moderního ženskýho seriálu. Zaprvý dialogy snad nemohla psát ženská, protože nevěřím, že se holky takhle mezi sebou baví, zadruhý nevěřím, že za kamerou stál profesionál, případně že režisérka neviděla, jak amatérsky je kamera zmáknutá v detailech, a osvětlení se taky moc nepodařilo. Prostě to v první epizodě působí jako jeden velkej amatérismus spíchnutej horkou jehlou... tak horkou, že i ten youtubering je v porovnání s tímhle profesionální práce. Markéty, fakt vás žeru, a tak to nevzdám, ale bude mě to asi bolet. Prozatímní * jde jen za Markétami, pro které mám prostě slabost. Půl jde ke Stehlíkům, druhá k Jakšlový z Verony. upd Třetí epizoda má snad nejslabší... ehm... kameru doposud, a to je co říct. Asi se to točilo na mobil. upd2 Já bejt Óčko, tohle posílám rovnou k soudu. Aby nejsledovanější hudební televizi šéfovala píča, to ještě jo, ale děvka, co si libuje v koksu, mluví hůř než já nebo dlaždič, a disponovala IQ o hodnotě inteligenčního kvocientu vymlácenýho lustru... zkrátka aby tohle byla jakože reklama na Óčko, to bych se radši bejt ředitelem Óčka zeblil. Otřesný dialogy, otřesná kvalita produkce, otřesně napsaný charaktery. Plodková si ale asi tu vymaštěnou píču užívá dosytosti, ne že ne. upd ep07 Nodoprdelekurva. upd e10 No vida. Stačí opustit prostory Óčka, udělat z blonďatý krávy celkem uvěřitelnou blbku, přihodit Koptu na víc než na minutu a má to celý záblesky potenciálu. Chjo. Všechno zlý prej jednou skončí, tak to máme teda za sebou...(24.4.2017)

• herr_carter

Seriál,oslavující tvůrčí schopnosti člověka vzdělaného - homo kokotus :" poseru se,hovno,seru na tebe ty čuráku,děláš si prdel,budeme šukat? " A mnoho dalších hvězdných bonmotů a elegantních slovních spojení oslavujících krásu spisovné češtiny. Po 5 minutách jsem šel raději studovat lobotomii pro samouky...............moje hodnocení = 0 z 10(3.4.2018)