• Drirr

První díl působí chvíli celkem sympaticky a člověk věří, že by i scénář mohl mít hlavu a patu. Jenže po tom pátém musím konstatovat, že je to celé strašlivě o ničem. Kdyby to dohromady mělo jenom dva díly místo těch (zatím) pěti, vůbec nic by se nezměnilo. Nezachraňují to ani postavy, které už nejsou zajímavé, jen otravné.(20.5.2017)

• Wysch

Markétko(y), do čeho to zase lezete? Jako já vás strašně žeru a kvůli vám vydržím leccos, ale takhle amatérskou patnáctiminutovku jsem fakticky nečekal. Teda takhle, Markétko(y), vy jste samozřejmě skvělá(é) a vypadáte (zníte) posledních zhruba osm let pořád stejně, ale vy jste tak jediný pozitivum(a) tohohle rádoby cool a moderního ženskýho seriálu. Zaprvý dialogy snad nemohla psát ženská, protože nevěřím, že se holky takhle mezi sebou baví, zadruhý nevěřím, že za kamerou stál profesionál, případně že režisérka neviděla, jak amatérsky je kamera zmáknutá v detailech, a osvětlení se taky moc nepodařilo. Prostě to v první epizodě působí jako jeden velkej amatérismus spíchnutej horkou jehlou... tak horkou, že i ten youtubering je v porovnání s tímhle profesionální práce. Markéty, fakt vás žeru, a tak to nevzdám, ale bude mě to asi bolet. Prozatímní * jde jen za Markétami, pro které mám prostě slabost. Půl jde ke Stehlíkům, druhá k Jakšlový z Verony. upd Třetí epizoda má snad nejslabší... ehm... kameru doposud, a to je co říct. Asi se to točilo na mobil. upd2 Já bejt Óčko, tohle posílám rovnou k soudu. Aby nejsledovanější hudební televizi šéfovala píča, to ještě jo, ale děvka, co si libuje v koksu, mluví hůř než já nebo dlaždič, a disponovala IQ o hodnotě inteligenčního kvocientu vymlácenýho lustru... zkrátka aby tohle byla jakože reklama na Óčko, to bych se radši bejt ředitelem Óčka zeblil. Otřesný dialogy, otřesná kvalita produkce, otřesně napsaný charaktery. Plodková si ale asi tu vymaštěnou píču užívá dosytosti, ne že ne. upd ep07 Nodoprdelekurva. upd e10 No vida. Stačí opustit prostory Óčka, udělat z blonďatý krávy celkem uvěřitelnou blbku, přihodit Koptu na víc než na minutu a má to celý záblesky potenciálu. Chjo. Všechno zlý prej jednou skončí, tak to máme teda za sebou...(24.4.2017)

Z počátku jsem k tomu byl značně kritickej, první díly nebyly vlastně vůbec o ničem a ta všudypřítomná vulgarita mi přišla samoúčelná. Jelikož jsem "si ale dal tu práci" a dokoukal to, tak jsem přehodnotil svůj dřívější jednoznačně odmítavý postoj a tvrdím, že se scénáristkám podařilo poměrně přesně zachytit životní a partnerský peripetie svobodné manažerky po třicítce z velkoměsta v západní Evropě. Vzal jsem to fakt na milost a říkám - jo, takhle se ty holky plus mínus chovají, takhle uvažují, takhle se baví, takhle to tady teď prostě plus mínus máme. A Jana Plodková si s rolí Sabiny fakt vyhrála. Vtiskla jí osobitost a charakter. Tipnul bych si, že s ní lidsky nemá nic společnýho, přesto tu nadrženou, zvrhlou, cynickou, sarkastickou, ambiciózní mrchu polidštila. Docela dobrý, řekl bych.(28.10.2017)

• Ukko

V tom seriálu je všechno špatně, navíc je nesympatický na všech frontách. Od filmařských glitchů v podobě odrazu štábu v okně, přes špatně nazpívanou píseň až po Janu Plodkovou, která je sice hlavní hrdinka, ale tak nějak vás vnitřně sere po celou dobu seriálu. Takže jediný komu se seriál může líbit jsou emancipované feministky jednadvacátého století, které nikdo nikdy nemiloval. Doufám, že to není tím, že takřka devadesát procent filmařského týmu tvoří ženy.(19.5.2017)

• jarmik

Koukám na 1. díl a nevím, zda dokoukám. Ten umělý přehršel poangličtěných vazeb a přímo angličtiny ve vyjadřování postav, zejména největšího borce poradce, je velmi těžce stravitelný. Plodková zatím jediná působí jako alespoň průměrná, i když to je v tomto těžké... /// Nakonec 1. díl nebyl tak špatný, ale toho poradce už nechci vidět.(28.4.2017)