• jarmik

Koukám na 1. díl a nevím, zda dokoukám. Ten umělý přehršel poangličtěných vazeb a přímo angličtiny ve vyjadřování postav, zejména největšího borce poradce, je velmi těžce stravitelný. Plodková zatím jediná působí jako alespoň průměrná, i když to je v tomto těžké... /// Nakonec 1. díl nebyl tak špatný, ale toho poradce už nechci vidět.(28.4.2017)

20/20 Na první dobrou jsem se nechala odradit. Tenhle formát z Playtváku byl over the top ve všech ohledech. Humor z youtube, Misha a jeho šílenosti. Věčně vykalená Plodková, tajemný taxikář a ničím nelimitovaný život v Óčku. Podivné vztahy, všichni burani, všichni s vyřídilkou, kterou je jenom nepříjemný poslouchat. Ale ona je v tom do určité míry zachovaná poetika Rudolfové ze Zoufalců a z Rozkoše. Je vidět, že má své oblíbené situace a herce a tomu se věnuje. Jen tentokrát v jiné stopáži. A nakonec to i smysl dává. Byla by ale škoda, kdyby se Jitka měla zahrabat na internetu na vždy. Kdo přežil obě řady, ocení i doplňující seriál Taxikář.(1.4.2019)

• dO_od

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo.(24.4.2017)

Jedná se o příběh začarovaného kruhu, kdy se dáma chová jako kráva, protože nemá chlapa. Jenže ona chlapa nemá, protože je úplná kráva. Zlá, arogantní, hrubá a s nulovou sociální inteligencí, až se člověk diví, jak se mohla dostat na post ředitelky televize. Jediný záblesk lidskosti nastává ve chvíli, kdy padne. Ovšem nejsem optimista, abych věřil, že to bude mít trvalejší ráz. Jana Plodková tu hraje tak dobře, že si musí dávat pozor, aby ji mužští zaměstnanci restauračních zařízení neplivali do kafe.(13.4.2018)

Plodková tu zhýralou nesympatickou krávu (která je ovšem místy velmi sympaticky cynická a sarkastická!) hraje velmi dobře. Občas se povede i nějaký vtípek či narážka (potěšilo mě navážení se do jůtůberů v prvním díle), ale celkově je to zatím (po čtyřech epizodách) tak nějak bezradné a nevyhraněné...(11.5.2017)