Jednotlive pribehy jsou az zalostne slabe. Silnou strankou tohoto serialu ovsem je vykresleni hlavni postavy Sabiny, kterou vytecne ztvarnila Jana Plodkova. Na to je radost se divat, myslim, ze takovych pitek bude v realnem zivote X.-). Zabavna je i jeji sekretarka, naopak taxikar Kopta uz me zacal nudit. Na prvni pohled to je cele blbost, ale neco do sebe to ma...(20.5.2017)

• dO_od

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo.(24.4.2017)

• gorerated

V cesku nemuze nikdy vzniknout dobry serial. Vsechno je spatne! Vetsi sranda je chytit uplavici a vysrat se z podoby. Herci nudni jak destiva nedele. Plodkova na to nema utahnout cely serial, a navic ji tu roli neveri ani petilete deti. Jeji "spoluherci" jsou zapomenutelni stejne jako spoluzacka seda myska, ktera vas tajne milovala na zakladce. Lituju ze jsem to videl, tu pulhodinu jsem mohl venovat vyzkumu rakoviny napr. Sice bych nic nevymyslel, ale i tak by to bylo hodnotnejsi.(31.3.2018)

• ForGump

To si takhle říkáte při pohledu na jména tvůrců, hele tolik dobrých herců hmmm, hele režisérka Rudolfová, která má docela filmařský talent, byť její filmografie je trošku žánrově odlišná hmmm, hele produkuje to Lucky Man Ondříčka, to jsou vlastně ti, co byli u Anthropoidu a Ztraceni v Mnichově hmmm, tomu se prostě musí dát šance a musí to být velice fajn.... A hle není. Největší problém je ve scénáři a dialozích, které mají být vtipné (používají i vulgarit, řekl bych v každé druhé větě), ale pardon tedy, tomuhle se už snad nemůže nikdo smát. Postavy, z níž hlavní je Jana Plodková coby ''drsná'' ředitelka televize, jež se se svými podřízenými, kteří jsou náramné karikatury, třeba stereotypní postava blbé sekretářky či ambiciózní zamerikanizovaný blbeček, řeší polovinu 15 min dílu, (asi po vzoru Tarantinovského rozboru v Gaunerech) slovo prcačka a my se jim u toho máme smát. Mně z tohohle vychází pouze pseudocool slátanina, která se asi zhlédla v tom množství korporátních komedií z USA, ve kterých hrají Jason Bateman, Jennifer Aniston nebo Seth Rogen, ale za žádnou cenu to nefunguje. Mafra nebo Pleytvák či co, prostě nebude nikdy Stream, ani kdyby se na hlavu postavili, ačkoliv to může Andrej velice jednoduše zařídit, řekl bych mávnutím kouzelného dluhopisu. -%(24.4.2017)

• chrispe

1. řada - Člověk se na to ze setrvačnosti dívá, ale nic mu to nedává. Snad jen to, že je rád, že takto nežije. Plodková byla dobrá. 2. řada - Se mi líbila o něco víc. Plodková opět super, Plesl k mému překvapení hodně fajn. Sabininu roli trochu zjemnili a zlidštili a to v mých očích prospělo i druhé řadě. Taky měla jasnější dějovou linku.(18.12.2017)