Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. (Falcon)

BlackBarron

Asi jsem dětinský, ale byla to tak strašná blbost až to bylo skvělý. V pár scénách jsem brečel smíchy. Řekl bych, že lepší než první díl. 85% ()

McGuffin

Angry Birds ve filmu 2, The Angry Birds Movie 2 proti sobě postavil vícečetné obránce dvou z prvního dílu známých ostrovů a agresora z třetího chladného, ledem pokrytého ostrova, který si z prvních dvou slunečných ostrovů hodlá udělat teplý rekreační resort, klidně i za cenu, že jejich obyvatele vyžene nebo vyhubí. Scénáristé Peter Ackerman, Eyal Podell a Jonathon E. Stewart rozdali karty na film o ohrožení vlastního území živým nepřítelem, jehož záchrany se jako hlavní postava altruisticky ujme kolektivní obránce. Překážkami v úspěšném splnění mise jsou dílem schopnosti a technická výbava agresora a dílem neschopnost obránců, jejichž překonání scénáristé napomohou tu důvtipem, tu štěstím. Vše v roztomilém balení, výsledkem má být a je dětský film, přesto žánrem a atributy povědomý rodičům, kteří před plátnem nebo obrazovkou budou také sedět. Ale není to Bond, po záporném hrdinovi ani není třeba pátrat, ani před kladným neutíká. https://www.macguffin.cz/2020/01/angry-birds-ve-filmu-2.html ()

Mart4s

Naprosto zbytečný film. Jednička byla v mnoha ohledech zajímavá, ale to o tohle dílu říci nemůžu. V určitých scénách se mi sice cukaly koutky a jevil jsem náznak menšího pousmání, ale toť vše. Je mi jasné, že film cílí především na nejmenší, ale radši nic, než tohle. ()

Lukas222

Pár podarených vtípkov, hromada trápnych a zopár naozaj zlých. K tomu nekonečná infantilnosť deja a tsunami politickej korektnosti. ()

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)