Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. (Falcon)

Lukin413

To je tak debilní, plné klišé a poučující až a hranu trapnosti. Na druhou stranu je tu tak velké množství hudebních, vizuálních a i naprosto dada vtípků, že těch 90 minut uteče jako voda. ()

BOURQUE

Po jedničke som čakal slabšie pokračovanie. Výsledok mi príde lepším, čo som videl pri debute. Síce príbeh je klasický so všetkými klišé momenty, ale za to tie jemné, trefné malé vtipy a komické situácie to zachraňujú. Na odpočinok / na jedno pozretie, pri ktorej na animák nemáte veľké nároky, to bude akurát dostačujúci. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Rathalos

Tak ako jednotka i toto pokracovanie je super zabava pre celu rodinu,ktora obsahuje kopec skvelej hudby,postavicky su roztomile a animacia nema absolutne ziadnu chybu,jednoducho Angry Birds su cooooool...:-) ()

helloween93

Ze začátku mi Angry Birds 2 moc nebavily, přišlo mi to rozvíjení příběhu, který měl jedničkou skončit. Poslední třetina to zachraňuje, hodnotím stejně jako jedničku, která subjektivně byla lepší a víc vtipnější. V sequelu se vtipy rozjedou hlavně v poslední třetině filmu. Kasovně šlo o neúspěch pro Sony Pictures Animation, který se možná za čas zaplatí z merche. To nic nemění na faktu že pokračování Angry Birds v kinech vyhořelo a šlo o další z řady sequelů, které underpowerformovaly v kinech v roce 2019. 3* ()

FilipStinef

Řekl bych, že správná pohádka se pozná podle toho, že si ji užijí i starší. To o této rozhodně neplatí. Už po deseti minutách prakticky víte, co se bude dál dít. Chvílemi to začalo být docela snesitelné, ale přesně ve chvíli, kdy jsem si řekl, že už je to fajn, mě praštil do ksichtu nějaký fakt špatný vtip (většinou vtip na základě něčího zadku). Jde to líp. ()

Torgal

Už jednotka prišla s krížkom po funuse, no zázračne nejaké doláre zarobila a tak tu teraz máme dvojku - v čase keď po Angry Birds už neštekne ani pes. Všetko je ale horšie ako minule, podarené gagy sa zredukovali v podstate len na infitráciu labáku v prevleku za degenerovaného orla. Zvyšok je síce stále kriklavo farebný a naspeedovaný, ale kričanie po sebe zábavu nerobí. 5/10 ()

figliar

Druhý Angry Birds pohoreli presne na tom istom ako prvý diel. Tento animák nie je úplne pre detské publikum, respektíve mladšie ročníky nedokážu oceniť jednotlivé narážky a vtipy. Kvalita zostala rovnaká, grafika opäť skvelá, film možno trochu prišiel o svoje čaro prvého dielu, ale inak by som ho hodnotil takmer rovnako. ()

Maximilianus

Prvý film ma bavil až pokým nešli Angry Birds zachrániť vajíčka z prasačieho ostrova. V tomto filme to bolo podobné. Tiež moje nadšenie, ktoré bolo celkom dlho vysoké, postupne opadávalo. Humor tu bol síce lepší a vyrovnanejší oproti prvému dielu, ale ako keby tvorcovia od určitého času ubrali plyn. Bolo tu veľa dobrých nápadov a ešte viac potenciálu, no ten bohužiaľ zostal nevyužitý. Z nových postáv iba pár bolo nejakých výrazne lepších. Prasací tým okrem Leonarda, ktorý mohol dostať viac priestoru, bol úplne nudný. Záporák zo začiatku fajn, ale potom nuda. A tak. Soundtrack perfektný, starí známi Angry Birds tiež, koncept ostrovov sa mi páčil, taktiež Hatchlings a ich minipríbeh s naháňaním vajíčok bol super, ale mám pocit, že film celkovo mohol byť ešte omnoho lepší. 7,2/10. ()

Likan7

Pamatuje Dobu ledovou? Taky byla pro Vás nejvtipnější veverka, která se snažila schovat svůj žalud? Tady je to podobně. Sedlo mi to asi o trochu víc než první díl. Je to stále jen pro ty nejmenší, takže rodiče absolutně nic nepřekvapí. Naštěstí má ale film triumf, který mě bavil v podobě tří malinkatejch očkatejch ptáčků, kteří, během hlavního příběhu, se snaží získat zpět vajíčka, které jim furt a furt nějak utíkají. Je to pitomý, hloupoučký, ale většinou i celkem zábavný a hlavně roztomilý. Díky se dá pokračování Angry Birds celkem přežít. Podruhé to už ale neuvidím. ()

balcazar

Miestami mi to prišlo príliš silené a hlavne príbehovo slabšie ako jednotky, ale Angry Birds nemôžem dať 2 a menej hviezdičiek, lebo som sa proste opäť pobavil a celkový dojem jednoducho nie je dvoj a menejhviezdičkový. Myslel som si, že príbeh troch maličkých súrodencov, ktorí stratili svoje nevyliahnuté sestry, je úplne zbytočný, v závere však hrali najdôležitejšiu úlohu a čo si budem klamať: na ich pátraní po stratených vajciach som sa bavil, hoci s mierne priblblým úsmevom. ()

papadoce

Rozhodne napravená chuť po priemernej jednotke. Rozpačitý začiatok, ale potom to už šľapalo. Nešlo iba o to, že čas od času padol plk. Jednalo sa skôr o sériu situácií nadväzujúcich na seba, ktoré roztriasli bránicu kdekomu, či malému, či veľkému. Za všetky vyhráva akcia v umelom orlovi, ktorá trvala dlho a kŕmila smiechom na niekoľko krát a zakaždým výdatne. Jeden z mála prípadov kedy dvojka preskočí jednotku o triedu. I keď preskakovala iba priemer, no aj tak. A bavil ma aj vedľajší príbeh mláďat. Síce miestami predvídateľný, no miestami prekvapujúci a skoro vždy podarený a vtipný. O čo vlastne tej riaditeľke na Smetanovej šlo ? Netuším. ()

JohnZ87

Stejně zábavné jako předchozí díl, opět skvělý český dabing (zejména Petr Rychlý, Vlastimil Zavřel, ale i další). Spojenectví nahněvaných ptáků a prasátek nabízí řadu vtipných momentů, zejména převlek "retardovaného orla" a z něho plynoucí komické situace jsou prostě k popukání. 85% ()

Mkartaylas56

Tvůrci zde šli totálně na jistotu a přinesli pokračování, které se stylem vyprávění, humorem či animací, nijak neodlišuje od svého předchůdce. Ale ono to vlastně nevadí, protože mně osobně jednička sedla a tudíž z dvojky rozhodně nejsem zklamaný. Jen to asi vypadá, že jsem o něco více dospěl, protože jsem již tvůrcům nešel tolik na ruku a bohužel jsem si nemohl nepovšimnout nedostatků. A to ať už ve scénáři, v celkem obstojné, ale zato nijak oslňující animaci, či v humoru, který je prostě jednoduchý a dětinský. Ono tenhle film je celkově mířený na úplně jinou (mladší) věkovou kategorii a ačkoliv i mezi takovými se najdou některé, co potěší i starší publikum, tak tento to podle mě nezvládá a ačkoliv se tedy v porovnání s prvním dílem kvalitativně nijak nepropadl, tak v mých očích už jde pouze o lehce nadprůměrný animák a nic víc. 60% ()

dkas

Sem tam docela povedený vtípek, nicméně celkově zhruba na úrovni jedničky. Tedy ničím extra zajímavé, prostě takový průměrný animák. ()

himor

Ja si myslím že veľmi podarený animák, viacmenej pre dospelých, veľa dospeláckych vtipov...animácia super, hudba tiež, príbeh opäť jednoduchý ako aj v jednotke. Ja som sa bavil, iste si pozriem ešte neraz a dúfam že bude aj č.3. 85% ()

Daginka

Nejvíc se mi stejně líbil ten znepokojivě roztomilej mizera tuleň, zabouchlej do psa v ledu. https://youtu.be/E9GTwmSxgIg?t=41s ()

borohub

Asi největší problém tohoto filmu byl to, že nejsem přímo jeho cílová skupina (některé animáky jsou hodně koncipované na lidi, kteří vyrůstali v devadesátkách, tento nikoliv). Takže první hodina byla naprosté utrpení, ke konci se to maličko rozjede a myslím, že to slušně pobaví i starší obecenstvo. Asi 2, nebo 3 scény byly vyloženě geniální (podle reakcích v kině, tyto scény pobavily spíše rodiče než děti), co bych vyzdvihnul je parádní soundtrack. Celkově se jedná o průměrný animák, který už si dobrovolně asi nikdy nepustím. 50% ()

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)