Mike Regan je milionář, vlastnící leteckou společnost a žije v nejmodernějším chytrém domě, plném moderních technologií, se svou ženou Rose a 17letou dcerou Kaitlyn. Mikeova společnost vyvine aplikaci s názvem "Omni Jet", která umožní získat letenku tak lehce, jako objednat taxi, a tak společnost může získat tolik potřebný finanční kapitál a začít obchodovat nabídkou akcií. To však vyžaduje souhlas Komise pro cenné papíry a burzy. Ve společnosti se Mike potkává s Edem Porterem, 28letým konzultantem informačních technologií, který zachrání jednu z prezentací Omni Jet. Jeho práce Mika osloví a tak ho požádá, aby opravil domácí Wi-Fi, na kterou si jeho dcera stěžuje, že je pomalá. Porter také upgraduje GPS navigaci v Mikeově autě a tvrdí, že pracoval v Národní bezpečnostní agentuře (NSA) a zúčastnil se vojenské akce v Kandaháru. Porter se seznámí s Kaitlyn a naváže s ní komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, jenže Mike ho vyhodí poté, co Kaitlyn pozve Portera do domu, protože je jím fascinována. Edova slibná kariéra ve společnosti tak končí. Zdrcený Porter začne Mika sledovat a nabourá se do jeho soukromých dat, následně i do jeho domu a tajně sleduje, prostřednictvím bezpečnostních kamer a zařízení celou jeho rodinu. Špehuje především Kaitlyn. Porter rozesílá falešné e-maily Mikeovým klientům a na komisy pro cenné papíry, čímž ohrožuje záměry Mikovy společnosti. Převezme plnou kontrolu nad technikou domu, což prezentuje, že v noci se otvírají dveře, zapínají světla, pouští se hudba i sprcha. Falešnými emailem, pošle Rose výsledky mamografu s tím, že má pozitivní test na rakovinu prsu. Rose je velmi zoufalá, ale její výsledky testů byly podle jejího ošetřujícího lékaře ve skutečnosti negativní a lékař jí ubezpečí, že žádný email neposlal. Poté si Mike uvědomí, že za tím vším stojí Porter... (TV Nova)

viperDavid

Taková nicneříkající nelogická IT kravina. Jasně že moderní dům, který obvykle ani nebývá na internetu hackeš :) A když už se ti to stane, tak jednoduše rozmlátíš všechny tablety a je to, kdo by trávil sekundu tím, ho prostě odpojit ze sítě že ? Brosnan se nám pěkně zfotrovatěl, ale dcerušku tam měl pěknou, to zase jo. Bohužel to bylo slabý jak punčocháče v létě. ()

Johnny.ARN

Neser ITčkárov, pokiaľ sa ti hrabali v sieti v tvojom smart dome, alebo v práci. Nikdy nevieš, kedy im tak strihne, že ti zničia život. Na strane druhej, film dosť priemerný, žiadne nečakané prekvapenie, žiadne hroty alebo ťažké zvraty. Dalo sa to ale zvládnuť, je to príjemne dlhé, fajn obsadenie a nie je to zbytočne prestrelené. Objektívne dve, ale bol tam černý detektívos paťo a bonda som už videl aj vo väčších hovnách. 3 z 5 ()

Jaro.Krafcik

Ozaj skrytý. Brosnan sa snažil, a na staré kolená zahral dobre. Ale film bol ozaj priemerný. Na jedno pozretie stačí. Na akčný thriller som sa aj pobavil. Scéna na policajnej stanici kde hral aj slovenský rapper Rytmus, tá jeho chôdza nemala chybu. Škoda slabého záveru. 3* ()

iXtr3m3

Dosť aktuálny triler s príjemným obsadením na čele s Bondom. Potešil aj už žiaľ nebohý Michael Nyqvist. Ale hlavný záporák teda fakt sympaťák moc nebol, niežeby mal byť, ale taký Wahlberg to kedysi zahral ďaleko lepšie aj lepšie vyzeral. Ale na druhú stranu to bola taká zaujímavá variácia na modernejšie Americké Psycho. ()

filipvrbik

Nejsem zastáncem chytré domácnosti a tento film mi dává za pravdu. Škoda nepovedeného konce, slušně se to rozběhlo...50% ()

mira007

Jednu hvězdu za Brosnana, a jednu za Rytmuse jinak neoriginální, předvídatelný, jednoduchý film. Kdybych ho neviděl, o nic bych nepřišel. ()

Klajnik odpad!

Za několik měsíců si budu pamatovat jen zamyšlenou držku Piece Brosmana a strašně špatně napsaného záporáka, scénárista nedokázal vytvořit osobnost, a tak jen nuceně demonstruje své "šílenství" - například si v autě zpívá nějakej popík pro holky a na konci si bezdůvodně strká pistoli do huby. Zbytečnost. ()

Hapretor

Unylé. A ten Řitmus na konci - nejdivnější, nejzbytečnější a pro mě i nejdebilnější vsuvka ve filmu. Co to jako bylo? Co to jako mělo znamenat ? WTF !!! - konec filmu je pak ještě větší WTF ?! - tohle byl pořádnej úlet. ()

BOURQUE

Scenár vierohodne ide po starej známej ceste. Celý príbeh ako aj niektoré scény sa dajú dopredu odhadnúť. Priemerný výkon od pomaly starnúceho P. Brosnana. Škoda, že J. Moore do toho nepriniesol žiadnu “neočakávanú“ scénu. Samotný záver by zaslúžil lepšiu vypracovanosť. P.S.: Aj tento film potvrdzuje, že ochrana nášho súkromia je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

RedDuck

První polovina nuda. Druhá už je zajímavější, i když když Brosnan najímal čističe tak jsem čekal čističe ajťáků a ne ajťáky:) Všechno zabíjí logika chování postav. ()

Acrobat

Ono v digitálnej dobe sa netreba čudovať takýmto námetom. celkom ma bavilo napriek všetkému tá prízmenosť, že sa to nezvrhlo do celoamerickej katastrofy a napätie ostáva v rodine. Vyšinutý ITéčkár pôsobí dosť dobre démonicky, i keď miestami prvoplánovo. Myslím si, že spôsob akým technika ihneď do pár nanosekúnd dokáže zničiť pohodový psychický život, je nastolený solídne a uveriteľne. samotný film však zo začiatku nudí, herci sú toporní a nesedel mi ani zvláštne umelecký formálny strih filmu (nejaké zvláštne kamerové filtre, i uhly záberov). Primitívne to nie je, ale či vás to strhne vyhodiť S8 a Jablká to pochybujem - nemám ani jeden, som jeden z tých odstrihnutých. (videné 26.02.2018, Archív) ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Opravdu překvapení! Od začátku do konce jsem byl v mírnem napětí. Ajťák nepříjemně "slizký" a 007 borec, kterého za šéfa mít nechcete. ()

mac000

Když se vám do života nabourá hacker, může vám od něj odpomoct ... zase jenom jinej hacker, stejně tak dobrej jako ten padouch. Že to nakonec musí dobře dopadnout, je nasnadě, film nepřekročí stanovené hranice žánru. Proto jenom 3 hvězdy, ale potenciál byn na víc... ()

1V4N

Pierce Brosnan (alias James Bond na dôchodku) stvárňuje úlohu milujúceho otca a manžela, ktorý za každú cenu chce napraviť chybu, ktorú neúmyselne spôsobil. Film hodnotím na 4 hviezdičky a myslim si, že 55% je málo. ()

johnsnow

Takto, Moorov štýl mi celkom sedí a všetky filmy sa mi páčilo (pascu 5 som ešte furt nevidel) Stiahol som si henten film hlavne kvôli Stefanie a tá tu má jednu fakt super scénu v sprche. Brosnan fajn, Friel nič moc, ten I.T psychopat občas fajn ale občas nič moc, jak na bežiacom páse. Nygvist fajn ale má málo priestoru. Ja tomu 5* dám. P.S. Na policajnej stanici kukám na jedného týpka, kukám a to Rytmus. ()

Brano

Pozerateľne béčko, ktoré neohúri, ale tiež ani neurazí. Z kladov vyzdvihnem najmä námet filmu, ktorý bol pre mňa zaujímavý (hackarstvo), a herecké obsadenie hlavných postáv. ()