Manžel na zkoušku

• USA Overboard (více)

Leonardo Montenegro je bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká - karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za služby úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate - přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? (Forum Film CZ)

Talina

Na film jsem se těšila už od té doby, co jsem to viděla na instagramovém účtu Anny Faris a s radostí můžu říct že nezklamal. Eugenio je dobrej a jak jsem už v některých komentářích četla, taky by mě zajímalo kde se doteď schovával , protože je to fakt celkem sympaťák. Těším se na další filmy s ním. ()

Domca94

Nepřišlo mi to až tak špatné. Je zřejmé, že originál je jen jeden, ale ani Anna ani Eugenio nezklamali a film byl vtipný, občas přitažený za vlasy, ale ve výsledku to utíkalo poměrně slušně. ()

Shitonit

Jo tak todleto jsem přesně potřeboval. Jako že čekám klídek, pohodičku, pomalý usínání, a ono mi to znenadání totálně natrhne zadek smíchy :-) Miluji to. Miluji ten pocit, když si na konci můži říct... dám si to ještě jednou.. ()

elimS

𝟕𝟎% - 𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐄 𝟐𝟎𝐭𝐢 𝐬𝐥𝐨𝐯𝐲: Pohodový a příjemně oddechový remake naruby s povedeným hereckým obsazením. Ale zároveň "strašidelné", když si uvědomím, že tací "podpantofláci" opravdu existují :D ✱✱✱ 𝐒𝐏𝐎𝐈𝐋𝐄𝐑 𝟐𝟎𝐭𝐢 𝐬𝐥𝐨𝐯𝐲:  Bohatý namyšlenec ztratí paměť a skončí s falešnou rodinou v prosté domácnosti. Ikdyž na všechno příjde, tak mu rodina přirostla k srdci a vemou se. Jupíjéj ()

george82

Film je moc fajn. Mohlo by tam být více vtipných scém, protože to filmu trochu chybí, ale taková ta romantičnost tam je no. :) ()

Rooseman

Neměl jsem vysoká očekávání a je pravdou, že Eugenio Derbez zahrál výtečně, ale moc mi nesedla Anna Faris. V určitých momentech jsem u ní měl pocit, že jí to hraní vlastně ani moc nejde. Vyjma lehce stupidního začátku a předvídatelného konce jsem se u prostřední části filmu bavil. Je to taková odlehčená romantická komedie bez humoru. Strávit se určitě dá. ()

Prubner

Na komedii Přes palubu se moc detailně nepamatuju, ale vím, že jsem se u ní dost bavil. Remake mě nudil. Eugenio Derbez je sice fajn a krade si film pro sebe, ale proměna hlavního hrdiny je moc náhlá a nepřesvědčivá, změní ze z floutka v pozorného manžela doslova přes noc. Anna Faris je tentokrát úplně mimo a ostatní herci taky ničím nezaujmou (snad John Hannah, ale ten má ostudně malý prostor). Film není moc vtipný a nevím, kde se stala chyba. V hercích ? V nevýrazné režii ? V nenápaditém scénáři ? ()

Daertelon

Relativně nudné klišé, které je tak předpovídatelné a dává takový pocit, "že už jsem to někde viděl", že to člověka celkem otráví. Když se od těhle pocitů oprostíte a zkusíte to vnímat jinak, je to dobře zahrané, celkm vtipné a má to dobrou auru. Za mě tedy 60% ()

jprmusic odpad!

Trapné a ubohé. Smutný důkaz toho, že Hollywoodu definitivně došla inspirace. Původní verzi film nešahá ani po kotníky, hlavní herecké představitele nevyjímaje. Kurt a Goldie je i po těch letech válcujou naprosto s přehledem. ()

Luciee113

Hodně jsem se pobavila :DDD Hlavní hrdina to zahrál bezkonkurenčně!!! jaj, dokonce mi u jedné scény i slzy uklouzly, ale smíchy to nebylo... takže i doják se konal.... uf :) ()

Petule3

Jako přiznaný remake to beru, ale stejně, Přes palubu je prostě originál, a to, že kopírovali i dialogy, všechno, proč? To už nikdo neumí natočit originální nový film a musí se furt jen kopírovat klasiky? Když všechno tohle pominu, jo, celkem fajn komedie. ()

Mikecat

Slabší odvar Overboard s Kurt Russell z 1987, tu ale príde o stratu napäti zbohatlícky rozmaznaný chlapík. Celkovo veľmi príjemne spracované, výborné zahral milenecký pár Anna Faris a Eugenio Derbez, tiež sa to dá, len mu bolo treba dať šancu. Koľko vecí si vedel vážiť, keď si to musel oddrieť vlastnými mozolami. na záver jeden citát komorníka: "úprimnosť bola jednou z vlastností, prečo tu už môj predchodca nepracuje..."ws ()