Reklama

Reklama

Overlord - Season 3

(série)
Trailer

Epizody(13)

Obsahy(1)

Další pokračování série Overlord (2015) nás opět přivádí na dvůr Momongy, bývalého hráče MMORPG Yggdrasil, který byl přenesen do tohoto herního světa a který se následně rozhodl ho celý ovládnout. Poté, co se Momonga vypořádal se sousedním ještěřím národem a úspěšně prozkoumal nedaleké království Re-Estize (události popsané v Overlord II), je na čase se opět trochu zaměřit na své vlastní, pomalu se formující království. Poblíž hrobky Nazarick, Momongova sídla, se totiž začíná rodit spojenectví mezi Gigantem z východu a Hadím démonem ze západu, které by mohlo ohrozit malou vesnici Carne, která je pod ochranou Nazaricku a s kterou má Momonga velké plány. Dokáže se vesnice sama ubránit nájezdu, nebo bude třeba, aby sám svrchovaný vládce zasáhl? A aby toho nebylo málo, tak kdosi v říši Baharuth začíná najímat dobrodruhy a žoldáky, které má v plánu vyslat na průzkum tajemné hrobky (Nazarick), která se v sousedství objevila... (Jeoffrey)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (8)

Echelon1 

všechny recenze uživatele

1. séria mala určitú tajomnosť v ocitnutí v novom svete a pár cool akčných scén. 2. séria...2 séria mala dajme tomu Sebastianovu linku. 3. séria je o tom, ako sú hlavný debilko a jeho krypeľ-squadrona strašní Übermenschen, ako sú vždy vycucaním si z prstu o krok napred, a ako kravina efektívne strieda kravinu. Bude vlastne z toho aj niečo iné, či len všetkých nakoniec porazí (predpokladám, že tie ďalšie über-postavy predstavené na začiatku 2. série prídu až na "veľkolepé finále"), dobyje svet a zazvoní zvonček? Zrejme hej, lebo sa nezdá, že by Overlord bol proste pohľad na boj dobra a zla sledujúc zlo, takže finále v budúcnosti zrejme bude koncipované s myšlienkou, že diváci budú vo veľkom fandiť tímu Nazarick. Čo som len tak viac pátral okolo Overlorda v širšom spektre, o autorovi aj fan-komunite, jedná sa celkom o pacientov a mimo tohto seriálu je Overlord poctivá psychiatria. ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Overlord 3, oproti Overlord 2, se konečně vrátil k Overlord 1 a máme zde zas Overlorda... První část - kecání, kecání, nic jiného si z toho nepamatuji. Druhá sezóna - kecání, kecání, pár bojůvek, které vyústí v "Overlord zastaví čas, ťukne na nepřítele a ten umře. Konec". nebo "Overlord rozdrtí v ruce plot-creating věc, 70 000 vojáků umře. Konec". Na originálním Overlordovi se mi líbila koncová scéna, kdy si člověk nebyl jist, zda nebude mít hlavní postava problémy. V případě sezóny třetí veškeré naděje na "někdo by ho mohl zranit" mizí. Nejsou tam žádné risky, je to nemastné neslané, nikdo z hlavních hrdinů neumírá, jen tam kecají, mluví o tom, jak je jejich Overlord boží nadělení a neexistuje nikdo lepší a opovrhují už tak 50x normálními lidmi, i když jim jejich Overlord už 50x řekl, že jimi nemají opovrhovat. The fu**... Nah... nah... nah... 45 % ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3. sezóna Overlorda pro mě měla podobný průběh, jako ta předchozí. Začátek tak trochu nevýrazný, plný zbytečných záležitostí (opravdu jsem totiž třeba potřeboval vědět, že existuje panenská sukuba) a vaty, kdy jsem si u prvního dílu říkal, že tohle je materiál spíš na bonusový díl (OVA) a rozhodně ne jako úvod do nové sezóny. Celé dění kolem Carne mi nepřišlo zase až tak zajímavé, ale na druhou stranu mělo alespoň pro další dění větší důležitost, než celá anabáze s ještěrkami (omlouvám se, ale nemůžu jim je zapomenout) v sezóně minulé. Druhá část s vpádem dobrodruhů do hrobky už byla lepší, mnohem zajímavější s velmi povedeným vyústěním, které mi připomnělo, že zdejší hlavního hrdinu nelze označit za kladnou postavu. No a finále? Skvěle zvládnutá gradace a ukázka toho, co znamená být opravdu OP a že za určitých okolností to může být děsně přitažlivé. U posledních několika dílů jsem byl zase na vrcholu blaha, užíval si to a opět se těším na další pokračování. Ale ty rozjezdy sezón prostě drhnou (i když vím, že je to všechno součástí novel, takže ono to tam prostě patří). 8,2/10 ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatímco v první sérii sem Ainza bral jako antihrdinu, tak ve druhé sérii na mně působil jako záporák, který však násilí bere jako poslední možnost. Tak zde, se z něho stalo regulérní monstrum, zrůda která experimentuje na lidech a nebere na nikoho a na nic ohled. Nemluvě o tom, že zde už je sním manipulováno a Ainzin skáče, jak si zdejší slizoun přeje a Ainzin to nevidí, nepřipouští si by ho mohl ohrozit někdo z jeho vlastních řad. Když umřou nějaký šílení jedinci, zabijáci, nebo postavy které si o to koledují, tak neřeknu ani popel, ale když umírají postavy, které si to nezaslouží, tak to mi už začíná dost vadit. Takže od druhé poloviny, sem začal fandit lidem, nehledě na to, jak moc byli psycho, byť císař Jircniv je sice nablýskaný až z toho oči bolí, idiot to překvapivě neni. Vše okolo Enri Emmot a vesnici co šéfuje, považuji za velice povedené a i samotná Enri má moje sympatie a bude v ní něco víc, než to že je to vesnická holka. Ainze je možná zrůda, ale díky bohu za Gazefa, Braina a Climba, kteří to vyvažují a zachraňují celý seriál. Docela velkým překvapením je Elias, který získal sebereflexi a lze mu i fandit. Těžko se tahle třetí série hodnotí, kdy se mi hlavní protagonista hnusí, zatímco vedlejší postavy, sou na tom výborně, nicméně i třetí série má slušné zvraty a příběh, o nudu rozhodně neni nouze. Je škoda, že zde neni pořádná akce, tak jako v předešlých sériích, ale minimálně poslední díl je hrdinský, takže ta pátá tam jde. ()

Hees 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mňa rozhodne tretia séria tou najlepšou z celého Overlorda. Všemocný Ainz Ooal Gown, všetci sa mu môžete len klaňať a zúfať. Druhá séria poskytla náhľad úplne inam, ako by sme chceli a tak v tretej sa konečne vráti všemocný Momonga a tak jeho ihrisko tento veľký svet, kde on sedí za šachovnicou a posúva jednotlivé figúrky môže konečne fungovať pre diváka. Problém s týmto anime je vždy ten, že Ainz Ooal Gown je proste overpowered a tak musíte daný svet brať, že vlastne hlavný hrdina sa nejakým spôsobom v tomto svete hrá a užíva si svoju silu, ktorá je nejako pod úrovňou boha, čo by mohol všetko tak Ainz má neuveriteľnú silu meniť tento svet. Ainz tak isto prekračuje v každej sérii svoj tieň a zdá sa, že začína mať komplex boha, ako som už spomenul a toho, že vlastne postavy čo sú v tomto svete nie sú živé, ale len nejaké figúrky. Treba to zrejme chápať ako jedno veľké ihrisko pre neho, aj keď v niektorých situáciách si to dosť odporuje, s tým ako sa choval v iných sériách a celkovo to môže pôsobiť veľmi mätúco! Tretia séria ma bavila najviac napriek viditeľným a už spomenutým problémom. ()

Galerie (304)

Reklama

Reklama