Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry. (Bioscop)

iwee23

Hloupej film, otravné monology hlavní hrdinky (kolikrát sakra na začátku řekla slovo kretén?). Ale vydržela jsem, takže přišlo i pár celkem zábavných momentů, Holubová, koncert Brutus... závěr to ale celé zazdil. Kterej normální chlap by dal přednost ztřeštěné a nepěkné Polívkové před krásnou, milou Ester Geislerovou? ()

dogrose

Další tuctové téma s klišejovitým zpracováním (pokolikáté už Receptář?). Přesto je třeba vyzdvihnout Aničku Polívkovou, které skvěle sekunduje Jaroslav Plesl. Anička by si zasloužila daleko lepší projekty než v českých komediích dostává. ()

Hombre8

Dobře nám tak! Všem těm, kteří neodejdou z kina nebo nevypnou video okamžitě poté, co se, většinou už v první sekundě, objeví logo generálního sponzora. ()

Axxym

Scénáristická impotence. Slabé herecké výkony. Nulový smysl pro humor a pointu. Nic víc vědět nepotřebujete. Nedoporučuju, a to ani "zdarma" na Netflixu. ()

antoinetta0 odpad!

Je fajn vědět, že dno české kinematografie se každým rokem a každým dalším pokusem o film prohlubuje(a to sem si fakt myslela, že Všechno nebo nic, už nic nepřekoná) . Že tenhle "film" bude blbost, bylo jasný od začátku, ale rozhodně jsem si ani nedovedla představit, jak velká.. To, že čeští herci už ztratili jakoukoli důstojnost a očividně za prachy natočí cokoliv, je známá věc, stačí si na chvíli zapnout televizi a sledovat reklamy. Stejně je ale vždycky smutný, vidět dobrý divadelní herce pitvorici se v naprosto prázdných rolích, ve kterých se nám snaží prodat film, o kterým sami musej moc dobře vědět, že je brak. Co musím hned na začátku vyzdvihnout je fakt, že celej film je úžasná oda na český buranstvi, alkoholismus a sexismus, klobouk dolů, to všechno je tady ve velký míře! Pak musím samozřejmě zmínit dokonalou hudbu, která nezmění melodii ani v jedny chvíli(utopit se Oldřich Navrátil v tý toice, vsadím se, že stejná debilní melodie, jak z reklamy na horalku, by hrála pořád) + samozřejmě úžasné vsuvky v podobě zremixovanyho Mozarta!! Díky za to)))))) Pak bych ráda přešla k hlavní dvojici,  kombinace Polívková a Plesl, by i mohla být dobrá, ale úžasný pan režisér a scénárista v jednom, se postaral o to, aby to dopadlo totálně katastrofálně. Jejich vztah nemá absolutně žádnej vývoj, to, že se znají z minulosti nám přiblíží srdceryvna scéna s "retro" filtrem u autobusu. Při jejich dalších setkání jsem už měla jen chuť prohodit notebook oknem a na pár dnů propadnout depresi. Navíc Pleslova postava typu jsem malý klouček, nevím, co mám dělat a v noci pravděpodobně lepím modely letadýlek, byla odsouzena k zániku od prvopočátku. Postava Anny Polívkové, byla dokonale prázdná, jako fakt, prostě prázdná, jo a debilní. Křoví v podobě Dolanského, Klepla, Geislerové(které tímto gratuluju k dalšímu úža filmu))) a Holubové bylo krásně tupoučké, hlavně jsem milovala scénu, kdy si nevěsta v rohu kostela sundává šaty, aby v nich nakonec k oltáři došla její sestra, která, sice ještě minulej tejden ani o svatbě nevěděla, ale kterou přeci tolik miluje!! Ale takovýhle super scén, tam bylo hned několik.. Takže závěrem... Tenhle pokus o film doporučuju všem, co pořád tvrdí, že česká filmografie nejde do háje, všem, co chtějí vidět Navrátila od výkalů a především všem, co se chtějí tak naštvat, že budou hodinu psát recenzi.) ()

ondra.p

Jako samozřejmě těžkej průměr, co bychom taky bohužel od českýho filmu čekali. Další z řady komedií natočených proto, aby měl český herec z čeho platit hypotéky. Na druhou stranu musim dát k dobru, že tady bylo poměrně dost fakt vtipných scén a proto se překvapivě dá tenhle film zkouknout i bez zhnusení nebo znudění. Jak málo už vlastně chceme po českých filmech, ach jo. Přesto si fakt slušných 50% zaslouží. ()

NikiVai

Výtečné herecké osazenstvo, minimálně to ženské. Průměrný scénář. Fajn lokace. Z toho by měla vzniknout alespoň průměrná komedie. Ale nevznikla. Většinu z těch 89 minut jsem byla akorát otrávená, proč jako u nás vzniká tolik béčkového braku. Vždyť to celé bylo na pomezí trapnosti. Anebo já jsem suchar, to je taky možné, ale ani jednou jsem se nezasmála, jaksi nebylo čemu. ()

Bohdy67

Typicka "Anna Polívková" komedie...Ztřeštěná, romantická, nijak zvlášť kvalitní, přesto koukatelná.... Tenhle typ zábavy není pro každého. Jako za tři kila v kině bych byl zklamanej, za dvě hodiny času v neděli večer plně dostačující... 51% ()

BlackDemon odpad!

V polovici filmu som zodvihol a odišiel z kina. Toto je to najhoršie, čo som tento rok videl. Kúsok Bridget Jones, trošku amerických komédií z Jen Aniston, zábery na krajinu ako z Troškových filmov a neuveriteľne iritujúca hudba. O hereckých výkonoch nehovorím, lebo žiadne nie sú. Pôsobilo to, ako keby si všetci herci odskočili z iného nakrúcania a len tak si týmto filmom krátili voľnú chvíľu. Úpadok českého filmu pokračuje. ()

zlamic odpad!

V kině nás bylo 8 po tom co odešli dva páry, přítelkyně, do mě šťouchla ať jako jdeme. Hrdě jsem vytrval, byl to totiž její nápad na to jít. Aspoň si to vytrpěla až do konce a nebude mít zase nápad jít na takovouhle kravinu. Ale, teď k filmu je to velmi a velmi slabé, herci hrají sotva seriálový standard a režie neví kudy kam. Prostě průser. ()

ocepek

Svoboda - Bystroň začíná být dost šílená kombinace. Pamatuji si Svobodu, ještě z divadla a měl jsem pocit, že má talent ale poslední 3 filmy jedna katastrofa za druhou. Chudák Holubová kterou si zjevně oblíbil a tahá ji z jedné sra...ky do druhé. Tohle ani scénaristicky nemá parametry tvořit filmový příběh to jsou Bakaláří po dvaceti letech nastavený a rozředění. Jedna hvězda z úcty k paní Holubové. ()

tmag22 odpad!

Tohle je filmové peklo. Hudba - hrůza, scénář - není, režie - žádná, kamera - barevná. Tohle už nejde po tomhle nehodlám utrácet čas a peníze ne české filmy. ()

kamilek2 odpad!

Zhruba po 20 minutách, jsem se zvedl a spolu s dalšíma co se přidali jsme odešli středem. Děkuji uvaděčce, že pochopila náš stav skoro nepříčetnosti a usadila nás v dalším sále do první řady na Avengers. Mnohokrát ji tímto děkuji. ()

Benigni odpad!

Dala bych jednu hvězdu za celkem dynamický a energický střih a za to že film netrval úmorné dvě hodiny, jako jiné braky tohoto typu. Ale katastrofický scénář i režie mi tu jednu hvězdu utloukli. Jít na český film do kin je dneska větší risk, než si vsadit sportku... Kdy už toho Svobodu někdo zastaví? ()

psekera odpad!

Další Česká romantická komedie, jakých dnes každým rokem vzniká 10 až 20. V této bohužel není ani nosný nápad ani scénář ani režie. Film jen tak plyne a nic neřeší. Bohužel. ()