Taxikář (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2017, 1 h 17 min (Minutáž: 8–12 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (12)

• Malarkey

Hodně náročné sci-fi. Pokud mu ale dáte šanci, budete náležitě odměněni kvalitním materiálem plným zajímavých a originálních nápadů. Náročnost ale není dána tím, že autor je z Číny, jako spíš tím, že se jedná o veskrze silně odborný román. První polovina knihy popisovala procesy a situace z fyziky, ve kterých jsem chvílemi byl úplně ztracený…a to i přesto, že jsem z fyziky na základní škole měl jednou dokonce i jedničku na vysvědčení. Druhá polovina je ale daleko více románová a začíná utvářet i nosnou myšlenku celé trilogie, která mě opravdu hodně zaujala a vysloveně mě nalákala ke čtení dalších dílů. Kdybych to přirovnal k filmu, tak bych určitě musel zmínit Interstellar. Námět založený na jedné neskutečně zajímavé myšlence z teoretické fyziky, zpracování geniální, výsledek jsem nepochopil, ale byl jsem učarován tím, že nějaký myslitel na to vůbec přišel. Zde je to podobné…(28.2.2019)

• Wysch

Kopta je fajn, epizodni roličky Jeřábka nebo Pogodový nebo vlastně i toho Mikluše jsou skutečný bomby, kdy si to ti herci dávají s chutí a sebeironií. Jenže celý je to blbě napsaný. Že to nemá pointu, to vůbec nevadí, ani nevadí, že si to nemůže rozmyslet, jestli to bude (sebe)parodie, (sebe)ironie, nebo jestli se to bude celý brát vážně, protože se v podstatě pořád jedná jen o levnej jednodenní webseriál. Co ale vadí je prostě to, že dialogy se psaly po notný dávce marihuany a že to celý působí dohromady absolutně nepromyšleně. Prostě se vzal jen jeden charakter Koptova nedobrovolnýho taxikáře, a nalepily se k tomu postavičky bez toho, aby to dohromady mělo vlastně nějakej smysl. Ale žral jsem to celý neskutečně a chci druhou řadu, klidně i s tou pizdou z Óčka!(20.12.2017)

Čekal jsem větší hrůzu, ale nakonec to šlo. Kopta je fajn a jednotlivé příhody/cestující občas i pobaví. 50%(16.4.2018)

• dEst28

Nějak jsem to nepochopil. Je to v podstatě takové nic. Žádný vtipy, žádné drama, žádná akce. Nic.(13.11.2017)

• radeckator

Hodně slabý pokus několika oslími můstky navázat na celkem úspěšnou sérii Single lady. Myslím, že smysl v tomto v budoucnu nějak pokračovat není.(20.12.2017)

• stone

Zoufalé !!!!!(10.11.2017)

• topi80

Ach jo. Další seriál, který dává na obdiv amatérismus a totální odfláknutost s tím, že divák to přece odpustí, protože je to prostě jen tvůrčí záměr. Ve skutečnosti je to ale jenom lenost a neschopnost. Kdybych natočil náš stůl v hospodě po pár pivech, jak vede vtipné řeči, mělo by to hodnotu úplně stejnou, ne-li větší.(13.12.2017)

Celkem v pohodě, spousta skvělých herců včetně Kopty, fajn oddechovka.(27.12.2019)

• Benigni

Alespoň jednu hvězdu za Koptu. Pavlásek přece nemůže hrát dramatickou roli. To to je jedno, psát jsem něco dalšího by byla ztráta času.(2.11.2017)

No tak poznává osudy druhejch a řeší s nima svý trable... Jenom si nevzpomínám kde jsem tenhle námět viděl - Jo možná Gump.(8.11.2017)

• Horst_Siegl

No comment..... Víc jak 5 minut nevydrží nikdo.(22.11.2017)

Jako drobné anekdoty jednou týdně mě to bavilo a těšil jsem se na ně, podobně jako na ostatní propojená playtvákovská dílka.(14.5.2018)