Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • Wysch
  *

  Kopta je fajn, epizodni roličky Jeřábka nebo Pogodový nebo vlastně i toho Mikluše jsou skutečný bomby, kdy si to ti herci dávají s chutí a sebeironií. Jenže celý je to blbě napsaný. Že to nemá pointu, to vůbec nevadí, ani nevadí, že si to nemůže rozmyslet, jestli to bude (sebe)parodie, (sebe)ironie, nebo jestli se to bude celý brát vážně, protože se v podstatě pořád jedná jen o levnej jednodenní webseriál. Co ale vadí je prostě to, že dialogy se psaly po notný dávce marihuany a že to celý působí dohromady absolutně nepromyšleně. Prostě se vzal jen jeden charakter Koptova nedobrovolnýho taxikáře, a nalepily se k tomu postavičky bez toho, aby to dohromady mělo vlastně nějakej smysl. Ale žral jsem to celý neskutečně a chci druhou řadu, klidně i s tou pizdou z Óčka!(20.12.2017)

 • dEst28
  odpad!

  Nějak jsem to nepochopil. Je to v podstatě takové nic. Žádný vtipy, žádné drama, žádná akce. Nic.(13.11.2017)

 • radeckator
  **

  Hodně slabý pokus několika oslími můstky navázat na celkem úspěšnou sérii Single lady. Myslím, že smysl v tomto v budoucnu nějak pokračovat není.(20.12.2017)

 • stone
  odpad!

  Zoufalé !!!!!(10.11.2017)

 • Benigni
  *

  Alespoň jednu hvězdu za Koptu. Pavlásek přece nemůže hrát dramatickou roli. To to je jedno, psát jsem něco dalšího by byla ztráta času.(2.11.2017)

 • Alagaesie
  ***

  No tak poznává osudy druhejch a řeší s nima svý trable... Jenom si nevzpomínám kde jsem tenhle námět viděl - Jo možná Gump.(8.11.2017)

 • Horst_Siegl
  odpad!

  No comment..... Víc jak 5 minut nevydrží nikdo.(22.11.2017)

 • topi80
  odpad!

  Ach jo. Další seriál, který dává na obdiv amatérismus a totální odfláknutost s tím, že divák to přece odpustí, protože je to prostě jen tvůrčí záměr. Ve skutečnosti je to ale jenom lenost a neschopnost. Kdybych natočil náš stůl v hospodě po pár pivech, jak vede vtipné řeči, mělo by to hodnotu úplně stejnou, ne-li větší.(13.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace