The Palace in Flames (S01E04) (epizoda)

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015, 44 min

 • K1NGSLAYER
  *****

  Stále mě tento seriál nepřestane udivovat, co si tak bohatý člověk dokázal dovolit a koho si podmanil. Nebýt toho, že se "stal" členem kongresu, nemusel by takhle utíkat. Ale jak se říká "Všechno zlé je k něčemu dobré". Pablito je docela dost rozčílený a např. to vypálení důkazů byla bombová scéna. Jsem hodně napjatý co bude dál.(8.11.2017)

 • Frajer42
  *****

  Po nekompromisním sejmutí významného politického činitele, náš milý Pablo dostal do problémů nejenom sebe, ale veškerý drogový bussines jako celek. Pocit neomezené moci mu přerostl přes hlavu a čestným detektivům z protidrogového nahrál na smeč. Snad poprvé začíná Pablo působit jako polapitelná zvěř, i když zatím tedy velice mocná zvěř, která má stále nakoupených spousty dalších zvířátek. Nicméně, konečně došlo alespoň k nějaké té zprávičce mířené směrem k Pablovi a vytvořil jsem si konečně i nějaké ty sympatie na straně dobra, které zde kupodivu reprezentují nejmocnější USA. Luxusní díl napěchovaný dramatickými zvraty a pořádnou dávkou napětí.(15.2.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Aneb jak by řekl Ben Parker: S velkou mocí přichází velká zodpovědnost. Akorát místo slovem zodpovědnost nahradíte slovo nebezpečí. Ale Pablo znovu vše mazaně vyřeší... "Ve Spojených státech nechá mafie zmizet svědky aby nemohli u soudu vypovídat. V Kolumbii nechal Pablo Escobar zmizet celý soud." ... tyto dvě věty odpovídají za vše.(23.1.2017)

 • JohnMiller
  ****

  Keď už si polícia nedokázala rady s Escobarom a dvojici vyšetrovateľom už nepomáhali ani vlastný ľudia celú kauzu zabalili do protikomunistického rúcha. Toho sa Američania báli viac ako nejakých drog. Po náhodnom objavení istých informácií Pablitovi klepli riadne po prstoch. Jeho charakter mi nebol od začiatku sympatický, respektíve som si ho nevedel obľúbiť, takže si užívam každý jeden jeho prešľap a nasledovné potrestanie. A v tejto epizóde toho bolo až až. Avšak na konci, keď obsadil ministerstvo spravodlivosti a nechal vypáliť všetky dôkazy proti nemu, mi bolo hneď jasné, že sa ešte iba rozbieha.(25.3.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Ano i po čtvrté epizodě spokojenost trvá. Chvílemi už jsem si říkal, že už to tvůrci s Escobarovou beztrestností začínají přehánět, ale pak jsem si připomněl Krejčíře a Mrázka a došlo mi, že přemýšlím jako trotl. Vzhledem k tomu, že jsem před pár dny viděl film "American Made", užil jsem si pasáž s Barrym Sealem.(4.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace