Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Agent Peňa se vrátil do Bogoty jako specialista na kartel z Cali. Když ale dorazil na místo, uvědomil si, že se od něj žádné vyšetřování neočekává, protože gentlemani z Cali již uzavřeli s kolumbijskou vládou dohodu o kapitulaci... Peňa byl chvíli doma, ale jeho návštěva a pobyt s rodinou byly poněkud zvláštní. Peňa so doma necítil jako doma, takže se tam příliš nezdržel, a do Kolumbie se vrátil dříve, než musel. Peňa se do Bogoty vrátil jako specialista na kartel z Cali a dokonce povýšil z obyčejného agenta na šéfa. Peňa doufal, že kartel z Cali dostane. Kartel z Cali byl zcela jiný než Escobar. Gilberto a Miguel nevystupovali veřejně jako pašeráci drog, žili na úrovni a stýkali se jen s bohatými. Kartel z Cali platil neskutečné sumy za úplatky a jejich pracovníci mnohdy ani netušili, že pracují pro gentlemany z Cali, jak si kartel rád říkal. S Gilbertem a Miguelem spolupracoval i Pacho a jejich hlavním mužem v New Yorku byl Chepe. Gentlemani z Cali svolali obrovskou párty, kam pozvali všechny svoje společníky. Bratři toto ještě nikdy neudělali, takže všechny zajímá, co tam chtějí oznámit. DEA o večírku také ví, takže tam pošle svého špeha, což je vlastně bratr jednoho z překupníků, kterého DEA zatkla. Mladík s DEA spolupracuje jen proto, aby pomohl bratrovi. Mladík je ale na večírku odhalen ochrankou. Jorge pracuje pro kartel již mnoho let a je na něj spoleh, ale rád by si otevřel vlastní bezpečnostní agenturu, takže tento večírek by měla být jeho poslední práce pro kartel. Když ale Jorge objeví na večírku špeha, vyjádří mu Miguel vděk tím, že po něm požaduje, aby s nimi ještě šest měsíců zůstal. Těch šest měsíců je doba, kdy bude kartel z Cali velmi aktivní, ale až ta doba uplyne, tak kartel kapituluje. Gilberto a Miguel vyjednali s kolumbijskou vládou podmínky, za kterých přestanou se svým nelegálním podnikáním. Když to Gilberto oznámil obchodním partnerům a členům kartelu, s velký ohlasem se nesetkal. Kartel má ale po celém městě odposlechy, takže brzy zjistí, kdo je na jejich straně a kdo ne. Ten, kdo by chtěl bratrům odporovat nebo se postavit jejich plánu na kapitulaci, byl okamžitě zabit. Miguel nechal Pacha, aby zabil jednoho z jejich partnerů, i když proti kartelu tak ostře nevystupoval. Miguel ho nechal zabít, aby mohl být s manželkou zavražděného. Pacho měl s Claudiem osobní spory, takže se jeho vraždy rád ujal a byl velice brutální. Peňa si v tomto díle uvědomil, že i když ho vzali zpátky do Kolumbie, aby dostal kartel z Cali, tak po něm nikdo nechce, aby cokoliv vyšetřoval. CIA a americká vláda mají totiž s Kolumbií velké plány, takže jim kapitulace největšího kolumbijského kartelu zcela vyhovuje. Peňa je evidentně frustrovaný. (TV Prima)

(více)

Recenze (27)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak Pablo už je definitivně pod drnem, a teď je, jak se zdá řada i na kartelu z Cali, který se v týhle sérii chytaj hlavní role. No a jelikož je Escobar mrtvej, je na čase udělat pořádnou párty, kde jsou snad všechny narcos z Kolumbie a pronýst snad ten nejvíc kontroverzní názor, kterej mezi narcos můžete - tedy legalizování byznysu. Musím říct, že mě vždycky tihle bráchové a jejich kartel zajímali, takže nahlídnutí dovnitř jejich strategie si doufám pořádně užiju. Kvalita seriálu neklesla, to se mi ulevilo, měla jsem z toho docela nasráno v gatích. A samozřejmě pěkná roztahovačka na konec, Pacho se s tím nesere. Hodnocení: 8/10 ()

K1NGSLAYER 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela jsem se bál, jakým směrem se bude vyvíjet tento seriál. Musím říct že hlavy Cali Cartelu na mě působí na rozdíl od předešlé série dost sympaticky. První díl byl hodně "kecací", ale věřím tomu že další budou nabírat na obrátkách jako tomu bylo u předešlých dvou sérií. Pachova scéna na konci dílu byla nejlepší. ()

Reklama

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krále je mrtev, ať žije král... Bohužel styl kterého se tvůrci chytli v prvním díle mně příjde hodně filmový, jako třeba taneček Pacha s jeho boyfriendem a závěřečná vražda Claudia Salazara, ale i další části... Takže na mě moc filmově pojaté místo té akce spjaté s příběhem jak tomu bylo u první a druhé série, leč je to teprve začátek kde jsme se měli hlavně dozvědět o možné dohodě mezi drogovými kartely a americkou vládou... ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ľudia už majú podľa mňa príliš vysoké nároky, obzvlášť na prvé časti novej série. Za mňa krásne 4. Sieť informátorov je parádna, vedeli kam tie peniaze treba naliať radšej než zakopať kdesi na záhrade. Keď sa na scéne objaví starý známy agent CIA tak sa vždy všetko nejak zamieša, som zvedavý ako dopadne jeho postava ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přestože jsem za první dvě série neudělil ani jedinkrát nic jiného než plnou palbu, byl jsem dopředu upozorněn na fakt, že po Pablově odchodu se atraktivita seriálu dost změní a prozatím je tomu skutečně tak. Oba hlavní záporné aktéry momentální dějové linky jsem si dost oblíbil už v průběhu předchozí sezóny, tak snad předvedou něco, díky čemuž si zaslouží stejnou pozornost jako Escobar. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • Auto, kterým přijede Claudio Salazar (Carlos Camacho) s manželkou Maríou (Andrea Londo) do domu bratrů Rodriguezových, je kabriolet Porsche 911 (993) Carrera z roku 1994. (J.F.B.)

Reklama

Reklama