Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

bearmeedek

Komedie/Romantický. Podle vyššího hodnocení jsem očekával ujetou letní komedii. Moje překvapení bylo, že jsem necítil až tak komedii, jako spíš odlehčený a oddechový film. A vůbec to nebylo ke škodě. Děj je jednoduchý, ale ne trapně předvídatelný. Tvůrci se neustále snaží, aby nereálný děj vypadal, i v tom odlehčeném tónu, co nejvíc reálně. A dále upozorňuji, že je film hodně (a nečekaně) konverzační. V ději je ukrytý malý odkaz na Pretty Woman, jako by tvůrci chtěli naznačit, že jde o neoficiální verzi Pretty Chlápek. Romantický pocit se tu asi také dostaví, až ke konci. Jinak konec je samozřejmě americký, s tím nic nenaděláme. Ale i v tom americkém konci se objevilo něco mezinárodního. Když ministryně zahraničí veřejně prohlásila: „… máme kokotského prezidenta …“. Taková hláška určitě nemusí být jen americká, že? 75%. ()

Hellierer

Nejumírnější a pravděpodobně nejlepší "rogenovka". Víceméně se jedná o klasickou romantickou komedii, která je okořeněna naprosto skvělým castingem, kde Theron tu političku bude věřit a Rogena si člověk víceméně ihned oblíbí. Zároveň mezi nimi je naprosto uvěřitelná chemie, která filmu opravdu pomáhá a díky níž v pohodě uběhne i ta lehce přestřelená stopáž. ()

Maximilianus

Klasická romantická komédia, ktorá neprekvapí, neurazí a v pár chvíľach aj trochu pobaví. Zaujímavá je ústredná dvojica. Pri Sethovi Rogenovi človek nikdy nevie, kam až vo svojom humore zájde, ale tu sa držal ešte celkom vrámci únosných hraníc. Charlize bola fajn v komických pasážach, v tých vážnych ju poznáme. 7/10. ()

LordMysti

Když romantickou komedii tak chci dostat romantickou komedii. A Long Shot taková je od začátku do konce. Vtipné situace, romantická zápletka, hepáč, vynikající oba hlavní hrdinové - prostě má to vše co má mít romantická komedie. ()

Likan7

Nemám vůbec rád styl humoru Setha Rogena. Přijde mi to moc sprostý, moc kontroverzní a občas i dost nechutný, takže jsem si Srážku s láskou pouštěl s notnou dávkou nedůvěry. Jenže v momentě, kdy to na mě rozbalil sympaťák Fred a božská Charlotte, začal jsem těm dvěma nepokrytě fandit až do konce. Theron vypadá fakt nadpozemsky, jenže ona nejen že tak vypadá, ale vůbec to není ta blbka, jak to v podobných filmech, kde se střetnou dva neporovnatelné světy, stane. Jejímu vztahu novinářem bez práce Fredem je od začátku hodně pěkně vystavený, přináší spoustu fajn humoru, inteligentní dialogy i když Vám nepřinese vlastně nic moc skvělýho, já se až na pár minut někde v 4/5, kdy jsem se trochu už nudil, bavil od začátku do konce. A sedlo mi to tak i nejspíš proto, že toho Rogenova humoru tu zase tak moc není, a je snesitelný. Stále budete občas zírat, co si Levine dovolí (otoč mě a plácni mě, výkon až na vousy, tří sekundový sex), ale nebylo mi to tak za hranou, jak jsem se bál. Skvělá jednohubka s fajn herci a fajn scénářem. Moderní romantika. ()

holub109

Moc fajn romantická komedie. Chemie mezi hlavními postavami funguje na jedničku s hvězdičkou a jak Charlize Theron tak Seth Rogen jsou boží. Příběh je sice trochu klišé, ale šlape to. Vtipy fungují taky, zkrátka jsem se hodně dobře bavil. 80% ()

netWoor

Podobných prezidentsko-nounejm párů už jsme pár viděli. Tady je změna v tom, že jsou páry prohozené a hlavně, nebojí se prasárniček. Chvíli vážné a chvíli úsměvné, ale ty vtípky mě bavily. ()

ER

Ještě, že tu hrála Charlize Theron, protože těch pár vtipů a Seth Rogen by tenhle film neutáhlo. ()

E lan

Takový totálně americký schématický romanťák. Primitivní, sem tam vtipný a sem tam mírně trapný. Ale čas u něj utíkal docela dobře, takže proč nepřivřít obě oči a nedat štědré ***? ()

RAFT

Konečně , zase dobrá komedie v kině, ani chvilku sem se nenudil.Charlize Theron jede s dosti ujetým Sethem Rogenem.Dobré scény ve filmu se najdou nejlepší bylo asi security prohlídka a Sethova výbava drog to nemělo chybu.Dobrá oddechovka.80% ()

Daginka

Titul by měl imho znít spíš "Sra*ka s láskou". Jakejsi trapně nalinkovanej můví, kde si Čárlíz hraje na pětadvacítku (ale sekne jí to, to zas jako jo), a můj voblíbenej Rogen je asi stejně sexy jak lůzr Ted Mosby. Pár vtipnějších momentů to možná mělo, ale... upřímně... víte, proč tomu dávám ty 3*? No.. Protože tam hrál stále stejně nádhernej a super hot Alex Skarsgärdů. Nechápu, jak to dělá, že furt vypadá ÚPLNĚ stejně. Možná je fakt přecejen ten upír. Neboco. ()

FIAT 500

Občas vtipné, občas trapné, občas vysloveně iritující, celkově nepříliš dobré... Závěr zbytečně tlačí na rádoby levicovou politickou pilu, na kterou Hollywood v posledních letech najel... Až jsem byl překvapen, že se tam někde zjevil "ten" zlý republikán, na druhou stranu to částečně ukázalo, jak to vlastně v dnešním světě chodí - nemáte-li médii hlásané politické přesvědčení, raději o něm nemluvíte, a to ani před nejlepším přítelem, protože se nechcete dočkat odsouzení... A taky to ukazuje, že minimálně někteří "demokraté" (ne, ta strana opravdu není demokratická) jsou úplně stejní jako jimi démonizovaní a zlí republikáni... Myslím, že potenciál by to i mělo, jen tolik netlačit na tu politickou pilu... ()

Alojs

Silné tři hvězdy. Ke čtvrté chybí jen málo - nicméně to nejzásadnější: uvěřitelná chemie. Rogen a Charlize jsou natolik rozdílní (od vzhledu až po povahu), že jsem jim to nebaštil. Ale ani trochu. Samotná zápletka je přitom z pohledu romantické komedie naprosto bravurní. Pochvalu zaslouží Rogen a jeho postava, která je vtipná už z pouhé podstaty. Rogen hraje pravděpodobně sám sebe, a když má na sobě stylovou šusťákovku, krade si každou scénu pro sebe. Přitom naprosto nenásilně, bez použití primitivních fórů a debilních výkřiků. Naproti tomu postava Charlize je tou pohádkovou krasavicí z vysoké politiky, u níž jsem pokaždé tajil dech. Nevím, jak to holka dělá, ale vypadá v každém dalším filmu lépe a lépe. Proto je škoda, že to mezi samotnými herci jiskří jen na oko a že je jejich sblížení servírováno poněkud uměle, násilně a nepřirozeně... Přestože je samotný film velmi příjemný, slavnější konkurence (leckdy z dávné britské minulosti) je ještě o kousek dále. Long Shot je takovým jednookým králem komedií tohoto roku. ()

dogma97

Rogena mám celkem rád i v buranském formátu, ovšem jeho chaotického ukřičeného užvaněného Freda jsem nezkousl. A už vůbec jsem nenašel ani špetku chemie mezi ním a krásnou političkou. Co že nám tedy zbylo z romantické komedie - spousta legrace? Jo, k popukání... ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)