Epizody(10)

Krmelec. Nálevna uprostřed lesa, která je neobyčejná. U Muflona jsou štamgasty Zajíc a Medvěd. A řeší stejné problémy jako lidi. Zvířata si s nimi totiž v mnoha ohledech nezadají. Tak se v novém seriálu internetové televize Stream.cz hlavně pije, strašně žvaní a hodně paří, jen pod režijní taktovkou Jelena a podle scénáře, který psal Slimák. Takže vlastně jako v každé jiné hospodě. (Stream.cz)

Recenze uživatele Bozvav k tomuto seriálu (1)

Jelenovy parohy (2017) (E01) odpad!

Není mi jasné, proč se schopní, místy i výborní umělci propůjčí k tak bizardnímu počinu, jehož umělecká snaha (co že tím chtěl sakra ten básník říct) je jaksi nepochopitelná. Má to být parodie, crazy komedie, pokus o anglickou situační komedii v českém pojetí, nebo nedej bože, tím tvůrce sleduje nějaký vyšší cíl. To asi ne. Na mne to působí tak, že se banda známých herců, scénarista s BAP poruchou a režisér, jemuž nikdo nedá prachy na pořádný film ožrali jak ta příslovečná hovada a vymysleli tuto ptákovinu. A někdo, kdo ví, že v jednoduchosti je síla, nebo sledovanost to posvětil. Možná, se na to ale dívám špatně. Třeba po deseti rumech by se mi to fakt líbilo. Škoda, že nepiji. ()