Unaccompanied Fae (E06) (epizoda)

Fantasy / Horor / Mysteriózní

Scénografie:

Frank Walsh

Kostýmy:

Joanna Eatwell

To je tak, ked ako vytrcajuci z radu a odlisny zacnes na seba prilis upozornovat a vystrkovat rozky. A tak, trosku neuvazene a trochu pohlteni emociami sa nasa dvojka dostava za mreze. Dost ma vyrusilo par veci v linii s Vignette, ale chapem, ze to ma svoju nadvaznost. (nedalo sa s knizockou uletiet? predsa to je tak sikovna vila ;) ) Trocha slabsi diel pre mna zachranuje prave prachaty pan s kopytkami, Agreus, ktory patri urcite do trojky mojich najoblubenejsich charakterov napriec serialom. Hoci mam tusenie, kam to asi bude smerovat, napriek tomu ma tato dejova linia bavi..pripomina mi to grofa Monte Christo. ;) Zeby potulny umelec, bol len umelec? Vrazdiaci prizrak tentokrat okrem vizie moc priestoru nedostal. Ako vyplynulo uz v predoslom dieli, mladi politici si sadli a ohnivy politicky vystup mladej Sophie bol len pre efekt.(9.10.2019)

Pořád nevím, co si o tomto seriálu myslet. Vcelku sympatická detektivka s nepříliš spletitými intrikami, odehrávající se ve fantaskním světě, občas křížená s poněkud moralistickými odkazy na nerovnoprávnost, vztahy mezi homosexuály apod. sračkami, kterými je teď severoamerická produkce zahlcena. Uvnitř toho všeho je tajemství, za vraždami stojí postava, která ještě nebyla odhalena, takže mám chuť se dodívat. Některé momenty jsou opravdu pěkné, jen je škoda, že se ubralo na syrovosti a víc se nevyužívá rating pro dospělé,(13.9.2019)