Erin (Nicole Kidman) kdysi pracovala s kolegou Chrisem jako policistka v utajení a jejich snaha odhalit plány losangeleského gangu skončila tragédií. Když se o mnoho let později v jejím životě znovu objeví hlavní boss, musí se vydat na cestu a bojovat s démony, kteří jí zničili život. Dokáže se od nich definitivně osvobodit? (Bontonfilm)

PTuranyi

Drsná osobná dráma. Po Hodinách ďalší film v ktorom hviezdi Nicole Kidman v inej úlohe ako je pekná tvárička. Erin Bell je totiž policajtka, ktorá už ma čo to za sebou. Prácu v utajení medzi partiou bankových lupičov, smrť parťáka/otca jej dcéry, materstvo. To všetko sa na nej podpísalo do takej miery, že Nicole poznáte len ťažko. Minulosť vláči ako železnú guľu na nohe a žije zo dňa na deň. Spackané rodičovstvo sa jej vracia dcériným opovrhnutím. Lenže vodca bandy Silas zodpovedný za Chrisovu smrť sa opäť vracia a Erin sa chopí šance vyrovnať si účty. Drobné logické skratky sa nájdu aj v tomto filme, ale inak je to čistá prácička. ()

Ja.Malachi odpad!

na ten xicht som sa nevydržal dívať ani 5min....sory ale ona nebola nikdy bohvieaká a ani herečka...ale toto je ...vlastne ani nie je..:) ()

dinzbir

Co se týče děje, snaží se to navodit komplikovanost, ale v základě je to o lidech a jejich nicotnosti. O tom, jak fungují lidské emoce, když se někdo rozhodne jít tou "jednodušší" cestou a pak se to po*ere. Dávám tomu 4 hvězdy, protože 3,5 nejde. Má to přidanou hodnotu v tom, že to demonstruje úpadek etiky a morálky podané profíkem Kidman. ()

nikhaj

Docela RAW triler o policajtke na prahu dochodku. Drzalo ma to pri zmyslech striedaju 2 casove linie. Velmi posobivy vykon nicole kidmanovej ()

BigJohn02

Nudné, zdlouhavé a navíc rozjebané necitlivými flashbacky. Kidmanka vyleze jednou na plátno bez make-upu a všichni žasnou, jak byla skvěle namaskovaná... A ten konec byl fakt strašnej! ()

MRParis

Sexy Nikča opět dokazuje že umí zahrát ůplně všechno,krásnou Satine v Moulin Rouge i na alkoholu zavislou trosku v Ničitelce Super. ()

Iloveporn

Překvapivě se mi ten film hodně líbil. Vždy když ho dávají, neodolám a koukám na to znovu. Fascinuje mě, že Kidman je nalíčená na trosku, plácá se v tom, uvědomuje si, co všechno v životě podělala, trápí ji flashbacky, se dcerou si nerozumí a neví pořádně proč. Je z toho cejtit skutečnej život. Ne ta čítanková hezounkost, aby nás nepoplašilo, že se někomu nedaří, má to v hlavě pošahaný a nedaří se mu a všechny průsery jsou jen jako, protože na konci se nějak vyřeší. Někdy se nic nevyřeší a není to sranda. ()