WWE Royal Rumble (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2018, 253 min

Kevin Dunn

Účinkují:

Brock Lesnar, Adam Scherr, Glenn Jacobs, Shinsuke Nakamura, Kanako Urai, Ronda Rousey, Allen Jones, Kevin Steen, Rami Sebei, Miroslav Barnyashev, Matt Rehwoldt, Rey Mysterio, John Cena, Randy Orton, Joe Anoa'i, Fergal Devitt, Manuel Alfonso Andrade Oropeza, Thea Trinidad, Windham Rotunda, Jeff Sciullo, Matt Hardy, Nick Nemeth, Tom Pestock, Mike "The Miz" Mizanin, Yuvraj Dhesi, Colby Lopez, Nathan Everhart, Stephen Farrelly, Claudio Castagnoli, Austin Jenkins, Ettore Ewen, Kofi Sarkodie-Mensah, Austin Watson, Sesugh Uhaa, Thaddeus Bullard, Heath Miller, Terry Gerin, Dustin Runnels, Ashley Fliehr, Lexi Kaufman, Mercedes Kaestner-Varnado, Rebecca Quin, Pamela Martinez, Dori Prange, Sarah Bridges, Daria Berenato, Leah Van Dale, Natalie Neidhart, Nicole Garcia, Brianna Garcia, Kaori Housako, Trinity Fatu, Adrienne Reese, Amy Dumas, Mickie James, Trish Stratus, Vickie Guerrero, Jacqueline Moore, Beth Phoenix, Ashley Mae Sebera, C.J. Perry, Sarona Snuka, Savelina Fanene, Jonathan Solofa Fatu, Joshua Samuel Fatu, Chas Betts, Shelton Benjamin, Kurt Angle, Stephanie McMahon, Bryan Danielson, Shane McMahon, Paul Heyman, Taylor Rotunda, Joe Hennig, Robert Roode Jr., Dean Muhtadi, Chad Allegra, Andrew Hankinson, Luke Gallegos, Daniel Wheeler, David Harwood, Emanuel Rodriguez, Mascara Dorada, Jose Cordeiro, Jack Claffey, T.J. Perkins, Drew Gulak, Michael Coulthard, Matt Polinsky, Bryan J. Kelly, Maria Menounos, Joseann Offerman, Renee Paquette, Jerry Lawler, David Otunga, Mauro Ranallo, Tom Hannifan, Peter Rosenberg, Hulk Hogan, André the Giant, Vince McMahon, Paul Levesque, Dwayne Johnson, Bret Hart, Anthony Carelli, Kevin Nash, Ric Flair, Mark Calaway

SAMI ZAYN A KEVIN OWENS VS. AJ STYLES - 3* - Na záčátek dobré. AJ Styles zkrátka zvládne utáhnout cokoli. SHELTON A CHAD VS. USOS - 3* - Neříkám, že Shelton a Chad jsou špatní wrestleři, to vůbec ne. Ale přijdou mi jako tag team naprosto nesmyslní a nehodídí se k sobě. ROYAL RUMBLE - 5* - Nepochopím, jak si WWE mohla dovolit hodit největší tahák celého roku doprostřed téhle show. Royal rumble je vždycky nejzábavnější zápas, co můžete vidět a oni ho takto zdiskreditovali. THE BAR VS. SETH A JASON - 4* - Parádní tag team zápas. Ostatně Sheamus, Cesaro a Seth vždycky patří k ozdobám každé show. BROCK LESNAR VS. BRAUN STROWMAN VS. KANE - 5* - Svižná, i když krátká rubačka, jak má být. DIVAS ROYAL RUMBLE - 3* - Jasně, chápu, že je to pro americký ženský úspěch, že měli svůj royal rumble, ale bylo nesrovnatelně horší než mužský a nezasloužil si main event.(27.11.2018)

• Real Tom Hardy

"KINSHASA!!" ----------- Celkom smutné, aké sračky aktuálnym wrestlingovým fanúšikom stačia k radosti.(31.1.2018)

Royal Rumble je PPV ktorú som zbožňoval od momentu ako som začal sledovať wrestling, a tohtoročná mi toto každoročné potešenia nijako nepokazila. 6 hodín wrestlingu je viac než dosť a tak by som očakával, že mi bude dopriata poriadna porcia zábavy. Kickoff Show nepriniesla nič prevratné. 205 Live match bol fun, aj pri neexistujúcom publiku, to isté platilo aj pre Revival vs. The Club - i keď oni mali viacej ľudí v aréne. Počas Open Challenge Bobbyho Roodea som dúfal v nejakého lepšieho protivníka, no nesťažujem sa. Hlavná show odštartovala s Handicap matchom. Bol som skeptický, no milo prekvapený na konci. Žiadne čachre-machre od Shanea & Daniela vyústili v zábavný zápas, ktorý ma nabudil. Smackdown Tag match bol trochu prekvapením. Neočakával som clean sweep, a podobne ako prvý zápas aj tento bolo radosť sledovať aj keď Usos tentokrát show neukradli pre seba ako zvyknú. Mužský Royal Rumble match ... OH-MY-GOD ... nemám absolútne žiadne výhrady. Kopec zábavy. Booked to perfection s výhercom ktorý musel potešiť každého. Už teraz sa teším na Wrestlemaniu. Jediným problémom tohoto zápasu bolo, že absolútne zobral všetku energiu od divákov v aréne, rovnako ako aj doma - hovorím z vlastnej skúsenosti a y reakcií ľudí na Twitteri. Nasledujúce zápasy aj napriek tomu, že boli vcelku fun, sa nedočkali takej diváckej odozvy akú by si možno zaslúžili mať. Universal Championship match však okrem diváckej energie postrádal energiu aj vo všeobecnosti. Každý vedel že Brock vyhrá, tak tam nebolo prílišne veľa napätia. Deštrukcia bola fajn, no to bolo všetko čo ten zápas ponúkol. Ženský Royal Rumble match bol fajn. Vzhľadom na fakt, že sa jednalo o historicky prvý zápas tak sa jednalo viac menej o fan service. Tona legiend prebudila divákom, no okrem toho nič vzrušujúce sa nedialo. Výherkyňa potešila aj keď to nebolo prekvapenie. Koniec samotný, je niečom o čom sa bude ešte veľa rozprávať a kritizovať ... no uvidíme čo prinesie budúcnosť. Som spokojný, a po pondelňajšom RAW to vyzerá tak, že by mohlo začať svitať na lepšie časy - nebol by som veru proti, ale neúfam sa.(31.1.2018)

• - Oficiálními skladbami show jsou písně „King Is Born“ od Aloe Blacca a „Power“ od Little Mix ft. Stormzy. (TheSpearCZ)

• - Posledním zápasem večera byl v historii první ženský Royal Rumble. (hynous)