Alexxx (Adam Devine), Darren (Anders Holm) a Joel (Blake Anderson) jsou tři nepříliš úspěšní přátelé, jejichž snem je vytvořit celosvětově známou počítačovou hru, nicméně se zatím živí jenom jako uklízeči. Vše se ovšem změní, když budovu, kde pracují, napadnou teroristé. Trojice okamžitě vycítí, že tohle by mohla být jejich šance k úspěchu. (C0r0ner)

Raziel_cz

Smrtonosná past s uřezanými penisy. Brutální, zábavné, s dobrou muzikou a vysokými produkčními hodnotami. Inteligencí to sice nepřesahuje Tropic Thunder, ale aspoň je to cíleno na dospělé, vtipy jsou dobře načasované a patřičně nekorektní. Neurazilo (no, ty upjatější asi jo, jak tady čtu ty komentáře), rád se podívám na pokračování. ()

HappyDeath

Možná se to dalo zpracovat lépe, ale světě div se, je to koukatelné. Dobré hlášky, málo trapasů a hluchých míst z toho dělají přijatelný odpolední průměr. Asi zvládnu i dvojku až vyjde... ()

Maximilianus

Film, ktorý má celkom dobrý nápad, ale prevedenie je priemerné. Páčilo sa mi, že to bolo krvavé a film si nebral servítku, avšak ku koncu už tam bolo kopec hlúpostí a nelogickostí. 5,5/10. ()

horor2

Čekal jsem totální kokotinu na n2 a dostal jsem totální píčovinu, která to o sobě moc dobře ví. Paroduje jak Smrtonosnou past, tak i rovnou samo sebe. Nechybí záchodový humor, brutalita a akce. Celé je to brané jako jedna velká hloupost. Zasmál jsem se, pobavil se a přesně to jsem chtěl vidět trojici outsiderů, kteří se rozhodnout změnit svůj osud a zachránit rukojmí od únosců. :-) Další pohodový NETFLIX! :-) ()

johnsnow odpad!

Akože ono nápad dobrý a akčné scény sú dosť krvavé, žiaľ humor je o ničom a často až príliš odporný, ja som došiel po scénu s tučkom a bolo to na mňa priveľa. Zlatý Brothers Grimsby. Odpad kráľovský. ()

blazma

Praštěná akční komedie, bohužel mi přijde že tam nic nefunguje.. až moc praštěné a přihlouplé. Hlavní postavy mi přijdou, že mezi sebou ani nemají žádnou chemii, prostě jim to nefunguje. a ty krvavé scény jsou, ani nevím jak to popsat. Prostě do tohoto filmu nijak nezapadly a ještě víc tomu filmu ublížily. ()

RoseThrone

Wow, jedno velký tučný NE! Díry ve scénáři asi tak velké, jako francouzská okna a děj nepřítomný stejně jako, v tomhle případě, humor. Jedním slovem - nevkus. ()

vobrn

jednu hvezdicku si schovavam pro totalny propadaky. Tady se aspon snazili, ale souhlas s vetsinou hodnoceni - s Netflix originals to jde z kopce. ()

JendaBenda

Moc pinďourů, moc fekalniho humoru. Pár hlášek a scének mě ale pobavilo, takže 50%. Budu ale doufat, že to rychle zapomenu. ()

Grifindoor

Nechápu tak nízké hodnocení, já se bavil! :-D Bláznivá komedie, kde tečou potoky krve, tryskaj mozky z prostřelených hlav, krájí se hlava padoucha na kráječi na šunku, uřezávaj se ptáky a vše je protkané ujetým humorem. "Běž vymejt kundičku mý hyeně" tohle nevymyslíš... Za mě 80% ()