V oku hurikánu

• USA The Hurricane Heist (více)

Strhující thriller V oku hurikánu vypráví příběh skupiny gangsterů, kteří se rozhodli využít nejsilnějšího hurikánu v dějinách, aby zakryli stopy po loupeži 600 milionů dolarů z americké mincovny. Je na tajné agentce Casey Corbyn (Maggie Grace) a lovci hurikánů, meteorologovi Willu Rurledgeovi (Toby Kebbell), aby společně zastavili lupiče a zachránili rukojmí dřív, než z města zbudou pouhé trosky. (Bontonfilm)

Acrobat odpad!

Až som sa ocitol v oku hurikánu, videl som zástup dolárov. Strieľa a páli sa to červeným a zeleným laserom, auta sa vzdúvajú, ale ľudia chodia normálne. Rob Cohen spadol po tom, čo ho búrka vyhrnula hore. Je to len a len o otázke sympatií. Ani jedna strana nemá na to, aby urobila charizmu, a film aj napriek bežnej stopáži začne nudiť. Hurikán je tak veľký, že aj fantasy princ z Perzie by mohol závidieť. Absentuje teda vôľa raziť prvú ligu, a celkový prejav je flagrantný. Taký Cohenovský. (videné 04.10.2018, BDrip) ()

bearmeedek

Béčko je z filmu rozhodně cítit. S tím vědomím se můžeme v určitých místech pousmát a jinak se dál dívat na spojení akcí: tornádo a loupeživý gang. ()

Shitonit

To mohl být tak super film, .. kdyby to byl super film.. Po nekonečně dlouhý seznamce, kde nám je vysvětlíno kdo s kým, co a proč, co se komu kdy stalo a co se asi stane.. se to mohlo klíďo skončit. Nu ne, a jelo to dál. Herecká sestava je vcelku šťastně skloubená, to je dobrý, hromady prachu jsou fajn, a co mi dlouho chybělo, byla čůrací scéna hlavního dua. To jsem již dlouho postrádal, společné močení okořeněné velmi inteligentním rozhovorem, škoda jen, že se Anika a Tom nevychcali na sebe navzájem a neukázali Zadky, nebo aspoň Pippi. Nu život jde dál, a někde kolem chvíle, kdy se rozhodli vodkráglovat ten namachrovanej Betmobil, mě to začalo šíleně srát. Hurikán je na tom celým asi nejlepší, páč se točí točí až podemlel moje voči a já začal tou neskutečnou nudou usínat, vono se v tom krom nonstop honění v dešti a mlze vlastně nic neděje. Pošahanej šerif na začátku vyžene lidi z města do prdele, a přepadne federální likvidačku na prachy. Tam je osum set starejch pochcanejch kokajnem smáčenejch z kalhotek nadrženejch doláčů ( alespoň tak nějak nám to vysvětlil autor) a ty tyn šerif s tou partou pitomců chce. Co je na tom sympatocký je, že po těch po zuby vozbrojenejch neprůstřelnejch vojáčcích jebou humanisticky šipkama, aby je jako nezranili ?? Na to vojáci serou, a klíďo píďo po tý partě z šipkovýho kllubu střílej vším co maj. A světe div se, stějně obrana hradu záhy podlehne a buzeranti s šipkama v zadku vtrhnou do toho skladu, a tam..Je trezor. A problem. Páč ta jediná spravedlivá změnila cosi, a vše je v hajzlu. Stějně mi unikalo, jak chtěli asi dvacet palet s prachama odnýst v hurikánu doprdele. Do prdele ! To byl chvílema tak nesmyslnej guláš, že jsem pochyboval. Co to je? Pohádka pro retardovaný přírodovědce, či přehlídka výtvarných dovedností amerických filmostrůjců? Ona už ta asi jediná příjezdová/odjezdová a evakuační polní cestička po který se řítí kamiony s prachama byla taková dost na hraně chápání. To mi mělo dojít. A nedošlo, a došlo až pozdě. Moje chyba. Přál jsem si hezký večerní zážitek, a schytal jsem hezký hovno. Tak si nestěžuj a běž honem pojebat jinej příběh. Že jo. ------------------------------------------------------------------------ Ale to neznamená že se to někomu nebude líbit, určo si to svý přívržence najde. Ale přísahám jít na to do kina a zaplatit 5kčs za vstup, tak vzteky sežeru židličku, zamotám se do plátna, zakuklím se a za pár týdnů vyletím jak motýl Smrtihlaf. ()

Honziczech

Partička amatérských vycvičenců chce ukrást pár mega dolarů a nemaj k tomu pěkný počasí. Zapšklá agentka a akční meterolog se jim v tom snaží zabránit. Ztráta času, lepsi se podívat na klasický katastrofický film. ()

RedRose

Tak čekal jsem slušný průšvih, ale dostal jsem velice slušné katastrofické akční béčko, které je slušně natočené a casting byl moc fajn. Je tady zmixováno několik žánrových filmů dohromady, ale nijak zvlášť se to nebije, takže jsem se bavil! 63% ()

Sundance.cz

To je zase mix asi jako když si nalijete vajčňák do vína. Postavy mají moderní gravitační boty a dokážou ustát i ten největší huríkán. A k výčtu žánrů zapomněli napsat komedie. Jo hurikán, ten tam je jako doplněk akčního filmu. A tak nějak to celé nefunguje. Je to asi jako kdyby k potápějícímu Titanicu připlul Jack Sparrow a tonoucí Capriově posádce hodil Nema v okurkáči na pomoc. Prostě koukat se na to dá, ale kolikrát si řeknete "Co to jako bylo?" 40 % (**) ()

horor2

Efekty super, dokonce i hlavní hrdinský pár by byl slušný. Ralph Ineson od prvního momentu by byl taktéž slušný... i když u jedné scény jsem se celkem dost zasmál :-D Bohužel dalo se z toho určitě víc vytřískat. Opět předvídatelný, což by ani nevadilo, kdyby nebyl tak zbytečně průhledný. Průměrný nic nového nabízející oddechová podívaná, která pobaví a to je vše. ()

johnsnow

teda tento film ma prekvapil v pár bodoch. 1. je akčný a katastrofický je tak asi z 20% aj to sa tá výrazná katastrofickosť objaví až v závere. 2. Má snád všetky klíše, napríklad odhalíte, že henten síce vyzerá zo začiatku že je dobrý ale je to záporák lebo mu tu skurvenskosť(lepší výraz ma nenapadá) vidíte v ksichte. 3. Skurvený happyend bez nejakej smrti hlavnej postavy. 4. Točil ju Rob Cohen. ale napriek tomu, je to taká blbinka, že musím dať 4* lebo ja takéto žánriky rád, aj keď samozrejme krútim nad tým hlavou. ()

koblenzer53

A to jsem se docela těšila, trochu blaha pro mé oči v podobě deště, černých mraků a něčeho, co se tam hnalo, ale jinak obyčejná honička. Škoda. ()

Ivoman

Nelogičnosti jedna za druhou a druhá za třetí. Naštěstí to mělo alespoň pěkný triky, ale jinak to nebyl katastrofický film, ale katastrofa. ()

R.O.man

clap clap usa! Toto je typicky priklad americkeho akcneho filmu s prehnanymi akcnymi efektami, nekonecnymi strielackami a poctivcami s moralnymi zasadami co ctia velku ameriku... necakal som od toho vela...no i tak dufal som na priemer... no nic, nabuduce ()

curfew77

Béčko jak z učebnice, ovšem ke všemu nudné a jalové. Jediná rozpoznatelná herecká tvář Maggie Grace naprosto marná jako vždycky. Nebrat. 35 %. ()

martins

No co říci, mohl to být dobrý akčňák, kdyby to tvůrci nakonec nezazdili. Hned úvodní scéna o ničem a pak to chvíli trvá než se to rozjede. Zloději se v klidu dostanou do přísně střeženého komplexu, po zuby ozbrojení vojáci padají jak švestky. Maggie Grace si nejdříve hraje na drsňáka za volantem, klidně ohrozí lidi okolo jen, aby vycouvala s tahačem, pak drsně projede tabákovým polem, při tom je vidět, že cesta je předem projetá. Pak si zahraje i na Ramba..do toho Scény jak z Rozpoutané ho pekla nebo Twisteru. ()

argo.smile

Kto pozná Cohenovu tvorbu tak vie do čoho ide. Ja som mu dal šancu v nádeji, že naozaj prekvapí a on sa vôbec v ničom nezmenil. Logika za 0 bodov kde všetko okolo nich lieta cez auta atď. a oni si tam riešia prestrelku medzi sebou. A to je len taká malá ochutnávka.... Režisér vykradol pozadie z Twisteru trochu okorenil zápletkou z Povodne a máme tu 2* film s odretými ušami ktorý mal ísť hneď na dvd pulty na pumpách. ()