Reklama

Reklama

Na hromádce s ex

(seriál)
  • USA Splitting Up Together
Trailer
Komedie
USA, (2018–2019), 9 h 22 min (Minutáž: 21–22 min)

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Lena a Martin se rozvedli, ale mají tři děti a urychleně prodat dům není výhodné. Proto se rozhodnou v péči o děti střídat tak, že vždycky bude jeden z nich týden bydlet s nimi v domě a druhý sám v garáži. Jenže brzy zjistí, že je k sobě dosud poutá víc, než si mysleli... (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Lena a Martin se po letech manželství rozvedou, protože jejich vztah přišel o tu jiskru, kterou měl na začátku a dohodnou se, že jeden z nich bude bydlet v domě a starat se o děti a druhý bude bydlet v garáži a takhle se budou střídat. Jejich kamarádům se to moc nelíbí, ale Lena a Martin jsou spokojení a zase si začínají užívat života. Herecky je to fajn, dokáže to pobavit, ale nijak extra mě to nezaujalo a jde spíše o takový průměr. 50% ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Teprve teď se dívám do související, že předlohou byl dánský seriál Pospolu v rozvodu. U něj je uvedeno, že se jedná o komedii, ale i drama, navíc jen o osmi dílech, takže původní téma asi dostane trochu jiný rozměr. Už název Na hromádce s ex je zavádějící neboť to vypadá, že na hromádce žije ON s NÍ. Přitom si ale svá bydliště stále vyměňují. Bohužel hned v úvodu seriál porušuje svůj princip neboť exmanželé se scházejí a nedodržují pravidla, která si dali. A velmi brzy je poruší definitivně. Druhá série je malinko lepší než první neboť je přeci jen vtipnější. Před tímto seriálem vysílala Nova Krok za krokem. A když srovnám dvě americké rodiny, je zde vidět obří posun. Tak za prvé si děti můžou beztrestně urážet otce a on s tím nemůže nic dělat. Jeden z kamarádů Martina si pozve synovce z Asie domů a jeho žena puberťáka odmítá poslat do školy, protože ve škole ho nic nenaučí, a rozhodne se ho učit sama. Také vidíme, kterak ženy středního věku působí jako youtuberka. Vůbec mají postavy touhu všechno dávat na net a taky tam všechno hledat. Dobu nezastavíš, ale seriál je spíš jako takové zpestření, které vám nastíní, jak rozhodně nechcete, aby to u vás vypadalo. A sem tam se člověk i zasměje. ()

Reklama

matador88 

všechny recenze uživatele

Na prvy pohlad klasicka americka rodinovka. Ani neviem, preco som tomu dal sancu (asi som niekde zahliadol dobru odozvu). Oplatilo sa. Po dlhsom case sitcom, na ktorom sa da naozaj dobre zabavit, plynie s lahkostou, nema hluche miesta, hra sa s naznakmi a dvojzmyslami a clovek z prvej nevie, ako bude ktora situacia v dalsej scene pokracovat. Nie je to, aspon zatial (5 dielov), aktualne typicka, prizemne jednoducha, nudna, americka network masovka. ()

Galerie (439)

Reklama

Reklama