Komedie / Fantasy / Romantický

Čína / Kanada / USA, 2018, 106 min

Sám nevím, co se mi na tomhle filmu tak líbilo, možná paradoxně ta jednoduchost, prvoplánovanost a tradiční směřování z bodu A do bodu B. Možná se mi to taky líbilo i proto, že děcka se tady opravdu snaží a příjemně hrají. Možná i proto, že po hudební stránce je film také povedený - a možná i díky začlenění epizodních, avšak pro kontinuitu filmu důležitých, dospělých známých obličejů, skoro za 4*................moje hodnocení = 6,5 z 10.(21.10.2018)

Mně ta střední škola chybí, takže pro tyhle teen blbiny mám slabost a tenhle film má navíc hezky originální zápletku, kde hlavní hrdina nastoupí do nové školy jako Outsider, ale díky nové aplikaci v mobilu má možnost si přát cokoliv, což je místy hodně zábavné a hlavně postupná cestička za slávou až k nejpopulárnějšímu frajerovi na celé škole byla hodně příjemná a sesazení předešlého "krále" potěšující. Milé, zábavné, vtipné s fajn postavami. ( Tanec jako Bruno Mars či hrát hokej jako Wayne Gretzky patří k nejlepším scénám filmu) .Já se bavil královsky.80%(12.7.2018)

• SNCIS

Obsahuje spoilery: "Mám v telefonu aplikaci, kam ať napíšu cokoliv, splní se to." - "Bože můj, tu mám taky, už jsem myslel, že jsem sám." - "Fakt?" - "Ne! Kámo, hráblo ti?" Pokud se chytáte za hlavu, že to je kravina, tak je to poměrně správná reakce. Blonďatý uhlazenej buzíček zpívá operu, hraje hokej jako Jarda, pere se jako Bruce Lee a dokáže vyčarovat ruské kolo. To vše v příběhu, který připomíná muzikál ze střední. Top byla scéna s ohebnou Famke Janssen v červených šatech. Jinak teenagerská komedie, která vás ničím nezaujme, pokud nejste teenager. - 40%.(15.1.2019)

Žánrově čistá moderní pohádková moralitka o slávě a jak s ní naložit. 1) Takové sny jsem na střední taky míval. Ale holt mi chyběla apka Universe. 2) Poněkud přihlouplý děj silně vylepšují neobyčejně přitažliví kluci. 23letý zpěvák, výborný tanečník, ucházející televizní herec, kytarista , klávesák, bubeník ve svém filmovém debutu Ross Lynch (hlavní postava Kyle) má obrovské charisma. Abych nezapomněl, v roce 2018 i model pro Dolce & Gabanna. 26letý sladce machistický Gregg Sulkin (hokejista Derek) a 25letý Markian Tarasiuk (žárlivec Brian) se taky nedají zahanbit.(4.4.2019)

S těma čtyřma hvězdičkama jsem se tedy dost upejpala. Nepatřím mezi nadšené fanynky Rosse Lynche (nicméně, nutno podotknout, že je to sympaťák!), úplně cílová skupina už taky asi úplně nebudu... ale to vůbec nevadí, protože se na to koukalo moc hezky...Anebo jsem prostě jen byla v tom správném rozpoložení na snímek takového řažení...Tak či onak.. líbilo se!(3.5.2018)

• - Během natáčení filmu spolu Ross Lynch (Kyle Moore) a Courtney Eaton (Charlotte Alden) chodili i ve skutečnosti. (BMW12)

• - Film měl dobrý scénář, ale herci měli svobodu improvizovat. Což je také vidět v některých scénách. (kellne)

• - Natáčelo se od 13. června do 19. července 2016 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)