Dokonalá appka

Komedie / Fantasy / Romantický

Kanada / USA / Čína, 2018, 106 min

Niečo nenáročné a ako stvorené na príjemný relax a pohodu. A musím uznať, že to bolo aj nečakane zábavné, milé a s pozitívnym vyznením. Čo sa týka dejovej linky tak je pravda, že je plná klišoidných a stokrát videných scén (hlavne k záveru), ale na druhú stranu zase mám rád keď je do klasickej romantickej šablóny v štýle zaľúbenie - láska - problém so zápletkou - vyriešenie problému a sladký záver, pridané ešte niečo navyše. V tomto prípade to bol zaujímavý a zábavný fantasy prvok a také niečo ja môžem, dobre sa na to pozeralo. Na slabší nadpriemer to stačí. 70/100(8.10.2018)

S těma čtyřma hvězdičkama jsem se tedy dost upejpala. Nepatřím mezi nadšené fanynky Rosse Lynche (nicméně, nutno podotknout, že je to sympaťák!), úplně cílová skupina už taky asi úplně nebudu... ale to vůbec nevadí, protože se na to koukalo moc hezky...Anebo jsem prostě jen byla v tom správném rozpoložení na snímek takového řažení...Tak či onak.. líbilo se!(3.5.2018)

Žánrově čistá moderní pohádková moralitka o slávě a jak s ní naložit. 1) Takové sny jsem na střední taky míval. Ale holt mi chyběla apka Universe. 2) Poněkud přihlouplý děj silně vylepšují neobyčejně přitažliví kluci. 23letý zpěvák, výborný tanečník, ucházející televizní herec, kytarista , klávesák, bubeník ve svém filmovém debutu Ross Lynch (hlavní postava Kyle) má obrovské charisma. Abych nezapomněl, v roce 2018 i model pro Dolce & Gabanna. 26letý sladce machistický Gregg Sulkin (hokejista Derek) a 25letý Markian Tarasiuk (žárlivec Brian) se taky nedají zahanbit.(4.4.2019)

Nic nového pod sluncem, jen pokrok se nedá zastavit. Ve spoustě filmů se objeví kouzelný dědeček a dá nějakému smolaři kouzelnou věc, která splní každé přání. Tak tady je místo dědka vyžraný pankáč a daruje mobil s kouzelnou aplikací. Blbé až slaboduché, že? No, ale zábavné to docela bylo, našlo se pár dobrých vtipů. Další středoškolská komedie, s obvyklými klišé, ale ne nudná.(9.2.2019)

Tato sitkomová epizoda si zaslouží shlédnutí na telefonu teenagerama. Masáž o tom "být svůj". Začíná to zábavně, ale pak se z toho stane školní cvičení na filmové škole o deja vu pro ty, kteří studovali na vysoké škole. Cenný je film jako inspirace o sociálních médiích. Na 50% film vytáhne pár vtipných hlášek ("Udělal jsem to rychleji než trvá jeden chat na netu").(5.1.2019)

• - Při vstupu na led má Kyle Moore (Ross Lynch) hokejové brusle, ovšem když trenérovi ukazuje krasobruslení, má na nohou krasobruslařské brusle. (mcredd)

• - Film měl dobrý scénář, ale herci měli svobodu improvizovat. Což je také vidět v některých scénách. (kellne)

• - Natáčelo se od 13. června do 19. července 2016 ve Vancouveru (Britská Kolumbie, Kanada). (BMW12)