Vymítač kanibalů

• Itálie Il paese del sesso selvaggio (více)

Práce v barmské džungli není pro profesionálního fotografa Johna Bradleyho ničím výjimečným a i tentokrát to vypadalo, jako obyčejná mise. Jenže osud si s lidmi někdy nepěkně zahrává. John se stává zajatcem a otrokem kmene divochů a všechny pokusy o únik jsou marné. Čas plyne, v džungli ještě mnohem rychleji, a John si na život mezi dravou zvěří začíná zvykat. Poté, co se seznámí s dcerou náčelníka domorodců, rozhodne se stát právoplatným členem kmene. Jenže nic není tak snadné a mučení, která dosud musel přežít, jsou nic v porovnání s tím, co jej teprve čeká... (TV Horor Film)

masekjc

Krásná Me Me Lai poprvé v italském rádoby hororu o kanibalech. Tentokrát jde hlavně o dramatické love story, sem tam porcovačka živých zvířat a erotično. ()

G04T

Docela nudnej dobrodružnej film okořeněnej trochu větší špetkou romantiky. Horor rozhodně ne a odstartovánim kanibalskýho žánru bych to taky nenazýval. Vždyť tu kanibalove jsou dohromady tak minutu! Ale třeba scény s jazykem, přepadení ženy a následný žrání ruky jsou dobrý, jinak je to spíš podprůměr. Ale Rassimov byl fajn. :) ostatně jako vždy. ()

Pitryx odpad!

Další krásně přiblblé béčko. Chvíli jsem z čiré radosti chtěl něco k hodnocení přidat za kapánek té erotiky, ale nakonec jsem si řekl, že domorodky byly sice nádherné, ale film jako celek je taková blbina, že to až tříská dveřmi. A tak je mi líto, ale těch 5% co dávám za ty hezké záběry, se ve výsledku asi nepromítnou.2014090108757/8924 ()

magu

Ak toto je horor, tak ja som syn dalajlámu.... Čistá dobrodružná romantika z prostredia džungle. A tak to aj hodnotím. lebo ako hororu by som musel dať Odpad. ()

rafix

Tohle byl horor? Ani omylem. Bylo to spíš dobrodružná pohádka pro dospělé. Ale jinak to bylo koukatelné. ()

moviefan4

Slabé, nudné a hlavne nehororové. film ma už od začiatku nejako nebavil a hnusná hudba to kazila tiež. Nakoniec prišiel zvrat ktorý už ból trochu lepší ale stále to nebolo ono. A kanibalizmus? Ten tu ból asi 3 minúty. Fakt nudné a zlé. ()

Carnosaurus

Sladký dobrodružný snímek s krásnou nanynkou Me Me Lai a flashgordnovským Ivanem Rassimovem má do kanibalského hororu hodně daleko. Ta parta krvelačných lidožroutů zde působí spíše jako špatný vtip a celý film schazuje do nechtěné parodie na žánr, jež měl teprve vzniknout . Možná je to kvůli tomu, jak je celý snímek prezentován. Jako drsné dobrodružství z džungle oplývá určitou poetikou a dokáže i dojmout a pobavit, jako kanibalský horor nikoliv. ()

clint123

Jeden z prvých kanibalo - hororov. V podstate, nie je ešte tak brutálny ako jeho nasledovníci, samozrejme, že krvavé scény v ňom sú, ale trošku miernejšie. Pekná hudba v pozadí, aj dej celkovo svieži a skvelý Ivan Rassimov. Italská klasika !! ()

Azareth

Jeden z prvých kanibalských filmov s trochu nezvyčajnou zápletkou o tom, že kanibali unesú amíka a ten sa aj časom zamiluje do kanibalky, ktorá mu aj neskôr vyplodí malé kanibalča. Horor v tom však nebol, no všetko sa mi tu aj napriek tomu páčilo - prostredie, hudba, výprava. U mňa však stále vedie kontroverzný Cannibal Holocaust ()

Salvator

Film o kanibalech, kteří v něm nakonec hrají pouze epizodní roli. Příliš proto nesedí označení snímku za horor, protože jediné, při čem se chtějí zavírat oči, je zabíjení zvířat. ()

Pokri

V prvom rade, nie je to horor. Skôr dobrodružná dráma s romantickými prvkami. Tých pár scénok, ktoré sa stali východiskom pre kanibalský subžáner, tu v podstate ani nemá opodstatnenie. Inak celkom solídny Lenziho film z pekného prostredia. ()