Zločin v ordinaci (E04) (epizoda)

 • Slovensko

  Zločin v ordinácii

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 52 min

 • pytlik...
  *

  Seriál potvrzuje několik faktů, které zasvěcený filmový fanoušek ovšem už dávno zná: Bartoška používá pořád tu stejnou ausšusovou zubní protézu, takže furt šišlá. O Pavlu Novém totéž s určitostí říci nemůžeme, páč ten šišlal už za mlada. Bejt Miklušem, zjistím si majetkové poměry Bernda Posselta a jestli jsou vynikající, vydávám se za jeho syna (každý soudce s méně než dvaceti dioptriemi to musí uznat i bez testů DNA). Seriál taky ukazuje, proč se zloději stahují do velkých měst.. neboť na vesnici policajti úspěšně vyšetří i ztrátu lístku na tramvaj.(5.2.2019)

 • Lur
  ****

  Musím říct, že seriál se mi líbí i pobaví. Těším se na další díly. Humor tu vychází s urputné snahy našeho seriálového hrdiny o maximální nasazení :-) Bez zbytečných šaškáren za každou cenu. Baví mě i vedlejší role skřítků pomocníčků..(maminka, sestřička, přítelkyně pošťačka a spol..) Komisař Majer, kůň, Bartoška i česko-slovenské pošťuchování..:-) Milé, oddechové.(2.2.2019)

 • Šandík
  ***

  Bohužel, slabší a slabší. Podivné fakt neznamená vtipné... 60%(16.2.2019)

 • topi
  odpad!

  Omylem jsem viděl i další díl a dno odpadu se zaplnilo ještě větším hnojem. Další díl bych musel sledovat pouze kdybych měl sirky v očích a byl bych připoutaný, podobně jako nebožák Alex v Mechanickém pomeranči.(3.2.2019)

 • otík
  ***

  I zcela banální případ krádeže hodin z ordinace doktora Elingera se v rukou policisty Topinky mění v mezinárodní případ s nejvyšší prioritou. No proč ne! Je tu více Donutila i Bartošky, opět slovenský policajt Ostrý a hodně jezdění na koni. Pohodka.(2.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace