Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z ordinace Martina Elingera (M. Donutil) zmizí kyvadlové hodiny. Topinkova stopa míří do muzea kuriozit v nedalekých Zábředlicích. Během vyšetřování ale zjistí, že bude muset opět nedobrovolně spojit své síly se slovenským kolegou Ostrým (M. Geišberg). Po sérii dramatických nedorozumění a zběsilé honičce je nakonec odhalen překvapivý pachatel krádeže Elingerových hodin a Tomáš Topinka (R. Mikluš) se tak může úspěšně revanšovat doktoru Martinovi. (Česká televize)

(více)

Recenze (12)

cheyene 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díky většímu prostoru pro doktora Martina mi tato epizoda přišla lepší. Sice v některých místech byla taková hluchá, ale jako oddechovka to bylo stále fajn. Objektivně tak ty 3*, dávám ale 4*. ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele

Seriál potvrzuje několik faktů, které zasvěcený filmový fanoušek ovšem už dávno zná: Bartoška používá pořád tu stejnou ausšusovou zubní protézu, takže furt šišlá. O Pavlu Novém totéž s určitostí říci nemůžeme, páč ten šišlal už za mlada. Bejt Miklušem, zjistím si majetkové poměry Bernda Posselta a jestli jsou vynikající, vydávám se za jeho syna (každý soudce s méně než dvaceti dioptriemi to musí uznat i bez testů DNA). Seriál taky ukazuje, proč se zloději stahují do velkých měst.. neboť na vesnici policajti úspěšně vyšetří i ztrátu lístku na tramvaj. ()

Reklama

Lur 

všechny recenze uživatele

Musím říct, že seriál se mi líbí i pobaví. Těším se na další díly. Humor tu vychází s urputné snahy našeho seriálového hrdiny o maximální nasazení :-) Bez zbytečných šaškáren za každou cenu. Baví mě i vedlejší role skřítků pomocníčků..(maminka, sestřička, přítelkyně pošťačka a spol..) Komisař Majer, kůň, Bartoška i česko-slovenské pošťuchování..:-) Milé, oddechové. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Super díl... Topinka na koni se psem honí zločince i jezdí ve službě :)) Dokonce na něj i mluví, i když jen sní...  "ty opravdu mluvíš - - - jen někdy - - - nech to koňovi ten má velkou hlavu... I když se mi zdá Tomáši, že ty jí máš stejně velkou :))))" Doktor Martin zase perlil a nezklamal... Nakonec Topinka vše vyřešil a ten konec dílu stál za to..! ()

Galerie (74)

Reklama

Reklama