Zločin ve vlaku (E09) (epizoda)

Zločin vo vlaku

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (9)

Určitě jeden z těch podařenějších dílů, není tu sice až tak extra moc srandy, ale je to příjemný díl o hledání "vzácné" známky, která byla ukradena ve vlaku mířícím do Protějova. Navíc se do děje z celovečerního filmu vrací bývalá policistka, nyní propuštěná a snad i polepšená Klára Volná. Topinka se tu tolik nepitvoří, vtipná je určitě scéna, kdy chce seknout se svým povoláním a téměř si strhá výložku.(20.3.2019)

• troufalka

To, co na začátku vypadalo jako zajímavý přílib, stalo se v mezičase nezáživnou rutinou. Nejvíc škodí příliš školometský scénář. Komediální seriál s kriminální zápletkou, který je předvídatelný jak v ději, tak i ve vývoji postav, je pro diváka zbytečný.(11.3.2019)

Bohužel, opět pád do nemastného neslaného průměru. Topinka vítězí tam, kde se tvůrci nebojí absurdního humoru. Jakmile začnou konstruovat "reálný příběh", jsou naprosto v koncích. Takže milí tvůrci, více modrých Radegastů a méně "příběhů ze života" prosím. Ve vašem vlastním zájmu... Celkový dojem: 65%(19.3.2019)

Jednoduchý případ, jako strážmistr. Všechny opět převálcoval Bartoška. Ovšem milý a lidský příběh bylo lze v pohodě a klidu sledovat. Navíc Modrý Radegast je úsměvný sám o sobě.(8.3.2019)

Tak jsem se jednou opět u Topinky nasmál a pobavil. Bylo to milé a vtipné.(9.3.2019)

Povedený díl, i když zápletka byla opravdu primitivní. Na druhou stranu měly postavy co hrát a pošťačka přestala být nemastnou neslanou postavou, která byla v seriálu do té doby spíš pro okrasu. Kdyby takhle vypadal celý seriál, bylo by to fajn.(9.3.2019)

• mira007

Díl odehrávající se na jednom místě s osmi herci kde se řeší ukradená vzácná známka - o třídu lepší než minulý díl, ale jako filmového diváka mne to uspokojilo, protože jsem nenáročný divák(11.3.2019)

Viděla jsem jen pár dílů, ale herci mi přijdou sympatičtí i příběhy mi připadají celkem vtipné..takže proč ne..lepší než kriminálky z produkce Novy..(11.3.2019)

Velmi pěkný - dávám 64 %, víc než 1.dílu .(2.4.2019)