Hledá se princezna

Oleh Malamuž

Jaroslav Vojcešek

Dario Vero

Jegor Olesov

S troškou psychotropních látek v krvi tak akorát. │PS: Nevím, proč nás v kině bylo tak moc. Cca dva.(22.5.2018)

Taaak krásná pohádka. Nevěděla jsem, že na Ukrajině umí.(12.8.2018)

Taková průměrná pohádka, která nebyla špatná, ale ani nebyla zábavná. Co se animace týká, tak mě nejvíc překvapilo opakované zařazení pohledu z první osoby což například, na rozdíl od již jinými zmíněných zpomalovaček, v kresleném filmu neznám. Bylo to takové zvláštní, občas trochu uspěchané (hlavně ten konec) s příběhem, který by dítě mohl i bavit, dospělého však nejspíš zase tak moc nezaujme. 5/10(22.6.2018)

• kaylin

Vizuálně přeplácaná blbina(6.8.2018)

• oveckaoa

Ukrajinci na to šly logicky proč se snažit o něco nového, když můžou vykrást něco starého a úspěšnějšího. Takže princezna Mila se nápadně podobá princezně Fioně ze Shreka (dokonce je zde i několik zpomalených scén a la Matrix jako bylo ve Shrekovi)její otec král králi Haroldovi z pohádky Na Vlásku a celý animák se nápadně podobá animáku Ledové Království dokonce zde máme i obra, ale místo ledového, který byl v Ledovém Království zde máme kamenného. Máme zde i bojového chipmunka, který se nápadně podobá těm z předposledního dílu Doby Ledové. Bohužel humor zde absolutně není jelikož v kině nás bylo cca 15 a nesmál se nikdo. 40 procent za animaci, která je opravdu kvalitní,za postavu žáby, která jediná bavila ( a to tam měla zhruba jen 5 minut stopáže) a za jednu českou píseň a tu scénu kde se odehrávala.(19.5.2018)

Rozprávka, ako sa patrí - s čarami, napätím aj humorom.(19.5.2018)

Náhodou SUPER!(2.6.2018)

Vizuální zpracování na slušné úrovni, i když na Pixar to nemá;). Příběhově fajn, ale nějaké zásadní zvraty nečekejte. Trochu mi v tom scházel humor. Ne, že by nebyla snaha, ale fakt povedených vtípků je tam jen pár. Celkově lehoulinký nadprůměr, ale jsem rád, že takový slušný animák mohl vzniknout i na Ukrajině;)(13.5.2018)

!! POZOR SPOILERY!!! Vizuálně mi to evokovalo Disneyovky (hlavní hrdinka princezna Mila jako by z oka vypadla princezně Anně z Ledového království), ale dějová linka a její zvraty, včetně nadpřirozených postav, poukazují na východní provenienci. Na konci jsem si připadala docela ošizená - čekala jsem větší vyvrcholení, ale porážka Černomora i oživení Ruslana byly hodně rychlé. Pak už se Ruslan jen políbí s Milou a běží titulky... Ačkoli ty byly udělané moc hezky a v podstatě dějově navazovaly - celé byly o jejich svatbě a co se na ní dělo, včetně několika pěkných vtípků. Za mne velmi příjemné překvapení a nelituji, že jsme nakonec v kině nešli na Králíčka Petra.(15.5.2018)