Vojtěch je městská komedie, které dominuje příběh „ztraceného" čtyřicátníka. Vojtěch prožívá krizi středního věku. Přijde mu, že je na tomto světě nepotřebný v každém ohledu. Přišel o ženu, o práci, s rodinou se nestýká. Průvodcem jeho života se stane jeho soused - svérázný taxikář Laco. Jejich výlety však většinou končí fiaskem. Vojtěch chce žít normálním životem, ale jeho neschopnost čelit uspěchané moderní době přináší mnoho komediálních zápletek. Neumí si užít společnosti lehkých žen, každodenní pokusy o alkoholické opojení a rady, jak sbalit ženskou, také končí katastrofou. On to však nevzdává a věří, že svojí smůlu prolomí. (A-Company CZ)

iQual

navzdory pár nudným pasážam vo filme som dal 4*. film ma občas veľmi pobavil, najmä výkony: Miezga a Šebová :). a prečo vlastne 4* ? tak dlho som sa už nenasmial toľko na slovenskom filme, možno aj preto že ich toľko nepozerám :) ale mňa určite film zabavil. ()

josezuna

Ďalší zo slovenských nepodarkov na poli filmu. Vlastne už ma nič neprekvapuje. Nemáme hercov, scenáristov, režisérov. Jeden trápny a neoriginálny príbeh, ktorý sa snažil byť komický, no bol len ukážkou, ako hlboko sa dá klesnúť, ak nič nefunguje. Jediný svetlý zjav Zuzana Maurery. ()

evita_

Ja neviem, bavilo ma to, aj vtipné mi to prišlo...na slovenský film dosť dobré. Viem si predstaviť, že si to ešte niekedy pozriem...vlastne si asi nepamätám slovenský film, ktorý by vo mne zanechal takto pozitívny dojem... ()

jaHanicka

Příjemně překvapilo. Je to taková milá komedie, díky bohu něco jinýho než všechny ty "Poledňákovky" a "Hřebejkovky", který se poslední roky jedou ve velkým a jsou všechny na jedno brdo... ()

ma.h.ma

Na tento film som narazil nahodou a takmer som ho odignoroval... nastastie takmer, pretoze bol velmi prijemnym prekvapenim a urcite by som ho vrelo vsetkym odporucil... hlavne muzom bliziacim sa ku krize stredneho veku ako aj zenam v akomkolvek veku, nech sa co to dozvedia o nasej, ktora sprevadza nase rozhodnutia a spravanie, ked sa dostaneme do isteho veku? :) Film ako taky, respektive mnohe sceny v nom boli jemne, pripadne aj znacne, pritiahnute za vlasy, co mi vsak bolo najsypatickejsie je fakt, ze sa ako taky nebral prilis vazne... a kvoli tomu by som mu dal aj plnych 5 hviezdiciek... odradilo ma ale obsadenie niektorych slovenskych hereckych tvari do vedlajsich postav... ale to je uz len moj osobny nazor, rozumej moja jesitnost muza nezadrzatelne sa bliziaceho krize stredneho veku :) ()

LuciusDLX

Jedna hviezda za gospelových Horkýže slíže. Prečo musia všade pchať netalentovaných hercov z paneláku a jemu podobných telenoviel? To už na Slovensku nemáme nikoho lepšieho? ()

Nonego

Videné v kine. Náramne som sa bavil. Neskôr som zistil že verzia pre TV bola cenzurovaná. Čiže niektoré hlášky nemali takú "šťavu". ()

GalaktikHero

Nejakým omylom sme na to prepli a asi 20 minút sme tú chujovinu pozerali s tým, že je to nejaký ultra nízko rozpočtový seriál. A potom sa nám to zdalo na seriál nejaké dlhé. Tak sme pozreli program a to film.... Ťe noha vole! Tento výkvet slovenského šou-biznisu by nemohol medzinárodnej konkurencii ani leštiť topánky medzi dvoma klapkami! A kukal som ako pako, že je tam Kuko!!! Kupodivu Šebová bola o kúsok menej trápna, ako pri svojich iných počinoch. Možno preto, že viac trápna už nemohla byť. Aj Absolútna nula je neprekonateľná hranica. Dve hviezdy za Kuka a Zuzu M. ()