Sam som cechoslovak a Slovaci sa s komediami vzdy trapili, a nikdy nesli. Ako komedia to skor nefunguje nez funguje, dialogy obcas dobre, ale casto len ovatovane planm plkanim. Cudujem sa tomu, ako sa skareda Diana Morova dostala k filmu a stacilo by, keby pre filmovy stab len cistila a vytirala hajzly. Damske i panske hajzly, taka Zuzana Sebova je uz fajnejsia. Skoda, dalsi sedivy, sivy nevyrazny film. 50 %(7.10.2017)

Neskutečná hlína. Ale naprosto nečekaná. Slováci natočili úžasný kousek. Hlavní tahouni filmu jsou dva sousedi. Jeden je starý chudák který potřebuje sehnat nějakou spřízněnou duši když mu dá manželka sbohem a druhý je taxikář který má doma semetriku a na truc shání dnes a denně řezivo. Jeho hlášky a styl mluvy je bombastický. Ten borec mě neskutečně bavil. Vypleštěné oči a jeho hláška ,,Si kompletná,, je zničujííícííí:-))))!!!!! Palec hore chalani:-)(20.2.2018)

Vojtech alebo "každý tovar má svojho kupca". Muž typu Vojtech ťažko znáša rozpad vzťahu. Často si voľká vo svojej schátralosti podporenej fľaškou destilátu. Mučenícky výraz tváre a ultravážnosť v reči len upevňujú bývalú v správnosti svojho rozhodnutia. Hoci on chcel iné: ukázať jej, čo z neho urobila neuváženým odchodom. Veď hej, nájde sa kamoš čo pobaví a poradí kam z konopí. No často len preto, aby tento kamoš vyznel pred potencionálnymi či skutočnými milenkami ako King of sex v porovnaní so spolusediacim, energeticky zjavne skapínajúcim samčekom. A on, mučeník nevydarenej lásky? Aj pre neho sú riešenia. Niekedy k nim vedú spletité cesty, ako ukazuje film v slede skvele odpozorovaných a vtipných scén. Pomedzi ne sa nájde dosť miesta aj na sociálne postrehy k dobe a miestu tunajšieho žitia (ale sústredenie sa na ne by bolo predmetom inak koncipovaného komentára). Humor netlačí na pílu, pretože realita je skôr sledom takýchto tragikomických scénok hľadania svojho malého pohodového prežívania chvíľ v spoločnosti chápajúceho partnera. Ktorý, ako trefne poznamenáva užívateľka Primavera, berie toho druhého, taký, akým je. Presne v takomto duchu je aj záver titulnej piesne k filmu, kde sa z chasy nechápajúcich hostí malomeštiackeho strihu stáva mávnutím pankového zarieknutia rozbláznená pogujúca svorka. Kašľajúca na všetko čo tvorí každodennú os väčšiny rozhovorov mnohých. Kašľajúca zvysoka na aféry, klebety, odhalené tajnosti a ohovárania ľudí z okolia ich obydlia, práce a rodiny. Ponúka otvorenú komunitu hudobne odvalených voči komunite uzavretých, upätých, vzájomne po sebe zlostne šibajúcich pohľadov. Pohľadov túžiacich ulapiť si v konkurenčnom boji to najlepšie postavenie. Poznámka: Vo filme sa vyskytne aj meno Jello Biafra, inak takto patriace spevákovi pankovej skupiny Dead Kennedys.(30.12.2015)

Prvých 40 minút bolo dosť veľkým utrpením. Lenže potom som si všimol, že sú mi niektoré aspekty tejto nenáročnej sk komédie vtipné a že zrovna realizmus nie je to, čo si tu mám všímať. V kine by som bol sklamaný a úprimne nechápem, čo Vojtech v kinách robil, ale ako relax večer pred telkou sa to proste dá. Osobne som očakával iné zakončenie jednej dejovej línie a možno to má niečo spoločné s tým, že scenár sa nedokáže poriadne rozbehnúť ani ku koncu vygradovať, pritom priestor na to bol.(1.1.2017)

Celkom milé slovenské filmové prekvapenie, ktoré síce malo naozaj slabý marketing, avšak je to jeden z tých lepších filmov. Párkrát som sa zasmial, postavy boli uveriteľné a zopár scénok bolo naozaj skvelých. Miezga so Šebovou úplne super a Horkýže Slíže v tomto filme boli totálny úlet. Marcinková neskutočne nádherná. Celkovo musím hodnotiť nadpriemerne v rámci žánru. 60 %(11.5.2017)

• - Na benzínke hrá demo album kapely Trolejboys - "Pod prúdom." (larryboya)

• - Čerpacia stanica, na ktorej pracuje Valéria, sa nachádza na Račianskej ulici oproti internátu Mladá Garda. (kacer4)

• - Ve filmu si zahráli členové slovenské punk rockové kapely Horkýže slíže. Kapela k filmu složila eponymní píseň, ke které natočila i klip. (blitzer)