Komedie, při které rozhodně nedostanete záchvat smíchu, na druhou stranu ta směska komických postaviček diváka spolehlivě pobaví. Zatímco postava outsidera Vojtěcha s ponožkami v sandálech je spíše k pláči, jeho kokotský soused Laco je gejzírem vtipných situací. Přijemným bonusem byli i Horkýže Slíže, kteří si kromě závěrečné písně střihli i minirole muzikantů z náboženské sekty.(27.8.2016)

• elanius

(145/2017) / Celkovo, slabotka na úrovni epizódy Paneláku. A pritom si nemyslím, že príbeh resp. scenár by bol úplný prepadák. Herci by šli v podstate tiež. Len ten lacný look, kamera a vôbec technika točenia je úbohá. Prečo aj v jednoduchšom filme nemôžu scény vyzerať aspoň trochu vábne netuším. Touto cestou veru nie, alebo aspoň sa netváriť, že sa točí film do kín. (4/10)(1.10.2017)

50% Škoda, že sa stále brodíme v snahe o akési tragikomediálne drámy, miesto toho, aby sme robili filmy buď pre normálneho komerčného diváka alebo niečo silné pre artového diváka. Film tak nie je pre nikoho. Navyše pôsobí lacno. Ale pozerať sa naňho dá. Občas je vtipný (navážanie sa do panbíčkarov), občas skôr trápny (línia okolo Lucie Vráblicovej, kým nestretne hlavného "hrdinu"). Film pôsobí možnože realisticky, ale filmové umenie by malo prinášať niečo viac než len reálne príbehy o stroskotancoch... Minimálne vizuál alebo réžia by mali byť v takýchto prípadoch podstatne výraznejšie...(4.2.2017)

Prvých 40 minút bolo dosť veľkým utrpením. Lenže potom som si všimol, že sú mi niektoré aspekty tejto nenáročnej sk komédie vtipné a že zrovna realizmus nie je to, čo si tu mám všímať. V kine by som bol sklamaný a úprimne nechápem, čo Vojtech v kinách robil, ale ako relax večer pred telkou sa to proste dá. Osobne som očakával iné zakončenie jednej dejovej línie a možno to má niečo spoločné s tým, že scenár sa nedokáže poriadne rozbehnúť ani ku koncu vygradovať, pritom priestor na to bol.(1.1.2017)

• Vikki

KDO DÁVÁ 4 HVĚZDY nebo snad i pět, tuhle podprůměrnou jakokomedii chcete srovnávat se skutečnými komediemi, které mají vysoké hodnocení? Tohle chcete srovnávat s komediemi Tomáše Holého, Vlasty Buriana, a spousty dalších? To neobstojí ani jako debilní vtip. Ukázka zdegenerované společnosti neschopné rozeznat kvalitu s duší a srdcem od komerčních sraček.(8.5.2017)

• - Celkové náklady na výrobu filmu sa rátajú na cca 180 000 eur. (Zdroj: Continental Film)

• - Vojtech býva na Stropkovskej 11 (adresa je viditeľná v záberoch pred domom). Na rozvodovom papieri je však adresa odporcu Vojtecha Zápražného iná – Pečnianska 7, Bratislava. (De Large)

• - Na benzínke hrá demo album kapely Trolejboys - "Pod prúdom." (larryboya)