Osmnáctiletý Nic (Timothée Chalamet) má na první pohled vše – skvělou rodinu, krásu, talent a přijetí na univerzitu v kapse. Přesto je v jeho životě trhlina, kterou vyplňuje drogami. Kde se vzala, a jak může David (Steve Carell) pomoci svému milovanému synovi ve chvílích, kdy se ocitá nad propastí? Emotivní snímek o síle závislosti a ještě větší síle lásky byl natočený podle skutečného příběhu Nica a Davida Sheffových, kteří své zážitky zachytili každý ze svého úhlu pohledu ve dvojici knih. Opravdovost pádů i naděje ve filmu umocňují představitelé hlavních rolí, kteří svými výkony dokazují, proč jsou řazeni k nejtalentovanějším hercům svých generací. (Aerofilms)

PlysovyMacko

Film ukazuje vztah otca a drogovo zavisleho syna. Otec sa odmieta vzdat a stale zas a znova podporuje syna a pomaha mu zbavit sa zavislosti. Ten sa dookola rozhoduje s drogami skoncit ale vzdy sa k nim vrati. Velmi smutny film. ()

Scodelario

Neskutečně skutečný film o tom, jak bezmezně je otec schopen milovat svého syna. Herecké obsazení snad nemohlo být lepší, Timothée jako socka vypadá už i tak, takže k uvěřitelnosti neměl vůbec daleko, a Steve, čím je starší, tím je lepší, a ta jeho zoufalost v hlase.. Musíme si uvědomit, že kdo nechce pomoct, tomu není pomoci, a ikdyž máš na nějakou dobu vyhráno, neznamená to, že si vyhrál! ()

Domislava95

Silný film, který si na nic nehraje - je zkrátka takový, jaká je realita. A za slabý či nudný ho může hodnotit leda někdo, kdo se nikdy nesetkal s nikým na dně, ať už kvůli drogám či alkoholu. Zasloužených 5*/5*. ()

fimler

Hezký příběh, ale nehorázně tomu ubírá na síle to utahané tempo. Asi to mělo být hlavně o vztahu mezi otcem a synem, jenže do těch drog ho musel někdo i natáhnout nebo to musel ze začátku s někým brát a to tam vůbec nebylo ukázané. Film se tvářil jak kdyby Nic neměl nikdy žádné přátele. To je na tom nehorázně nepřirozené a celé to dotváří divný dojem. Moje pocity z filmu jsou takové, že rozumím jak to muselo být těžké, ale všechno není černé a bílé. Je zde i šedá, kterou jsem moc neviděl. Buď byl na umření a v depresích nebo si užíval života(minimálně). Zvláštní snímek. Nenudil jsem se, 4 hvězdičky to dostane, ale na těch oskarech ať se to neukazuje. ()

JohnCoffe

Podobných filmů je jako blech v kožichu starého psa. Tento se vyjímá skvělými výkony herců otce a syna. Špičkově zvolená hudba dotváří sílu příběhu, který není nijak inovativní ale sestřelí vás zaručeně aspoň na kolena. Timothée Chamalet mě zaujal už v Královi a tady jen potvrzuje že v něm dříme velký potenciál. ()

blondboss

Tento snímok je akýmsi oslovením všetkých trúchliacich rodín bojujúcich s drogovou závislosťou a van Groeningen pekne vystihol samotné problémy, vzťahy a emócie súvisiace s týmto neduhom. Hlavne Carel a Chalamet to zahrali bravúrne. Na túto tému už bolo množstvo filmov a povedzme si pravdu, tento určite nie je najlepší, ale tú štvrtú hviezdu si bezpochyby zaslúži. 70 % ()

Dominator787

Téměř každý minimálně aspoň jednou slyšel to známé a otřepané rčení "Děti, neberte drogy." A téměř každý absolvoval nějakou tu hodinovou besídku na základce, jak jsou drogy bu bu bu. A taky téměř každý ve své adolescenci vyzkoušel trávu, někdo to dotáhne samozřejmě dál.. My lidi jsme plní paradoxů. Proč to tak je? Nevím, asi proto, že mít na háku life a vědomě si ho dezolovat je prdel. Zakázaný jablíčko.. Zakázaná jehlička.. Skladba Territorial Pissings od Nirvany se hodí, vlastně celá Nirvana.. Proč asi? ()

White_Duke52

Úžasně emocionální film o drogové závislosti. O jeho dopadu jak na sebe samého tak hlavně okolí. V ,,Call Me by Your Name" byla krásně vidět dohled režiséra v každé scéně. Zde Groeningen šel jakoby stranou a nechal herce vyjádřit vše co bylo možné v dané chvíli. A povedlo se to na 100%! Steve hraje snad nejlíp za celou svou kariéru. V jeho roli si každý najde svého milujícího otce. Ale co je na tomto filmu nejlepší je herecký výkon Chalameta. DiCaprio naší generace. Řeknu to na rovinu. Ten kluk si zaslouží Oscara. Práce kameramana je úžasná. Konec je přece jenom trochu useklý. Hudba je někdy velmi dobrá, jindy strašná, ale to je asi pouze osobní problém. Film nezklamal. Skvělý začátek tohoto filmového roku! [85%] ()

Grázl83

I přes skoro 2h délku filmu, jsem se ani na chvilku nenudil a to hlavně díky precizní režii a geniálním hereckým výkonům dvou hlavních protagonistů, za které přihazují hvězdu navíc. Nevěděl jsem, že Steve Carell je tak dobrý herec, měl jsem ho zaškatulkovaného jako herce nevtipných komedií. ()

tabu

Silná látka a příběh, který nešel zpracovat o moc lépe. Skvělé výkony hlavních protagonistů, hlavně Carell potěšil. Bez zbytečného patosu a tlačení na pilu. Znovu už to asi neuvidím, ale dobrý, dost dobrý .. ()

taibrek

Film, ktorý radím do kategórie školských filmov, keď riaditeľ nevie čo má pustiť žiakom ako poučný materiál. V podstate tomuto filmu nemáte čo vyčítať... Možno tá minutáž, dalo sa to kľudne okresať. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

PTuranyi

Výborný remake 8 rokov starého filmu o vzťahoch rozbitých drogami, o rodičoch a deťoch, o bezmocnosti. Príbeh otca a syna poskladaný z mozaiky úlomkov ich spomienok. Od detstva so šťastným vzťahom až po úplné dno. Skvelá produkcia a výborné herecké výkony  Steva Carella (ktorý sa vymanil z prostoduchých komédií) a Timothée Chalameta posunuli zrejme zážitok znovu o kúsok vyššie a tentokrát záverečný titulok s viac menej šťastným koncom už tak nevadil. Výborne vyznela aj úvaha počas titulkov, ktorá sprostredkuje Nickove pocity. ()

Tlakomor

Asi za posledních pár let nejlépe zpracované surrealistické drama o užívaní, a hlavně závislosti na omamných látkách. Oproti úletům jako jsou Cherry a podobně se zde dokážete vcítit do obou rolí ať už rodiče či uživatele. Doporučuju pro všechny rádoby narkománky. "Aware" 80 % ()

Paul_Hare

Výborně obsazené drama, zachycující naprosté zoufalství otce, který se snaží zachránit svého závislého synka. Popravdě jsem čekal trochu něco jiného. Chvílemi zbytečně zdlouhavé, film vás ničím extra nedostane a když si předtím dáte pár drinků, jako já, tak se vám občas začnou zavírat očka 😅 Každopádně je to příjemný, koukatelný snímek, který stojí za zhlédnutí 🙂 ()

VosyV.

Podle traileru si člověk myslí, že dostane perfektní drama, co ho absolutně rozloží. Ve výsledku je mu ale naservírovaný talíř s plochým a repetitivním filmem, který žádnou emoci nevyvolá, protože všichni dávno ví, co s člověkem drogy dělaj. Herecké výkony a soundtrack jsou super, ale zbytek je prostě nic neříkající záležitost, která stačí vidět jen jednou. ()

Losia

Můj názor ohledně tohoto filmu je takový... No... Herecké výkony byly skvělé a pro mladé lidi by to alespoň mohlo postačit k tom, aby to dokázalo, jak moc jsou drogy špatné. Upřímně jsem nebrečela, protože jsem věděla, jak to skončí. Dokazje to, jak moc se člověk může snažit někom pomoct, ale nakonec si to musí ona osoba uvědomit sama. Musí si uvědomit, že to potřebuje, musí to chtít. ()

Capri2016

Sú mnohé iné silné filmy o závislosti o drogách - Traffic, Requiem for a dream, Trainspotting... Oproti týmto drámam s vynikajúcimi scenármi má tento film veľmi jednoduchý príbeh, skoro až nudný. Ide len o vzťah otca a závislého syna. Ale práve ten vzťah, tá emócia je zahraná tak, že sa z nudného amerického dojáku stáva kvalitný film. Skvelý Steve Carell v civilnej role otca, ktorý nedokáže pomôcť závislému synovi. A výborný Timothee Chalamet ako závislý Nic. Teším sa na jeho ďalšie filmy. Hlavne kvôli nemu sa tento "jednoduchý" príbeh vymyká z priemeru. Keďže ja som sa v blízkom okolí stretla so závislosťou u dvoch ľudí (jeden dokázal závislosť poraziť, druhý bohužiaľ nie), tak sa ma tento príbeh tak nejak aj osobne dotkol. Tento film nemusí každému sadnúť... Ale určite by si ho mali pozrieť mladí ľudia, ktorí rozmýšľajú o experimentovaní s drogami. Snáď ich tento film dokáže aspoň trochu odradiť. A keď sa príbeh dotkne ako výstraha aj keď len pár divákov - aj tak už má význam... ()