Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

Johny M.

Když se sejdou moji oblíbenci: chodící charisma Dwayne, jeden z největších sympaťáků minimálně poslední pětiletky a úžasná Gal v jednom snímku, tak to snad ani nemůže dopadnout zle. Nadprůměrná akční komedie, který teď netflixy a spol plivou hromadu (letošní Dwaynova Expedice, Ryanův Free Guy), ale pokud je zpracování na úrovni, takhle skvělej casting a příběh co baví, tak proč ne; perte to do mě... ()

Kingjiri

Na jednu stranu vcelku fajn oddychová podivaná s našlapanym hereckym obsazenim, pěknou výpravou (od Evropskejch měst až po přírodu), popkulturníma odkazama, solidní porcí akce a v závěru i dobrodružství ve stylu Indyho. Na druhou stranu bych upřímně od bijáku za 200 mega očekával ještě víc zábavy a originálnější, potažmo záživnější příběh. Jo, finální rozuzlení vztahů mezi postavama jsem uplně nečekal, ale zbytek tak nějak smrděl papírem a podobný pointy nebo rádoby překvapení jsem viděl už spoustukrát. Asi nejvíc mě ale iritoval vizuál, kterej byl občas až moc zprzněnej různejma CGI efektama. S hlavníma přednostma (hvězdnej casting a obří rozpočet) jsem přece jenom čekal víc než ve skrz rutinní biják na volnej večer ve stylu "neurazí, nenadchne". ()

Fionor

Indianajonesovský heist film, který by v jiné době šel do kin během prázdnin. Je to čistá popcornová zábava, který stojí a padá na chemii mezi trojicí hlavních představitelů. Není to přehnaně chytré, ale není to nuda. A to u takového filmnu stačí. ()

bararich8

Hodně fajn akční komedie, která slibovala hodně a většině i dostála. Hlavní herecká trojice je top kombinace, která i pěkně hláškuje a pěkně se pošťuchuje. O dějové zvraty není nouze. Body dolů za trochu vlažný závěr, přišlo mi, že se hlavní akce a celkový náboj vyplýtval v začátcích a pak už to nebylo tak dobré, nicméně pořád nadprůměr. 4,5* ()

tomik99

Poměrně hvězdné herecké obsazení na docela průměrný a jednoduchý film. Ryan Reynolds se stará o vtipnou stránku filmu, Gal Gadot svými sexy pohledy dopomáhá udržet mužskou pozornost a The Rock zase tu ženskou. Lze ještě stoprocentně ocenit evropské lokace a jejich rozmanitost. Nicméně zbytek? Honění se za zlatými třemi vejci, kdy jedna postava při krádeži podfoukne tu druhou a to neustále dokola až do závěrečných titulek. Spousta nelogičnosti a přehnaných akčních scén. Nicméně nic jiného se asi čekat nedalo, a tak jsem dostal přesně to, co jsem si myslel. Od toho se také odvíjí moje hodnocení. ()

AloeB

Jeden by řekl, že je ve filmu předraženost vidět na každým rohu, no a ono je to natáčený v ateliérech kvůli čínskému strejdovi Covymu. Tak či onak, hvězdy se jen tak za nic nezaplatí, trikaři neberou málo, distribuce si žádá prachy a najednou se na scénáristy nijak nedostává... Jde to ale vidět? Od akční komedie bych možná neměl čekat propracované shakespearovské drama, opomenu tedy pulpový příběh a jeho za vlasy přitažené zvraty a přejdu k tomu nejdůležitějšímu - Gal Gadot je v tomto filmu stokrát lepší než amazonka z Wishe, jen dvojice královských šašků ve mně zanechává rozporuplné pocity. Jak Reynolds tak Rock zde nehrají žádné Boothy a Hartleye, jsou zde opět jen spin offem svým jiným velmi obdobným postavám z jiných filmů (souzeno primárně dle Ryana), to ale nutně nevadí, protože specifický deadpoolovský humor největšího kanadského hrdiny zbožňuji, jen s tupou skálou kamení mám trošku problém, ale pro jistotu jsem to přešel stranou, tak snad se na mě za mé kacířské hodnocení nezhroutí. ()

ViktorS

Red Notice je film, ktorý ťaží hlavne z hercov čo v ňom hrajú. Ako akčná komédia je to celkom dobré, len je to strašne predvídateľné. Vyzerá to pomaly, akoby bol ten film natočený tak naschvál. Lokácie sú dosť zaujímavé, len miestami to pôsobí trochu gýčovo, ale to k takémuto film asi patrí. Normálne by som sa rozhodoval medzi 2 – 3 hviezdami, ale musím uznať, že ten záver filmu dosť (trápnych a zvláštnych) vecí vysvetlil, takže som sa nakoniec priklonil k 3 hviezdam. Som teda zvedavý na ďalšie pokračovania, pretože tie nebudú musieť byť úplne zlé, pokiaľ sa tvorcovia poučia aspoň z nejakých chýb. ()

Gixian

Sem tam fakt povedenej fór nebo celá scéna (např. býk), ale jinak dost průměř, místy až trapnost. Jako celek moc nenadchne ani neurazí. Slabší tři hvězdy. ()

LyBerion

Reynolds a Rock jsou skvělá komedialní dvojka. Není to žadná originální záležitost, nicméně je to dobrá záležitost pro zasmání a zkrácení večera. ()

ER

Jen Raynolds zvládnul komickou část na výbornou (jde vidět, že má natrénováno), Rock o něco méně a Gadot plnila roli hezké tvářičky. Akce mnohokrát viděná, mnohdy s méně funkční nadsázkou. Je jasné, že polovinu rozpočtu "zbaštila" herecká sestava, která měla zamaskovat mnohé nedokonalosti (scéna s býkem byla už trapná). Hold tak to dopadá, když se početná část tvůrčího týmu žene za penězi a ne kvalitou. ()

Aiden

Je pekné že to hercov bavilo. Mňa nie. Mizerné CGI. Uprednostnil by som National Treasure s Cageom a to bola fakt pičovina. ()

Maximilianus

Ja by som povedal, že sa jedná o taký Netflixovský štandard, ktorý neurazí, trochu pobaví, a potom naň celkom ľahko zabudnete. Nemôžem ale povedať, že by ma to nebavilo. Ryan Raynolds je sám sebou a taký, akého ho väčšina divákov od Deadpoola chce mať, Dwayne Johnson je tiež sám sebou, neohrozený, silný, šarmantný gentleman/zápasník, ktorý je vlastným spôsobom aj vtipný a zábavný. Gal Gadot je pekná žena, ktorá sa vie byť, čiže ona je WW. Samozrejme je tu veľa zjednodušení, aby dej mohol plynúť, ale to sa už aj nejako čaká pri takýchto filmoch. Takže by som to zhrnul, že sa nejedná pre Netflix o nejaké terno, ale na ospalé poobedie alebo ako večerná oddychovka Red Notice poslúži. 6,7/10. ()

zberatel

Nevyrovnané vo viacerých smeroch, ale dosť zábavné aby to neprestalo baviť ... najlepšia je jednoznačne kamera, miestami som neudržal kútiky pokope. Akcia miestami dobrá, miestami trestuhodne biedna. Mix indianu, dannyho parťákov a ďalších zaručuje zábavu, ktorej síce pár krokov k dokonalosti chýba, ale prípadné pokračovanie to môže napraviť, ak si dá rejža viac záležať na scenári. ()

Likan7

Tímhle tempem bude Netflix za chvilku nejvíce nenáviděný producent na světě. Red Notice má totiž všechno, co na dnešním Netflixu nesnášíme. Možná to je drahej film, je ale taky úplně pitomej, s příšerným scénářem a nudnou generickou akcí. Za měsíc si nevzpomenu ani na jednu scénu, která by mě nějak zabavila. Naopak si vzpomenu jednu, která by mohla na Moviezone kandidovat na nejvíc wtf scénu roku. Reynolds a Johnson někde na koridě, proti nim běží býk a kluci se domlouvají, jestli nehybně stát nebo utéct. To by ještě nebylo to nejhorší, ale moment, kdy několikasetkilový býk nabere Johnsona, ten odletí, vstane a běží jakoby nic pryč, je ve spojení s fakt nepovedenými triky kandidátem na nejhorší scénu posledních let. Ani debilita Rychle a zběsile nebije do očí tak jako tohle. Jediný klad je tu snad jen hláškující Reynolds, který tu hraje furt to samý (stejně jako ty dva vedle), někdy se mu vtip nepovede, ale má takovou kadenci, že se občas zasmějete jak je to pitomý. A taky nohy... nohy Gal Gadot jsou taky něco neskutečnýho.. Ona to ví, režisér to ví a ví to naštěstí i kameraman, takže se pokocháte. Zbytek filmu je generickej podprůměr. ()

Shimon987

Ohraná loupež starověkých artefaktů nebo umění, tentokrát v podání herců Ryan Reynolds, Dwayne Johnson a Gal Gadot. Sice nablýskaná podívaná, ale scénář neoriginální a nezábavný. Protagonisté se snažili zachránit co se dalo, nicméně jako by jim režie házela klacky pod nohy... Dávám jen *** ()

kukkik

(Pod)průměrná Netflix komedie se vším všudy. Hvězdné obsazení, dobrá kamera, solidní efekty a, samozřejmě, příšerný scénář a tuna product-placementu. Je fascinující, že tyhle filmy, které rozhodně netrpí malým rozpočtem nebo špatným obsazením, dostávají tak příšerné a chabé scénáře. To je jako se dvě hodiny dívat na reklamy nebo možná na světýlka v obchodech. Chvílemi pěkné, možná uklidňující ale hodnotu to nemůže mít absolutně žádnou a dívák si z toho neodnáší ani to nejmenší. Sice je pěkné, že herci mají co jíst, že kolečka Hollywoodu se nepřestávají točit ani za pandemie a že na Netflixu přistávají nové filmy a seriály týden co týden ale stojí to ještě vůbec za to? S VOD se bohužel zrodil tenhle kinematografický subžánr, kvalitativně hluboko pod typickými "béčkovými" snímky a v rámci něj tak vznikají a profitují filmy, které by v kinech nevydělaly ani na vytištění vstupenek. A náročnější divák si, při sledování podobných snímků, může při tichých scénách povšimnout tichého praskotu umírajících mozkových buněk.  1/5 ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (více)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí