Jaroslaf

Hodně dobrý, téměř čistě feminní klip, který se bohužel stal hojně napodobovaným (ouvej) evergreenem na youtube. Z hudebního hlediska je ovšem chyba soudit celé album podle této písně, ostatní písně jsou mnohem komplexnější a obsahově i hudebně sdílnější, na desce figuruje převážně klavír a bářin křehký hlas. Jak desce tak i tomuto klipu dávám ale povinně pět. ()

Trancetino

Jsem nafrněný problematický egoistický histerický ironický !!! I ty už to o mně víš, to co se o mně říká, i ty víš líp kdo jsem já, líp, líp než vím to já !!! ()

MissSimm

Chýlková tohle moc nezvládla. Na to už je stará. Jinak je to ale dokonalý!! (Dívejte se co dělá Krobotová s pusou (1:53)! :D) ()

Heyyy

Tak tohle je dámy a pánové naprostej skvost. Baví mě každej detail klipu, ty gesta, ta mimika, přehrávání... A tancování pod podiem, především Martha :D Hvězdné obsazení je jen třešničkou na dortu týhle perfektní show. ()

subic

Rozhodně nejlepší klip letošního roku, aspoň co se týká Česka. Barbora Poláková s kamarádkami blbe a blbnou fakt hezky, to mě baví. Je vidět, že si to holky užily vč. Ivany Chýlkové. A to psali na idnesu, že se prý holky sešly v jeden den a zadarmo, což obdivuju zvlášť v dnešní době. ()

Nonna

Písnička celkem nijaká, ale klip a jeho myšlenka mě fakt zaujala. Tak nějak shrnuje realitu dané skupiny paní a slečen. Co mě ale dostalo do kolen, byly taneční kreace Marty Issové. Ta by se hodila do filmu Kouř panu Cabanovi a mohla s ním směle střihnout Je to fajn! Na klip koukám převážně kvůli ní. ()

Nugat

Píseň neuchvátila, ale pobavila mě parta hereček Dejvického divadla, jak dokážou perfektně zablbnout :-) Klip se povedl ()

KaterinaSkop

Dá se vůbec obsáhnout ještě víc populárních československých hereček do jednoho čtyřminutového klipu? Za mě samé oblíbenkyně, takže palec nahoru ()