• katikka

V prvom rade je to sitcom, teda nemôžem čakať čakať duchaplnú 5 hviezdičkovú zábavu. Tak isto je to pri amerických 20min sitcomoch so smiechom v pozadí. Je to jednoducho plytký humor, pri ktorom má človek nachvíľu vypnúť mozog. Keby som bola odkázaná na sledovanie toho, čo nám ponúkajú slovenské komerčné televízie, tak by som sa potešila, že aspoň niečo pri čom po 10 min nezaspím. Netvrdím, že je to niečo extra, ale popravde čakala som vačšiu trapošinu, vzhľadom na to, čo nám ponúkajú iné slovenské komediálne seriály s parochňami na hlavách, spomaleným dejom a 15min hádkami o ničom, tak toto je to asi o jednu hviezdu vyššie. Prvý diel bol vcelku svižný a malo to aspoň ako taký spád. Aspoň niečo, čo sa ťahá na podpriemerný až priemerný americký sitcom, len ľudia si ešte nezvykli na slovenskú verziu tohto typu. Dala som tomu ešte šancu a myslím si, že sa to vcelku chytá. Evelyn je vtipná a prirodzená, no a hlavne "neokukaná". Dokáže si zo seba vystreliť a to že nevyzerá ako modelka jej k tomu pomáha. To čo jej tento seriál však kazí sú opozerané známe tváre z Paneláku, Hod svišťom a pod. Keď tu bola snaha vytvoriť konečne trocha iný seriál spomedzi tých slovenských srčiek, tak v prvom rade nemali obsadzovať rovnakých hercov ale iné tváre. Neverím, že na svk niesú iní dobrí herci ako zrovna Vajda..(15.10.2015)

• om6pb

Pripomína mi to ako keď si študenti na stužkovú nacvičia trápnu scénku a chcú byť tak vtipný až je to trápne. Čo môžem povedať o tomto seriáli aj keď vyšla len jedna časť a ja som sa zvládol dívať len na prvých pár minút. No asi toľko že môj dáviaci reflex ma donútil to vypnúť. A vytrhnúť kábel z televízora a zo steny a zrušiť káblovku.(18.10.2015)

• dobso

Na toto som sa fakt netešil a pozeral som to s totálnym odporom. Nemám rád Evelyn ako internetovú postavičku, jej videá sa mi zdajú prvoplánové a stupidné. Prvý diel seriálu ma príjemne prekvapil. čakal som oveľa väčší odpad, ale samozrejme, že návali smiechu a aspoň trochu normálny humor nečakajte. Ale aj tak na odpad to zase nie je.(19.10.2015)

• iMbUS

Nevravim, ze sa pri tomto valam od smiechu, ale aspon necitim ako mi klesa IQ ku takemu cislu, kolko minut trva bezny sitcom. Humor by mohol byt aj drsnejsi, chapem vsak, ze sa treba priposobit slovenskemu divakovi s nizkymi narokmi. Herecke vykony su uveritelne a Farkasovej nohy pridavaju na atraktivite kazdemu zaberu ;)(20.12.2015)

• Popo

Neskutočne trápna magorina a samozrejme kulisy vyzerajú debilne a neprirodzene ako vždy. Mám pocit, že tvorcovia týchto retardovaných "seriálov" používajú stále tie isté kulisy - len ich nejak dofarbia. Nechápem, že sa stále nepoučili ako pri ďalsích magorinách typu Zeta na krku. Sekerovci a tak ďalej. Scenár = vražda. Kulisy = vražda. Herci = Ústav.(21.10.2015)