• Nykki

Evelyn je jedna z mých oblíbených Stand upovych komicek, ale tento seriál je naprostá p*****, nebo jak by vyhodili v seriálu duhu s nevulgarnim vyznamem - blbost. Bez vtipů, snaha by byla, ale vyjde z toho úplná traparna, dokonce i můj pes by vytvořil větší show. Škoda mluvit.. Nechápu jak se mohli všichni ti herci k něčemu takovému přidat.(14.10.2015)

• maestrotatum

Pamätám si ten deň ako keby to bolo včera. Bola nedeľa, čas obeda teda jeden z najkrajších momentov z týždňa. Sadol som si k stolu a zapol si TV. Zrazu sa na mňa vyšklebila jedna čúza z víchodu ( ja vlastne ani neviem čo tam robila keďže tam nič nie je ) a začala nepríjemná jazda sileného vtipu a trápno-nechutnosti. A ja debil som si pokazil nedelný obed. Toto je možno fajn pre 20sec. vlogy na instagrame ale pre TV je to ponorka.(16.11.2015)

• RigorMortis

Už pri upútavkách som mal pocit, že to nedopadne dobre. Nemýlil som sa. Hlavná hrdinka nesympatická vyžratá prasnica s " néchutnym blávackym prízvukom" (a to mám ľudí z BA rád), ktorá sa dostala do slovenského šoubiznisu trápnou scénkou s kunami. Zvyšok hercov meh. Námet katastrofálny a ani štipka humoru. Slovenské seriály posledných rokov sú jedna veľká katastrofa, ani toto nie je výnimka. To naozaj nemáme na kvalitných komikov a kvalitný humor? Legendy slovenského humoru sú pod zemou a namiesto nich sa v TV producírujú takíto nedonosenci bez talentu. No Hnojka zjavne kašle na kvalitu programu, jej ide hlavne o sledovanosť.(14.10.2015)

• Tinusa14

Ja to hodnotím ako niečo nové, moderné a svieže (teda na slovenskej scéne podotýkam). Cieľová skupina sú hlavne tínedžeri a mladí ľudia a pre starších ľudí to može byť nudné a trápne. Ja obľubujem tento druh humoru ktorý musíte milovať alebo nenávidieť, takže to hodnotím kladne. Vyhovuje mi spojenie známych hercov s naopak len s vychádzajúcou internetovou hviezdičkou.(29.10.2015)

• dobso

Na toto som sa fakt netešil a pozeral som to s totálnym odporom. Nemám rád Evelyn ako internetovú postavičku, jej videá sa mi zdajú prvoplánové a stupidné. Prvý diel seriálu ma príjemne prekvapil. čakal som oveľa väčší odpad, ale samozrejme, že návali smiechu a aspoň trochu normálny humor nečakajte. Ale aj tak na odpad to zase nie je.(19.10.2015)

• - Úvodnú zvučku naspievala herečka Lucia Šipošová. Pred televíznou premiérou zverejnila TV Joj na Facebooku dve verzie a diváci rozhodli svojim hlasovaním, ktorá z nich ich bude seriálom sprevádzať. (matthew.17)

• - V roku 2016 televízia Joj oficálne ohlásila druhú sériu. Tá nakoniec nikdy nevznikla a televízia nikdy nevysvetlila prečo. (matthew.17)

• - Posledná časť, ktorá sa odvysielala v televízii, bola deviata. Seriál mal pôvodne ambíciu pokračovať ďalšou sériou, a preto desiata časť končí otvorene, tvorcovia ale chceli príbeh uzavrieť, a tak pustili ako poslednú deviatu časť, ktorá dáva viac-menej všetkým postavám happyend. Stratená desiata časť sa znenazdajky objavila až o dva roky neskôr v archíve TV Joj. (matthew.17)