Epizody(10)

Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v cépečkárskom meste snov - v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda. Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti. Tak uvidíme jej pokusy o dokonalé rande, o zbalenie boháča, uvidíme jej boj s nadváhou alebo náročnú cestu k tomu, ako v priebehu jedného dňa získať aj stratiť prácu snov.
Evelyn je známa internetová komička. Jej facebookové videá zaujali státisíce slovenských divákov a teraz prichádza na obrazovku ako hrdinka úplne nového slovenského sitcomu. (TV JOJ)

Nykki odpad!

Evelyn je jedna z mých oblíbených Stand upovych komicek, ale tento seriál je naprostá p*****, nebo jak by vyhodili v seriálu duhu s nevulgarnim vyznamem - blbost. Bez vtipů, snaha by byla, ale vyjde z toho úplná traparna, dokonce i můj pes by vytvořil větší show. Škoda mluvit.. Nechápu jak se mohli všichni ti herci k něčemu takovému přidat. ()

Havenohome

Evelyn prechod z kráľovstva internetu do telky nie je vôbec tragický. Konečne naše telky vyprodukovali niečo, čo nemá cieľovku 50+. Tam je cesta, kedže slovenské konzervatívny hnoj konzumujúce publikum pomaly vymiera a kedže Jojka nikdy netromfne Markízu v točení emočnevydieračského porna. Takže nakoniec snáď možno u nás svitne na lepšie časy. Svet podľa Evelyn je vo veľa veciach iný než zvyšok toho čo sa tu za dlhé roky natočilo, napríklad prináša narúšanie stereotypov o tom, čo je ideálne dievča, prináša sebaironické navážanie sa do celebrít (ktoré zatiaľ poznáme len z internetového formátu LokalTV), či gross-out humor (samozrejme v omnoho jemnejšej podobe ako sme naň zvyknutý s kvalitných zahraničných seriálov). Evelyn má náskok zároveň pred ostatnými slovenskými herečkami nielen preto, že je skutočne talentovaná, ale aj preto lebo dobre vyzerá, a to nemyslím ironicky (je mi na zvracanie zo všetkých tých mačistických a mizogýnskych komentov ohľadom jej postavy, čo sa tu vyrojili). Som zvedavý ako sa to bude vyvíjať. ()

MM_Ramone odpad!

Svet podľa koho? Evelyn? To kde vyhrabali takúto nechutne vyžratú prasnicu? Že vraj je to známa internetová komička. Nech teda len pekne ostane na internete. Načo pchať tekéto trapné, nevtipné, škaredé individum na televízne obrazovky?! Ľudia z TV JOJ si myslia, že im táto masná mangalica zdvihne sledovanosť. To sú ale na omyle. Jediné čo sa im s produkciou tohto poloamatérskeho, kreténskeho sitkomu podarilo je to, že len navŕšili na tú kopu hnoja, ktorej hovoria programová štruktúra, ďalší nepozerateľný, nestráviteľný, idiotský odpad! ()

Tinusa14

Ja to hodnotím ako niečo nové, moderné a svieže (teda na slovenskej scéne podotýkam). Cieľová skupina sú hlavne tínedžeri a mladí ľudia a pre starších ľudí to može byť nudné a trápne. Ja obľubujem tento druh humoru ktorý musíte milovať alebo nenávidieť, takže to hodnotím kladne. Vyhovuje mi spojenie známych hercov s naopak len s vychádzajúcou internetovou hviezdičkou. ()

Arsenal83 odpad!

Svet podľa prasnice, ktorá povýšila konzum na tak vysokú mieru, že aj ona je dôvodom, prečo svetu hrozí hlad. Tá zvykne zožrať aj tanier a keď apetít stále neukojí, tak si odhryzne aj z nerezového hrnca. Hnusné, mediálne pretlačované stvorenie bez štipky talentu, preafektovaná spotená šunka, o ktorej v bulvári sem tam napíšu, ako super vyzerá v plavkách, a o dva týždne aj tak už má o ďalších 20 kíl viac. ()

• V roku 2016 televízia Joj oficálne ohlásila druhú sériu. Tá nakoniec nikdy nevznikla a televízia nikdy nevysvetlila prečo. (matthew.17)
  • Úvodnú zvučku naspievala herečka Lucia Šipošová. Pred televíznou premiérou zverejnila TV Joj na Facebooku dve verzie a diváci rozhodli svojim hlasovaním, ktorá z nich ich bude seriálom sprevádzať. (matthew.17)
  • Keď v šiestej časti vyberá partička meno pre Alicino dieťa, Barbie (Kristína Tormová) povie, žeby dieťaťu nikdy nedala meno Kamil, pretože jej pripomína konkrétneho človeka. Je to narážka na herca Kamila Mikulčíka, za ktorého bola Tormová rok vydatá. (matthew.17)