Epizody(10)

Volá sa Evelyn a pochádza z Dolného Kubína. Ale to nie je podstatné, pretože už nejaký ten čas žije v cépečkárskom meste snov - v Bratislave. Má troch spolubývajúcich, z ktorých každý je úplne iný. Števo je jej najlepší kamarát i kamoška, veľmi úspešný herec, ktorého na Slovensku nikto nepozná, pretože hral hlavne v britských filmoch, ktoré vysielala BBC. Barbie, majiteľka svadobného salóna, neveriaca na lásku k mužom, neveriaca na to, že ľudia by mohli byť dobré bytosti. Alica, najmilšie dievča na svete v siedmom mesiaci tehotenstva, ktoré má zázračnú schopnosť položiť tú najnaivnejšiu otázku. V spoločnom byte sa objavuje aj sused, známy herec, slovenský akčný hrdina, Jozef Vajda. Okrem spolubývajúcich sa do života Evelyn stále pripletú nové osoby a udalosti. Tak uvidíme jej pokusy o dokonalé rande, o zbalenie boháča, uvidíme jej boj s nadváhou alebo náročnú cestu k tomu, ako v priebehu jedného dňa získať aj stratiť prácu snov.
Evelyn je známa internetová komička. Jej facebookové videá zaujali státisíce slovenských divákov a teraz prichádza na obrazovku ako hrdinka úplne nového slovenského sitcomu. (TV JOJ)

arbeit odpad!

Tá chudera je neznesiteľná aj v tých jej krátkych videách. Ale polhodinu sa pozerať a počúvať na tú trápnu a nesympatickú antikomičku? Toto koho napadlo? Jáj jojku, tak potom nič. ()

Matthew00 odpad!

To vážne toto dajú do TV? To už vidno, že všetci sa tam dostanú, stačí ak natočí dementné video na YT a JOJ si to všimne...)!!! neskutočné ()

maestrotatum odpad!

Pamätám si ten deň ako keby to bolo včera. Bola nedeľa, čas obeda teda jeden z najkrajších momentov z týždňa. Sadol som si k stolu a zapol si TV. Zrazu sa na mňa vyšklebila jedna čúza z východu ( ja vlastne ani neviem čo tam robila keďže tam nič nie je ) a začala nepríjemná jazda sileného vtipu a trápno-nechutnosti. A ja debil som si pokazil nedelný obed. Toto je možno fajn pre 20sec. vlogy na instagrame ale pre TV je to ponorka. ()

Trsto odpad!

Toto má byť komediálny seriál ? skôr je to na plač, že niekto vytvorí takúto ..... neviem ako to slušne nazvať .... ()

iMbUS

Nevravim, ze sa pri tomto valam od smiechu, ale aspon necitim ako mi klesa IQ ku takemu cislu, kolko minut trva bezny sitcom. Humor by mohol byt aj drsnejsi, chapem vsak, ze sa treba priposobit slovenskemu divakovi s nizkymi narokmi. Herecke vykony su uveritelne a Farkasovej nohy pridavaju na atraktivite kazdemu zaberu ;) ()

Tinusa14

Ja to hodnotím ako niečo nové, moderné a svieže (teda na slovenskej scéne podotýkam). Cieľová skupina sú hlavne tínedžeri a mladí ľudia a pre starších ľudí to može byť nudné a trápne. Ja obľubujem tento druh humoru ktorý musíte milovať alebo nenávidieť, takže to hodnotím kladne. Vyhovuje mi spojenie známych hercov s naopak len s vychádzajúcou internetovou hviezdičkou. ()

jurajpower

Čakal som väčšiu trapošinu, ale podľa mňa sa to dalo pozerať, porovnateľné so všetkým sitkomami, čo tu poslednou dobou dávajú televízie. ()

Popo odpad!

Neskutočne trápna magorina a samozrejme kulisy vyzerajú debilne a neprirodzene ako vždy. Mám pocit, že tvorcovia týchto retardovaných "seriálov" používajú stále tie isté kulisy - len ich nejak dofarbia. Nechápem, že sa stále nepoučili ako pri ďalsích magorinách typu Zeta na krku. Sekerovci a tak ďalej. Scenár = vražda. Kulisy = vražda. Herci = Ústav. ()

D1705

Tak po čase som si Evelynku veľmi obľúbil a musím teda zmeniť i komentár. Stále si aj tak stojím za svojím, že odtiaľ potiaľ. Ale snahou sa to dalo. Takže čo mi iné zostáva ako opäť uznať, hviezdičky za obsadenstvo+Evelynku. ()

Pokri odpad!

To najodpornejšie, čo som kedy videl. Afektovaná vyžratá ženská si myslí, že je vtipná. Čo presvedčilo na účasť Vajdu je záhada. ()

DobraVila

Ľudia sa furt len sťažujú a kritizujú. Typické slovenské a aj české. Náhodou, bavila som sa od začiatku do konca. Ak humor nie je intelektuálny tak sa dnes nenosí? Prečo sú ľudia dnes tak nároční na televíznu zábavu? Nechápem ... ()

Nykki odpad!

Evelyn je jedna z mých oblíbených Stand upovych komicek, ale tento seriál je naprostá p*****, nebo jak by vyhodili v seriálu duhu s nevulgarnim vyznamem - blbost. Bez vtipů, snaha by byla, ale vyjde z toho úplná traparna, dokonce i můj pes by vytvořil větší show. Škoda mluvit.. Nechápu jak se mohli všichni ti herci k něčemu takovému přidat. ()

katikka

V prvom rade je to sitcom, teda nemôžem čakať čakať duchaplnú 5 hviezdičkovú zábavu. Tak isto je to pri amerických 20min sitcomoch so smiechom v pozadí. Je to jednoducho plytký humor, pri ktorom má človek nachvíľu vypnúť mozog. Keby som bola odkázaná na sledovanie toho, čo nám ponúkajú slovenské komerčné televízie, tak by som sa potešila, že aspoň niečo pri čom po 10 min nezaspím. Netvrdím, že je to niečo extra, ale popravde čakala som vačšiu trapošinu, vzhľadom na to, čo nám ponúkajú iné slovenské komediálne seriály s parochňami na hlavách, spomaleným dejom a 15min hádkami o ničom, tak toto je to asi o jednu hviezdu vyššie. Prvý diel bol vcelku svižný a malo to aspoň ako taký spád. Aspoň niečo, čo sa ťahá na podpriemerný až priemerný americký sitcom, len ľudia si ešte nezvykli na slovenskú verziu tohto typu. Dala som tomu ešte šancu a myslím si, že sa to vcelku chytá. Evelyn je vtipná a prirodzená, no a hlavne "neokukaná". Dokáže si zo seba vystreliť a to že nevyzerá ako modelka jej k tomu pomáha. To čo jej tento seriál však kazí sú opozerané známe tváre z Paneláku, Hod svišťom a pod. Keď tu bola snaha vytvoriť konečne trocha iný seriál spomedzi tých slovenských srčiek, tak v prvom rade nemali obsadzovať rovnakých hercov ale iné tváre. Neverím, že na svk niesú iní dobrí herci ako zrovna Vajda.. ()

om6pb odpad!

Pripomína mi to ako keď si študenti na stužkovú nacvičia trápnu scénku a chcú byť tak vtipný až je to trápne. Čo môžem povedať o tomto seriáli aj keď vyšla len jedna časť a ja som sa zvládol dívať len na prvých pár minút. No asi toľko že môj dáviaci reflex ma donútil to vypnúť. A vytrhnúť kábel z televízora a zo steny a zrušiť káblovku. ()

Andreso odpad!

Evelyn. Jej štýl humoru sa mi nikdy nejak extra nepáčil, no rešpektujem, že pre niekoho to vyznie humorne. No tento seriál? Tak to je fakt 0 bodov. ()