Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policie našla místo, kde byla varna pervitinu. Má jméno člověka, přes kterého šla výroba drog. Je na stopě celému gangu a zdá se, že se začíná blížit i k jeho hlavě. To vše díky spojení analytičky Petry (L. Krobotová) a dealera Davida (C. Dobrý). Je to tajné spojení, Petra kryje Davidovu identitu před svými kolegy a riskuje tak svou kariéru. David nemá jinou šanci, než jí věřit, ale sám je čím dál tím víc ve stresu. I přes mimořádnou snahu zametat stopy a připravovat si vždy víc možností vysvětlení, začíná dělat chyby. Filip (Duy Anh Tran), kvůli kterému má David prostřelenou ruku, začíná tušit, kdo je ten, přes kterého unikají informace. Smyčka se pomalu utahuje a v jejím oku je nejen David, ale i jeho kamarád René (M. Pecháček). Filip je oba posílá do Polska pro zásilku prekurzorů, ze kterých se pak dále vyrábí pervitin. Má jejich cesta pouze dokázat jejich nevinu? Nebo je to past? (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak na vietnamskej biják v původním znění bez titulků jsem ještě nekoukal... To tu lištu o koronaviru nemohli fouknout do horní kantny?! Tohle byl, tuším, poslední hřebíček do rakve se slušnou sledovaností. Ale takhle hutný téma v době všeobecné paniky v kombinaci s tou vizuální i verbální hard core formou, to asi nebude zrovna mainstream... Pro mě každopádně dobrý, hodně dobrý- navzdory tomu, že se nikdy nedozvím, o čem si povídal Filip s Dangem. ()

Mistr119 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tomuhle dílu bych dal klidně i plný počet za krásné načasování dramaturgie o přibývajících mrtvých za časovou jednotku, když tady zrovna řešíme koronavirovou "krizi"...ale vzhledem k tomu, že je seriál výsledkem produkce České televize, považuju na druhou stranu za vrchol ignoranství, že většina vietnamských titulek je zastíněna jakýmsi vládním textem, který stejně za dva dny už neplatí a premiér zase říká něco jiného... Kdyžtak mohli aspoň počkat na dobu, kdy se text nebude krýt s titulky!! Za to hvězdu dolů..!! ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokračujeme tak nějak ve stejném duchu. Je to herecky velmi slušné, obrazově pestré, dějově ale poněkud protahované. Dění sledujeme pohledem ne zrovna dušínovských charakterů, mnozí mají dost pokřivené názory na život, role policistů také není nejčistší a hlavně bezchybná. Analytička Petra dál kryje Davidovu identitu před svými kolegy, hrany se přiostřují a vše vygraduje cestou do Polska. Netvrdím, že by se napětí dalo krájet, ale celkově tahle série, ve které se těžko někomu stoprocentně fandí, za strávený čas stojí. Obzvlášť proto, že vznikla u nás. ()

duch9 

všechny recenze uživatele

Za mě dobrý, začíná se to slušně rozjíždět a začínám být zvědavá, jak to dopadne. Líbí se mi charismatický Cyril Dobrý, hraje celým tělem a působí věrohodně. Je pravda, že snaha zařadit do minisérie, co nejvíce originalit evokuje, že méně je někdy více, ale aspoň je to takové pestré. Ty promluvy hlavního hrdiny do kamery na mě působí tak nějak dokumentárně, ale vlastně proč ne, aspoň divák netápe. ()

pirduch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Má to drajv,má to grády, má to občas i krapet pošramocenou logiku(pochybuju,že by si nikdo nevšiml,jak Krobotová telefonujíc courá bytem a řeší odemknutí telefonu,stejně tak netuším,jak David přežil ten výstřel...) Ale líbí se mi to, jsem zvědav na další dí a dokonce mi ani nevadí ta u minulých dílů zmiňovaná kamera a styl...je to jiný,ale zajímací. A ten rozhovor,jenž skryl koronavir doporučuji pustit v ivysílání. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama