Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Policie našla místo, kde byla varna pervitinu. Má jméno člověka, přes kterého šla výroba drog. Je na stopě celému gangu a zdá se, že se začíná blížit i k jeho hlavě. To vše díky spojení analytičky Petry (L. Krobotová) a dealera Davida (C. Dobrý). Je to tajné spojení, Petra kryje Davidovu identitu před svými kolegy a riskuje tak svou kariéru. David nemá jinou šanci, než jí věřit, ale sám je čím dál tím víc ve stresu. I přes mimořádnou snahu zametat stopy a připravovat si vždy víc možností vysvětlení, začíná dělat chyby. Filip (Duy Anh Tran), kvůli kterému má David prostřelenou ruku, začíná tušit, kdo je ten, přes kterého unikají informace. Smyčka se pomalu utahuje a v jejím oku je nejen David, ale i jeho kamarád René (M. Pecháček). Filip je oba posílá do Polska pro zásilku prekurzorů, ze kterých se pak dále vyrábí pervitin. Má jejich cesta pouze dokázat jejich nevinu? Nebo je to past? (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci si opravdu hrají s formou, ale obsah je pro mě důležitější, než komiks o Vietnamci v Česku. V příběhu mě ruší. Navíc kvůli koronavirové nákaze, kdy běžel v televizi titulek o opatřeních vlády, zrovna mezi sebou hovořili Vietnamci - ve svém jazyce, s tilulky. Takže co říkali, nevím. Seriál je rozhodně zajímavý a mám v úmyslu jej dokoukat. ()

pirduch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Má to drajv,má to grády, má to občas i krapet pošramocenou logiku(pochybuju,že by si nikdo nevšiml,jak Krobotová telefonujíc courá bytem a řeší odemknutí telefonu,stejně tak netuším,jak David přežil ten výstřel...) Ale líbí se mi to, jsem zvědav na další dí a dokonce mi ani nevadí ta u minulých dílů zmiňovaná kamera a styl...je to jiný,ale zajímací. A ten rozhovor,jenž skryl koronavir doporučuji pustit v ivysílání. ()

Reklama

sorrow

všechny recenze uživatele

Hodnocení si nechám až na konec. Už to zde zaznělo, Česká televize se opět předvedla, je to skutečně taková banda tupců, že nám do částečně titulkovaného seriálu pustí lištu se zpravodajstvím, aby si divák nemohl přečíst o čem ti Vietnamci mluví? Ano, mohu si to pustit z iVysílání, ale proč bych to dělal? Je nouzový stav, ale pokud si chce kdokoli zjistit informace o koronaviru má k tomu 24hodinový speciál na ČT24, každý má dnes internet v mobilu, tabletu a nemusíte nám to cpát na každém vašem programu. Proberte se už laskavě v té vaší České televizi a začněte používat tu věc co máte mezi ušima… Seriál určitě dokoukám, ačkoli čtvrtý díl mně přišel už dost přehnaný, zejména v tom skladu v Polsku, kde dojde během pár hodin k několika vraždám a nikoho to nezajímá a David se vrátí bez problémů domů. Jsem zvědavý zda Martin Havelka bude nakonec opět záporák jako tomu je v každém seriálu, kde se objeví. ()

BoredSeal 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díky hypnotickému informačnímu pásu s koronavirem jsem si díl raději pustil později ze záznamu z ivysilani.cz. Občas blbě rozumím i českým dialogům, takže se hodily titulky :-) Dobrej díl, jen mě začíná krutě iritovat ta kytarová odrhovačka, co jede pořád dokola, začínám to nenávidět skoro jako titulní melodii Terapie. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokračujeme tak nějak ve stejném duchu. Je to herecky velmi slušné, obrazově pestré, dějově ale poněkud protahované. Dění sledujeme pohledem ne zrovna dušínovských charakterů, mnozí mají dost pokřivené názory na život, role policistů také není nejčistší a hlavně bezchybná. Analytička Petra dál kryje Davidovu identitu před svými kolegy, hrany se přiostřují a vše vygraduje cestou do Polska. Netvrdím, že by se napětí dalo krájet, ale celkově tahle série, ve které se těžko někomu stoprocentně fandí, za strávený čas stojí. Obzvlášť proto, že vznikla u nás. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama