Alfie Wickers (Jack Whitehall) je poněkud neortodoxní učitel, jehož výukové metody jsou pro všechny rodiče jeho svěřenců naprosto nepřijatelné. Po dalším z řady jeho učebních fiasek, při kterém byla zostuzena i jedna z matek, dostala celá třída zákaz uspořádání školního výletu do Las Vegas. Místo toho odjedou do pár desítek kilometrů vzdáleného Cornwolu, kdy mají navíc přidělený přísný rodičovský dozor, který má dohlížet na předem sepsaný program. Vše vypadá beznadějně, než se třídě povede za pomoci místních pašeráků dozoru zbavit. V ten okamžik začíná divoká jízda, při které se všichni zapletou do protivládního povstání. V patách jsou jim nejenom policisté, ale i rozzuření rodiče. Podaří se Alfiemu svoje svěřence ochránit a dostat se ze všech nechtěných situací? Opravdu bláznivá komedie plná hromady humorných situací. (Rakosnicek77)

TomStrom

Ty bláho, hvězdička za to, že se našlo dost masochistů, co v tom hráli nebo se pod to neváhali podepsat. Ohňostroj trapnosti a facka kvalitnímu britskému humoru. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Bál jsem se, že to bude trapnější verze "Fakjů pane učiteli", ale bylo lepší! Pohodovější, vtipnější a ujetější. Vyzkouším i seriál. ()

argo.smile

Super komedia, pri ktorej som sa dobre zabavil. Nic nebolo robene na silu, vtipne sceny boli na mieste a takeho ucitela by chcel asi kazdy raz na skole. ()

Sharlis

Slaby priemer, komedia ktora sa pokusa byt supersrandovne road trip movie, ale... nie. Jack Whitehall mal film tahat miesto toho hra uplneho kokotka, na ktoreho ma skutocne nebavilo sa pozerat. Vtipy akoze musis zjest predkozku z muzea inac si ta niekto vsimne ako kradnes.... neviem ked som mal menej a pozeral Prci ked Stiffler zjedol psie hovno to mi vtedy prislo vtipne, ale tuto to bolo nutene, len aby sa konecne ktosi zasmial. Neviem ci mi trebalo ine drogy, alebo chlast, ale moc som sa nesmial teda. PS: To je aj serial? Aha ten som nevidel, ale film stal za ho... teda za predkozku, pardon. A casting mimo Whitehalla bol mizerny, ako zo strednej skoly hereckej, mohla tam kludne hrat aj moja sestra co predava topanky, ani by ste nepoznali rozdiel v kvalite. ()

Ondrew

Skutocne mi nie je jasne, PRECO na tomto webe mnohi (pseudo)intelektuali udeluju dementnym srackam priemerne a nizsie hodnotenia, zial, nasledne naozaj fajn prijemne uletenu komediu (so skvelym, typickym UK humorom) komplet ofrflu. Ok, je to nazor danych inkriminovanych uzivatelov a ja im ho neberiem. Kazdopadne, mohli by ste sa (vy viete koho sa to tyka, vzhladom na vase nekontrolovane vetne "vyplachy" z kapanek poloprazdnych makovic, ktore clovek pomaly vidi i pri filmoch, ktore snad existuju prave iba vo vasich "mozgovniach") nad sebou aspon trosku zamysliet, hoci ja viem... ved myslenie "boli". No nic. Pardon, drobatko som sa teraz "utrhol z retaze", no nedalo mi to. Preberte si to ako chcete. Nech je ako chce, ja osobne prave TUTO komediu povazujem za viac nez slusne "ujetu", lez presne tym spravnym sposobom. Rozhodne nepatrim k ludom, ktorych pri snad 80% obsahu nejaky film dokaze vskutku rozosmiat, ale tento vytvor? Hohohohooooo!!! BRAVOOO!!! Skvelo odvedena filmarcina, nemam prakticky ziadne namietky (snad len sem-tam mohli autori predsa len trosku ubrat). Tym skor si odomna filmik odnasa "krutych" a najma komplet zasluzenych 80%! ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

hujerita

Ale jo, dalo sa to v pohode zvládnuť. Taká jedno-dvoj hubka :-) Zopár vtípkov úplne super, niečo len na úsmev, ale našťastie prihlúpla fekálna amerika sa nekonala. Samozrejme niečo tomu chýbalo, možno lepší herci a scenár, ale inak že lepšie tri, takmer štyri. ()