Mandalorian a jeho spojenci podnikají nebezpečnou záchrannou misi. (Disney+)

Cheeter

Konec určitě zajímavý a výživný. Doufal ve více odpovědí, než jsme dostali a to mě mrzí. Odpovědět by mohly určitě další díly, ale těch se nejspíš nedočkáme, protože by už to podle mě bylo dost šroubované. ()

Martrix

Jistě tím namíchnu všechny místní uctívače, ale za vší tou vizuální parádou je hloupý příběh a vedle těch fan mrkanců je hromada detailů a nelogičností, které mi prostě nedovolí dát vyšší hodnocení. Ihned bych vyměnil Mandaloriana za animovaný seriál, kde by Filoni rozvedl postavy z CW. Někdo tady zase bude dělat rozbory, co všechno je v této epizodě skvělé. SPOILER: Troopeři by klidně mohli rovnou páchat sebevraždy, kdykoliv uvidí nepřítele...sice by to nebylo tak napínavé, protože jeden nikdy neví, třeba nechají tvůrci nějakého klaďase trefit aspoň do nohy. Ale výsledek by byl stejný, všichni troopeři padnou k zemi i po zásahu do ramene. Když máte skupinku, kde dva mají neprůstřelnou zbroj, není nic chytřejšího, než aby do místnosti plné nepřátel vletěly jako první jiné postavy. Ty, které chráněné nejsou a navíc je jedna z nich prostorově tak výrazná, že sotva proleze dveřma. Do té by se trefil pětiletý trooperáček. A co se týče darkbotů? Stačí aby přiletěla Superstár a oni se vším přestanou a čekají, až je rozporcuje. To je moc pěkný. A proč vlastně to celé? No přece abychom vytvořili situaci, kdy dostanou fanoušci vánoční dárek, ze kterého budou slzet až do další řady. KONEC SPOILERU. Předpokládám, že tak "hutnou" obsahovou prázdnotu, nemají ani Lego SW. Já vám všem rozumím, mám svět SW moc rád a po těch tragických celovečerácích je to fajn, ale tenhle svět má obrovský potenciál a není žádný důvod z něj dělat takto prostoduchou pohádku pro osmiletý děcka. Tolik skvělých postav by zasloužilo zhmotnění v živáku a Favreau udělá takové vlezdoprdelácké upšouknutí, které sice přivedlo zpět staré postavy a stvořilo jeden super merch, ale jinak ze světa SW jen bere a nic nepřidává. A potitulková scéna? WTF? Fanoušci si už samým blahem vyprázdnili močový měchýř do textilu při poslední pětiminutovce, tohle mrknutí zpět už snad ani nebylo nutný...leda by Favreau kul pikle do další řady... ach jo. PS: minulé epizodě jsem dal 5* právě proto, že postrádala vše, čím se "pyšní" tato. ()

Šimpy

SPOILER! Stačilo mi vidět posledních 12 minut tohohle dílu...za prvé proto, abych se orientoval v ději a zadruhé proto, abych neztrácel čas předchozími díly. Bože, jak laciný závěr. Luke ex machina. Ale dobře, dejme tomu, ale čím mě naštvali tvůrci víc je opětovné hraní si s diváky na blbce. Pokud vím, tak Mando si sundává masku jen v absolutním soukromí, ne? Ale zde má ksicht opálenej, co opálenej, do ruda spálenej od sluníčka. Nebo mi snad unikla nějaká scéna, kdy byl něčím opálen? ()

Remivsremi

Tým se dává dohromady a záchranná mise může začít. Naštěstí se u této epizody nikam nespěchalo. Tvůrci si dali záležet na choreografii soubojů, i správnému dialogu. Krásně to plynulo, dostali jsme cylony, Starbuck pilotovala vesmírnou stíhačku a na závěr přišel moment, který bude v nejbližších dnech a týdnech plnit všechny weby, stránky a memy. Vydařené ukončení druhé sezóny. Podívejte se i na potitulkovou scénu, zjistíte jaká postava bude mít realizovaný nejbližší spinoff. ()

BROKEN_

Nejlepší Star Wars od Pomsty Sithů. Ani nedokážu popsat slovy jaký zážitek byla závěrečná epizoda 2 série. Bylo to nečekané a krásné zároveň. Pokud jste ještě tuto epizodu neviděli, tak doufám, že vám to někdo nevyspoileruje, jelikož to co se v tomto dílu stalo, je pro fanouška Star Wars předčasný dárek k vánocům. Jon Favreau a Dave Filoni mockrát DĚKUJI! May the force be with you. P.S. A ano plakal jsem a jak moc :). ()

drackula

Záver ako remeň! Všetci Mandovi spojenci spolu proti Impériu. Keďže seriál pozerám dávno po premiére, bol mi záver vyspoilerovaný, ale aj tak to boli zimomriavky. Absolútny a najmä funkčný fan service. 100% Disney plus ()

gumolit

Absolútne parádne ukončenie druhej série až mi srdce zajasalo na konci od radosti. A ešte aj potitulková scéna stála za to už teraz sa teším na pokračovanie. ()

LachtanShows

Těžko říct, čím se přesně naváže ve třetí sérii, i tak lze ale finále druhé řady považovat za excelentní díl jednoho excelentního seriálu, který mě dokázal přesvědčit, abych nad Star Wars ještě úplně nelámal hůl. ()