První díl nového komediálního seriálu. Televizní moderátor Jan Krejza má narozeniny a ze všeho nejvíc nenávidí narozeninová překvapení.  Jeho čtyři zrzavé dcery se svými partnery mu ale každoročně nějaké to překvapení připraví. Letos se sice rozhodnou tátu nemučit, ale život přináší překvapení sám o sobě. Honzův zeť Petr je veterinář a z ordinace mu v pravidelných intervalech uteče nějaké zvíře do rodinné vily. Jeho manželka Anna je rozhodnutá změnit od základu svůj život. Druhá z dcer Bára se zase se svým manželem Ondrou dostali do velkých finančních problémů a zbylé dvě dcery jsou jedna praštěnější než druhá. Korunu všemu ale nepochybně nasadí jejich vlezlý soused Čumpelík. (TV Prima)

knihovna

Zatracený složenky. Kdyby nebyly, tak by v takovéto pí....ně tak výborní herci jako pan Posránecký nehráli. No jo no, s ekonomického pohledu se jim nedivím, leč jinak bída bídu střídá. Hodnotit nebudu, odpadů je tu už dost. ()

dmatejek777 odpad!

Že se nestydí ta česká herecká "elita". Hnus, na který v UK nebo USA produkci dnešní doby nenarazíte. Další klenot z ČESKÉ "tvorby"! ()

Adelka123 odpad!

Co v této sračce dělá Postránecký, Blažek, Hybnerová a Plánková??? Žádám všechny, kdo dali odpad Ordinaci v Růžové zahradě, aby se omluvili a přidali Růžovce hvězdu... A Novotný s tou tetkou může jít taky do hajzlu, to je urážka gay komunity!!! Fuj to sem se nasrala.... A Prima jinak seriály celkem umí.... Ach jo :-( ()

Doffy

Jakoby tvůrci našli seznam věcí, které byly kdysi v podobných seriálech vtipné, ale dnes působí vyloženě trapně. Obtloustlý homosexuál; táta, který chce na stará kolena hlavně klid; šílená rodina a ještě šílenější soused. Těch 30 nových postav bylo na první epizodu prostě moc. A když jsem viděl ukázku na další díl, kde jich bude ještě mnohem víc, tak jsem už nevěděl jestli to opravdu myslí vážně. ()

mcamino

Mě se seriál prostě líbí, nemůžu si pomoct. Pustim si díl večer před spaním. Na seriál jsem začal koukat kvůli Michalu Suchánkovi, který tam má hodně malou roli, ale troufám si říct, že těmi dvěma, třemi scénami za jeden díl zvedne kvalitu dílu minimálně o hvězdu. ()

dejf96 odpad!

další kravina z primácké velkovýroby s otřesnou režií, herci a instantní hudbou... cypovina... já se na to opravdu dívám, sorry ale neustále se utvrzuji v tom, že jsem opět narazil na dno tv tvorby. čím dál horší, přehrávající "herci" , opravdu šílenost....nikdy nepřistoupím na to, co se nám televize snaží vnutit jako standart. je to hnus . ježíš a ještě do toho ten trapák suchánek!!! jdu blejt ()

vlcekmirek odpad!

Ach můj Bóóóže. To je zase ... ! Někdo by měl tvůrcům vysvětlit, že trapná situace se může proměnit v humornou historku, ale pokud prezentuji nějaké dílo jako ,,HUMORNÉ", pak by to nemělo být prvoplánovitě trapné. A že to trapné je. Novotný jako gay je ubohý, herecké výkony ostatních se drží v těsném závěsu za ním a humorných gegů je tam jak šafránu. Mimochodem, v Receptáři bude ode dneška v titulcích napsáno, že to uvádí Posranecký nebo Krejza? A ten suchánkův Béda Trávníček je vrchol. Opravdu uvažuju o tom, že tělesné tresty by se měly obnovit. Kopanec do prdky (zepředu) by tam zasloužili všichni. A scénáristi tuplovaně. ()

TonTon61060

Já vím, že je to na styl Ordinace, ale na odreagování po celodenní práci to ujde. A náhrada za OK? Taky v pohodě. Je by to nemuselo mít 70, ale 40 minut a stejně by byly zachovány všechny dialogy! ()

les62 odpad!

Dobře, první díl jsem teda vydržel. Ale každej další bude asi jen neskutečnou ztrátou času. Nikdy nechápu, co tak dobré herce vede k tomu, že něco takového hrají (no jasně že vím, že prachy jsou prachy). Třeba Michala Novotného mám, nevím přesně proč, moc rád, ale tohle fakt nee. Ale třeba se k tomu seriálu zase někdy vrátím a některej díl nebude tak stupidní jako ten první. ()

Lamarr odpad!

Bože to je hnus, člověk se stydí za to,co můžou jeho krajané zplodit za kentus. Styďte se a prosím,pokud to nepřestanete zavčas přestat vysílat,nebuďte naivní a neposílejte tu sra*ku někam za hranice. ()

KateDanny odpad!

Uf, tak to byla opravdu nálož. Stále jsem čekala, že to bude "krejzy" komedie a jak se pobavím, bohužel ani náznak vtipu. Docela mi za herce bylo trapně. Možná se to časem zlepší, někdy se úvodní díl nepovede, ale u tohohle si opravdu nejsem jistá. ()

Pajina68 odpad!

Herecké obsazení skvělé, většinu herců mám ráda z předchozích filmů a inscenací, ale tohle mne strašně moc zklamalo. Praštěná komedie, kdy se mi ani nechce smát, jen smutnit z toho, kam jsme s kulturou došli. Já chci příběhy reálné, ze života, uvěřitelné, kde se nemluví sprostě, ne tohle. Proč na žádném programu není nic, co je ke koukání. Kromě "První republiky", která jediná je na nějaké slušné úrovni. Proč se nenatáčí víc "normálních" věcí???? ()

Falkenstein odpad!

České seriály mám rád, dokonce vydržím sledovat nějakou dobu i ty "nekonečné", ale tady to prostě nešlo. To bylo poprvé, co jsem to vydržel sotva do první reklamy a dál ne. Jen je mi líto pana Postraneckého, že v tom hrál, protože tohle je děs, děs a děs. To už bych radši koukal na Ulici ()