Úniková hra

• Slovensko Úniková hra (více)

Psychologický thriller Úniková hra vypráví příběh šesti lidí, kteří přijali výzvu zúčastnit se únikové hry. Velmi brzy ale zjistí, že ze hry cesta ven neexistuje… a začíná boj o přežití. (Falcon)

HEED

Ze začátku jsem chtěl dát jen 2 body. Samá předvídatelná klišé. Naštěstí herci moc nekecali, a snažili se. Co je pobuřující, je celkem nedotažený konec, avšak u tohoto typu filmu nic neobvyklé. Protentokrát mi nevadila ani absence více zlomenin, zalomených nehtů či popálenin. Úplná ztráta času to nebyla, avšak přímý konkurent v podobném snimku Chata v horách toho nabízí přeci jen o něco více. ()

Pitryx

Přiznám se, že nerad, protože nejvyšší hodnocení mám pro jiné pecky, ale tak rychle mi čas už dlouho neutekl. Nestačil jsem se ani rozkoukat a byl konec. Takto by měl vypadat každý film z tohoto žánru. Bez keců bez dlouhého úvodu, a šokovat. Tady se to všechno sešlo a tím je zatím snímek hodnocen na stupni nejvyšším. ()

curfew77

Aspoň to má tři čtvrtiny stopáže docela spád, ale s faktem, že je to naprosto nereálná blbina, se musíte smířit po třiceti vteřinách. Co se pak týče předem marného boje o to najít nějaký smysluplný konec, tak s tím tvůrci vlastně ani pořádně nezačali, takže finále je ryze céčkové. 50 %. ()

Paja.93

Tento film ve mě zanechal možná víc než bylo zamýšleno. Přošla jsem asi jen 2 únikovky a klaustrofobie, strach, ani úzkost se nekonali, ale taky se nekonala výhra. Takže nejspíš jsem soucítila s postavami, že kdybych tam byla já, byla bych tuhá hned po první místnosti, jejda. No, zároveň ve mě však přetrval nepříjemný pocit, že i když nemusí pár znuděných zbohatlíků vymýšlet zrovna escape room, tak ale nepochybuji o tom, že i v dnešní době se někde někdo nudil a "nakoupil" pár lidí pro nějakou tu srandu. Takže díky mé divoké představivosti 5*. Šlo mi spíš o to za tím filmem a tu úzkost co to vyvolalo. ()

macetoma

Takový fajnový mix Kostky a Saw. Ale líbilo se mi to, dobře to odsýpá, technicky je to na vysoké úrovni plus je tam několik neotřelých nápadů. Dávám 4 hvězdy. ()

Ukrizku

To už tady přece bylo a v podstatně vyšší kvalitě. Úniková hra mi připadala přiblblá, stejně jako její účastníci, jejich první setkání, úroveň komunikačních interakcí i individuální projevy..., ani se mi nechtělo film dokoukat, jak mě nebavil. A když to srovnám s tím výletem na Kokořín, tedy s Hrou o přežití (2004), tam byly nehty okousaný. A co je tady? Prd. ()

boltCZ

Nenudí po celou dobu. Nelíbil se mi úvodní spoiler s průhlednou motivací. Na plátně byly postavy s minulostí, hlavolamy, napětí... jako celek ale film nefungoval. Myslím, že by tenhle žánr šel zpracovat lépe. 50% ()

Bublasaurus

Nikdy mi nevadil žádný díl ze série Saw a celá ta nekonečná série, se stala takovým celým nevyřešeným případem - až se z toho stala taková klasika, která pořád má co nabízet. Jenže!, se tu objevila Úniková hra a já jsem si ji tak oblíbil, že na ni koukám snad i 4x za rok a neustále mne to baví. Pokaždé, když nastane konec filmu, tak mám pořád dokola a dokola ten stejný pocit, jako když jsem ho zřel poprvé! Ta hudba při titulcích je neskutečná a i celý film, navždy! ()

adamix

Záverečné vyvrcholenie prezrádza o scenáristoch ich amatérstvo a filmu neprospel ten občasný komediálny puch. Escape Room nemá mystiku Nataliho Kocky ani krvavosť série Saw. Svojmi pascami, resp. únikovými miestnosťami ale celkom prevyšuje to prvotné sklamanie. Napätie a pútavosť film má, ale na sľubný štart nikdy nekončiacej série plnej pokračovaní to nie je. Videl som však aj horšie veci a toto považujem za neurážajúci priemer. Za mňa 60%. ()

baclajean

Premiéra celkom vyšla, no sála bola naplnená max. na 70-80%. Záver troška "vykrádanie" pointy Saw, ale celkovo to ušlo a človek si mohol zatipovať viaceré možnosti, ako by sa to mohlo skončiť. ()

jokino

Dávam 1* za pokus o relatívne nápadité pasce, ale inak film je čistá vykrádačka, či už série "Saw", alebo žánrovo podobných filmov ala ďalšie verzie "Escape room", a pod. ..a btw, fakt "zbožňujem" trailery na filmy, v ktorých je prakticky ukázaný celý práve ten "zaujímavý" dej a obsah filmu, a samotný film už potom neukáže vôbec nič nové - prekvapivé.. ()

Chromeskull

Tak tohle fakt ne!První letošní kino a zároveň první letošní zklamání.Čekal jsem něco ve stylu Saw a místo toho jsem dostal nudný sci-fi thriller. Téměr za vše může PG-13! Tímto teda řadně posrali. Za to obrovský mínus!Ani ty 3 hvězdy se mi davát za tuhle zhovadilost nechtěj!Vůbec nechápu zdejší hodnocení.Slabejch 50%! ()

TheKniGht

Super,konecne neco na motiv 1997 ‘cube ´( kostka ) natoceno neco podobneho a povedeneho..!!narozdil od Saw ktery moc nemusim ()

Frca

Včera jsem na tom byl v kině a docela se mi to líbilo. Jak již bylo zmíněno v dalších komentářích, je to svým způsobem taková kombinace Sawu a Kostky. Člověk by řekl, že takový film bude nudný, když už byl tento princip tolikrát využit, ale byl to docela zajímavý horor a moje první letošní návštěva kina rozhodně stála za to. Myslím, že postavy byly docela sympatické a přestože jsem tento koncept již několikrát viděl v podobných hororech, tak to zároveň bylo něco jiného a rozhodně nelituji těch peněz, které jsem za lístek zaplatil. Za pět hvězdiček ne, ale ty čtyři si to podle mě zaslouží. ()

otamat

Jak už bylo mnohokrát napsáno zbytečný a slaboučký odvárek z "Kostky a Saw", které sází na momentální vlnu nadšení z únikových her všeho druhu. I díky prapodivnému konci, který mě spíše dootrávil - pro mě - velké zklamání. ()

Domas88

Super, bavil jsem se celou dobu, škoda toho konce no.. Napínavé a i inteligentní, od Saw 1 jsem se tak nebavil... ()

Mamutol

Skupina lidí dostane pozvánku k únikové hře. Ze začátku se domnívají, že se jedná o klasickou zábavnou hru, ale po smrti jednoho z nich okamžitě pochopí, že se stali obětí promyšlené zrůdné zábavy. Začíná boj o holý život. Je to oddychovka na jedno odpoledne. ()

DonBraso

Já pro tenhle styl měl vždy slabost.Ono popravdě zas moc kopií Kostky a Saw formátu není,určitě ne jako tento snímek,který si načrtnul dvě hlavní ingredience,jen mu chyběla krev a hutná atmosféra.Střídání prostředí má zas tu výhodu,že se pořád přichází s něčím novým a jako divák čekáte kdo z kola vypadne.Samozřejmě malinko smrdí věc na kterou je nejlepší zapomenout či si jí vůbec pouštět.On ten spoiler hned z kraju filmu nevím proč je,ale ztrácí to fakt zbytečně kredit.Herecký ničím zajímavý komparz šesti lidí zkrátka neurazí,ale žádný terno to není.Konec už byl malinko vyšperkovaný,kde bylo dost hluchých míst,který se moc nevysvětlí a lacině se přejde,že stále ten někdo tam je,což zrovna nalákalo přímo královsky.Když pominu kdo to vše spáchal a proč,tak z toho vychází vcelku skvělá žánrovka.75% ()

Úniková hra se dočká pokračování

Úniková hra se dočká pokračování

26.02.2019

Hororový thriller Úniková hra od Adama Robitela (Insidious: Poslední klíč) se v roce 2020 dočká pokračování. Studio Sony Pictures je podle všeho nadmíru spokojeno s výdělky levného hororu (rozpočet… (více)