V tomhle hororovém thrilleru plném zvratů se kdysi nadějná muzikantka znova shledá s bývalými učiteli a zjistí, že mají nového talentovaného žáka. (Netflix)

666Carnage

Jakmile jsem zjistil, že tam hraje Allison Williams tak jsem věděl, že to nebude jen tak obyčejný horor. A měl jsem pravdu nebyl. Bylo to hodně povedený a občas hodně hutný. Tenhle film mi nějak sedl takže proto si dovolím dát lepší hodnocení. Budování příběhu je slušný ale docela předvídatelný. Ale to úplně nijak neovlivnilo můj finální dojem. 75% ()

Kienast

Vynikající úchylárna se dvěma krásnými herečkami a božím (šíleným) scénářem. Nejoriginálnější film od Netflixu v jeho historii. Cením si každého kdo se na tom podílel a dal každičký dolar na vznik. ()

bari68

Tak niečo trochu do ,, Funny Games,, mix artu a malého úletu. Originalitou to trošičku prečerilo stojacu vodu hororu, ale k silnejšej vlne by bola treba vyššej kvality. ()

borec999

Jeden z mála nadpriemerných Netflix hororov. Výborná Allysson Williams, netradičná zápletka, pár nepríjemných a vcelku brutálnych scén a dianie, v ktorom si ani na minútu nemôžete byť ničím istý, pretože je prešpikované veľkým množstvom zvratov. Nelogické to síce vo výsledku je, ale baviť ma to bavilo a záver je podľa mňa vyložene výborný. Jeden zo vzácnych príkladov keď aj jemne artová žánrovka získala moje sympatie. Slabšie 4* a 70% ()

HonzysKISS

První polovina je super, pak se stane taková blbost, která celej film docela domrví a celou atmosféru vytratí. Ono by to ani nemuselo být po příběhové stránce špatné, ale to finále je už nesmyslné. I přes to jejich chápání. Takhle by se to prostě nestalo. Ta první klíčová scénka je ještě pěkná, ale stejně bych se držel původního plánu. Snímek zachraňuje pěknou Williams a soundtrack, víc k tomu dodat netřeba. ()

Hanys_

Nenápadný thriller s několika dost nečekanými zvraty, zvracením a zvráceným závěrem ... a hlavně je to fakt dobře natočené. ()

F.W.Colqhoun

Play through the pain. Grrrl power. Kdo viděl horor k popukání Utěč, zvláštní kvalitu Allison Williams zná: Lehce manický, trochu zarputilý, intenzivní výraz, podtržený důlkem v bradě, slibuje vše, jen ne prostotu a absenci vedlejších záměrů. Škoda, že po Peelovu úspěchu zamířila tato seriálová herečka do projektu, který je tím samým v málo jiném balení. To by se dalo odpustit v případě, že by thriller dokázal překvapovat a bavit, to ale nečiní. Ukazovák vystřelený směrem k bílým elitářům, maskujícím se škraboškou liberalismu, trčí z filmu od samého začátku. Nejsem spokojený přesto, že zprávě asi rozumím a navíc bych byl ochoten i přitakat - nebýt ovšem muž, kořistící ženy, ideálně barevné, všude, kde se dá. Odpudivá poslední scéna jako ze Sin City. Slabota Made In China. This is the heart of Charlotte. ()

Eraserhead

Velmi příjemná hra s divákem. To co si Shyamalan ve svých dobrých filmem obvykle nechával na konec, se tady stane asi třikrát v průbehu filmu. ()

SpaceOdyseus

Tohle je divoky film! Kolikrat razantne zmeni zanr? Trikrat, ctyrikrat? Bavil jsem se, s obavami jsem ocekaval s cim tvurci zase prijdou a na konci jsem nebyl zklaman. Je asi lepsi nad tim nejak extra nepremyslet a pak to bude temna, atmosfericka jizda. ()

mclenin

Za mňa také malé, milé televízne prekvapenie. Išiel som do toho, ako tu už niekto poradil, s tým, že som nevedel nič o obsahu príbehu a efekt prekvapenia sa dostavil. Aj keď sa nejedná o horor, film nepostráda napínavé scény a predovšetkým už zmieňovaný wow efekt. Podarený Netlfix kúsok. ()

Disease

Je to vizuálně vymazlené, ale má to i výborný scénář. Jen tomu k dokonalosti něco chybí a trochu mě iritovala závěrečná scéna. ()

Shimargh

Škoda, že to nepokračovalo v nastaveném duchu i po vyhození z autobusu, mohl to být dokonalej biják, ale tou druhou půlkou to zabili. ()

Esgalnor

Chytrá hra s diváckými očekáváními, u níž první cca hodina funguje fantasticky - nervy drásající šíleně gradující jízda, která eskaluje úplně neuvěřitelným způsobem, kdy i mně se dělalo zle (za naprostého uhranutí). Bohužel ke konci jako by autoři moc nevěděli co vlastně dál - logika postav se hodně vytrácí a finále je až tak přehnané, že nejprve baví, poté nudí, každopádně atmosférou úplně vybočuje z té, která stabilně šlape většinu filmu. Trochu škoda, protože celé první dvě části jsou naprosto strhující, některé ze spousty plot twistů geniálně vystavěné a ústřední herecká dvojice hraje (doslova) jako o život. Tak jako tak jde pořád o hodně povedenou, vysoce originální a netradičně zvrácenou jednohubku, kterou bych neoznačoval za čistokrevný horor. Potenciál byl mnohem větší, přesto třeba taková koncertní část s Duetem číslo 3 v úvodní části je fantasticky natočený strhující zážitek, zatím scéna roku. ()

Zombi

Film je krásně nepředvídatelný, sotva se naladíte na jednu premisu, hups a musíte se přeladit jinam. Herecky je to fajn, atmosféra je znepokojivá, sem tam drsnější scéna. Slušné 4 hvězdy. ()

Thomas_xxxxx

Prvá polovica nás navádza, že film bude o nejakom víruse alebo chorobe, drží to človeka v napätí. Príde druhá polovica filmu a tú mám pocit, že režíroval samotný Lynch. V sekunde zabudnete, že chcete nejaké racionálne vyriešenie príbehu. Toho sa nedočkáte, ale dočkáte sa dychberúceho napätia a aj keď vám to nedáva žiadny zmysel, neviete od toho odrthnúť oči. ()

Sunny.69 odpad!

LOL. Jako fakt netuším, co se hodnilo v hlavě člověku, který tohle stvořil. Ale rozhodně to nebylo vůbec v pořádku. Po první hodině si u prnvího WTF momentu řekne, že jako jo, ok. Je to netypický a dobrý nápad, zajímavý. čekáte, co se bude dít dál, pak přijde, takových WTF momentů ještě as 5 a ani jeden z nich není ok. Je to překombinovaná, zamotaná slátanina, která končí opravdu dost divným bizárem. To, že to produkoval netflix a hlavním hrdinkami jsou (jaok ve všem co netflix dělá) špatně hrající lesbičky, je jen třešnička na dortu toho, jak je tohle strašně špatný nesmysl. ()

kluk z Na

Pěkně zamotaná věcička. Jsem cílovkou, v podstatě ani nevim co mi u toho vadilo. Chybělo tomu větší charisma. Záporáci s pořádnejma koulema a víc krve. Konec byl příjemně divnej. No dávám tři - čtyři hvězdky. ()