Tokyo Ghoul:Re saišúšó (TV seriál)

• Japonsko

Předloha:

Sui Išida (komiks)

Čúdži Mikasano

Jutaka Jamada

Doma mám jen deset dílů mangy, takže sorry, ale Tokyo Ghoul :Re Season 2 budu hodnotit trochu kladněji. Je to sice za slabší čtyři hvězdy, čili na MALu to ode mne dostane 7/10. Některé postavy se chovají od předešlých sérií naprosto odlišně a ani to není nijak vysvětleno, ale je tu kupodivu hned několik momentů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. A kupodivu je to poprvé u téhle už quadrologie, co se dá songa z openingu poslouchat. Sice jak píše Comic Guy, tak celá sága působí jako Naruto (jen trochu vážnější a drsnější) a tudíž taky působí jako shounen a ne jako seinen (a to myslím vážně přátelé). Kupodivu ale tohle není tak debilně dlouhé právě jak Naruto.(6.7.2019)

• Danken07

Takže v tejto poslednej sérií, ktorá adaptuje zvyšok mangy (ch 58-179) sa tvorcovia rozhodli zadaptovať 120 kapitol mangy v 12 epizodách. Takže každa epizoda adaptuje najmenej 10 kapitol. Ak vôbec nechápete čo sa občas deje tak to bude tým, že tvorcovia vynechali veľke množstvo scén z mangy, ktoré by tieto udalosti vysvetlili. Vôbec nechápem prečo sa Študio Pierrot rozhodlo urobiť taku blbosť. Vôbec nedokazali zadaptovať ani 58 kapitol v 1. sérii a oni sa rozhodli vynechať ešte viac. Všetkým ľudom, ktorý majú radi Tokyo Ghoul doporučujem aby začali čítať mangu, ktorá je 1000x lepšia ako táto idiotská adaptácia. Toto je jedna z najhorších adaptácii mangy aku som kedy vydel - chýba tu atmosféra mangy, taktiež veľa vynechaných scén s postavami, ktoré sú dôležite aby ste sa o týto postavy vôbec starali a animácia tak ako v 1. sérii je hrozna.(19.10.2018)

Takže co mají všichni proti RE2 oukej konec možná nasere ale jinak to bylo docela ok ne (Kromě dílu kde najdou kanekiho pomocí prstínku.)(14.2.2019)

• ComicGuy

Čo sa s týmto seriálom za tie štyri toky stalo? Prvá séria bola za mňa skvelá. Druhá bola ok. :Re ma vôbec nebavil a už v živote si ho nechcem pustiť. A :Re season 2 je neodpustiteľný paškvíl! Nemá cenu ten seriál ani dopozerať pretože mňa táto sračka proste nebavila. Za ten čas sa ztoho stalo niečo ako dnešné pokračovania Sawa. Už ma nikto nedonúti si tento seriál pozrieť a pre mňa je od tretej série mŕtvy! Za kresbu dávam tak maximálne 15% a to je maximum ,čo som ochotný tomuto seriálu udeliť. Pokiaľ to takto bude pokračovať ďaľej tak sa z toho stane druhý Naruto - zo začiatku skvelý a na konci trápny a príliž natiahnutý :/(6.11.2018)