Reklama

Reklama

Věděli jste, že šimpanzi jsou ohroženým druhem zejména kvůli lidským aktivitám? Můžete jim však pomoci zasláním peněžitého daru pro stavbu Šimpanzí země Crimson Countess! V tomto nádherném útulku pro šimpanze najdete banánovou plantáž, uvidíte čtyři vystoupení denně a navštívíte dětskou zoo. A všichni dárci mohou vyhrát soukromý video-chat s Crimson Countess! Darujte ještě dnes! (Prime Video)

(více)

Recenze (14)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A pak že to nejde, udělat seriál, který bude nabušený akcí a zároveň bude mít silnou dějovou linku. Oproti předchozí řadě všechny postavy přitvrdily ...což bych nepovažoval za možné a současně se tvůrcům daří posouvat děj chytře, logicky a přitom nevyzpytatelně. Tedy aspoň pro ty z nás, kteří neznají předlohu. Vedle tohoto kousku, působí Disney seriály naprosto směšně a hloupě. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pobavil ma "Legenda" s jeho kratkym preslovom a i natesenost nasej nemej "regenerujucej" aziatky, ze nema schopnosti. Hoci Frenchie-ho tanecny vystup v gebuli bol mimo misu. Hughie mi so svietialkujucou blonckou luz dlhsie lezu na nervy - tusim to bude tou  "dramou" a jalovymi rozhovormi. Btw., co znamenal ten ich "milenecky chat" kilometer od miesta cinu?! Plan so soldier-boyom je naopak paradna zalezitost, ktoru "Wolverin" vymyslel. Poslabsia epizoda. ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

,,Zkoušel jsem všechno; Koks, Véčko, péčko, herák...'' Kapitán Soldier Boy se nám začal ukazovat v celé své kráse, i když mi tak trochu jeho postava nedává smysl. Superschopnost explodovat mi totiž jaksi ke jménu Soldier Boy nesedí. Ale i přes tuto malou nejasnost nám díl opět nadělil, co mejí všichni na The boys nejradši, jako třeba exploze, znechucené mrtvoly, taneční kreace či video-sex-chat pořádané Crimson Courtness (jeden z největších šoků v historii seroše!)  Jinak všechny nové postavy (Soldier Boye nepočítám) mi přišli skvělé, ale trochu moc ujeté. Ale bavili mě, především pak Blue Hawk (nová oblíbená postava) a Legenda.  A Butcher nám začíná mít vyfetlej mozek a nepříjemnou osobnost - okolo pátého dílu se to většinou stává. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (4)

  • Video, které ukazuje experimenty, kterým byl vystaven Soldier Boy (Jensen Ackles) v Rusku, je datováno 24. ledna. 24. ledna se narodil Dean Winchester, protagonista seriálu Supernatural (od r. 2005), kterého hrál Jensen Ackles. (spacemaster)
  • V epizodě zazní úryvek písně „You Really Got Me“ od The Kinks. (Duoscop)

Reklama

Reklama