The Big Ride (S02E01) (epizoda)

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2020, 1 h 2 min

Jaký seriál vám v prvních minutách úvodu série předloží stylovou gore rubačku za doprovodu Sympathy For The Devil? Žádný, jen a pouze The Boys. Superhrdinská šleha z minulého roku se představuje s fantastickým začátkem nové série a vrací se do svých zavedených kolejí. Výborný soundtrack, stylizované postavy, příjemné tempo vyprávění, kde se na nic nečeká a zvlášť pro tuhle epizodu král televizních záporáků Giancarlo Esposito. Všichni tak nějak víme, že největší motherfucker seriálu je egocenctrický man-child Homelander, ale taky každý ví, že nastoupit s touto pózou na Guse Fringa se nevyplácí a to se přesně ukázalo i v této epizodě, kdy Giancarlo rozjel svoje charisma na plné obrátky a člověka to opět posadí na prdel. Tahle série bude jízda, přátelé, pamatujte má slova.(4.9.2020)

Daddy's home! Tyvole, pecka jako prase! Jsem naprosto spokojen, začátek druhé série opravdu nezklamal. Amazon poslední dobou válí. Doufám, že zbytek série bude na stejné vlně. A příchod Butchera aka Karla Urbana na konci je snad víc epičtější, než Thorův příchod do Wakandy v IW. Zatím naprostá spokojenost. 88%. PS: Homelander je zde snad ještě větší čurák, než v v sérii první.(13.9.2020)

"Only thing you need to know about him is that he became as wonder bread american as Edison and Disney." ____ Tahle explicitně nekorektní komiksová taškařice skutečně sympatizuje s ďáblem ad absurdum.... Giancarlo Esposito jakožto hlavoun Standa utužuje své nebývale sviňácké antagonistické manýry až Babišáckého ražení. No a bezcharakterní sociopat Homelander se včetně představitelů čínské vlády ani nemusí namáhat kandidovat na velezmrda roku. Taťka je doma. Senzační otvírák!(5.9.2020)

Na úvod nám to tvůrci hezky celé zrekapitulovali, abychom zjistili, že se Homelander se Starlight srdceryvně loučí s neviditelným (a mrtvým) Translucentem. Naše parta se skrývá v jedné díře a venku se neukazuje („Tyhle pelechy na sobě mají 31 příchutí spermatu. Budou se ti líbit.“). Zábavné a strhující jako závěr první série. Otvírák té druhé nabízí třeba přijetí nového člena The Seven, které zrovna neklapne, za což může skvostný sociopat Homelander. Výtečná scéna. Stormfront už dopadla o poznání lépe. A Deep se chce/má odrazit ode dna. Skladba od Billyho Joela Pressure je skvělá. Taťka je doma. PS: Výkonný ředitel Voughtu Stan Edgar se od Homelandera zastrašit nenechá – další výtečná scéna („Ve skutečnosti jsme farmaceutická společnost. A ty nejsi náš nejcennější zdroj. To měl být náš tajný vzorec pro Sloučeninu V, kterou jsi ty, velké dítě, vypustil ven. Dovol mi, abych ti připomněl, že jsi dal Sloučeninu V teroristům z celého světa, abys dostal sebe a své kamarády do národní obrany.“).(21.9.2020)

Začátek velice příjemný. Hezky se nám to rozjíždí. Pomalu, ale první díl se mi zdál takový přístupnější než první díl první série, přesně jak to je pokaždé...Homelander byl prostě dokonalej. My tady nechceme slepí! :D a každý neskáče, jak on píská, to bude ještě masakr. A jak to vypadá, možná bude mít Deep konečně pořádnou linku. Tedy snad jinou než nekonečné vraždění jeho kamarádů z moře :/ a nebyl by to správný díl The Boys, aby někde něco/někdo nebouchl(o), a všichni neměli ksychty od krve :D(17.10.2020)