Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce, požádat o ruku. Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti. Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah… (CinemArt)

Durdas

Musím se přiznat, že takhle vtipnou komedii, jsem už dlouho neviděl. Smál jsem se prakticky od začátku až do konce a plné kino na tom bylo úplně stejně. Opravdu se mi film moc líbil a rád se na něj podívám zase znova. Prakticky co slovo, to perla! Fakt nářez a úžasné filmové odreágování. ()

JohnCoffe

Vetchý i když byl prefektní, tak celý film prostě neutáhne. Místy velmi vtipné ale jako celek mě film nudil. Aspoň že manželka se vyvětrala v kině. ()

Knightey

Po dlouhe dobe opet super ceska komedie u ktere se clovek opravdu bavi a ma pribeh! Urcite hlasky z filmu jsou naprost perfektni :) ()

baclajean

Nebolo azda nič, čo by divák vopred nepredvídal - všetko sa udialo presne tak, ako obecenstvo očakávalo. Napriek tomu som príjemne prekvapený širokospektrálnym využitím rôznorodého humoru, vsadeného do situácií veľmi trefne. Sála sa smiala a ja s ňou. Predovšetkým Vetchého hefty stáli naozaj za to. ()

tsatsiki

Přiznám se takové dilema při hodnocení jsem dlouho neměl.Ale i když film je neskutečně předvídatelný, tak mu dám 5*.Výborně napsaná komedie,dobré vtipné momenty, spousta skvělých hlášek a Vetchý jel hlàšku za druhou a exceloval.Všichni herci předvedli skvělý výkon a nemám co bych jim vyřknul.A hvězdičku navíc dávám za mou oblíbenou písničku od Mirai Když nemůžeš, přidej víc.Tak jsem přidal*. Doporučuji všem návštěvu kina a doufám, že ten milion lidí v kinech dají. ()

Lucik80

Film je sympatický a dobře se na něj kouká. Kino bylo plné jako málokdy a několikrát jsem vůbec neslyšela, přes hlasitý smích diváků, pokračování. Jasně, že děj byl předvídatelný, ale zábavný od začátku až do konce. Příjemné obsazení, zvlášť bych vyzdvihla Ondru Vetchého. Pro cílovou skupinu (a do té se hlásím) povedená záležitost. 5* ()

Luswani

Ženy v běhu nemají žádné hluché místo, kdy by se člověk nudil. Děj je velmi předvídatelný, stejně tak i naprostá většina vtípků. Příjemné herečky, Vetchý ve své dokonalé komediální poloze. Není to film, kdy by se člověk popadal za břicho, ale je vtipný a velmi příjemný. 75% ()

prochyn

Ženy v běhu jsou milá komedie, kde se řeší vztahy mezi mužem a ženou v různých rovinách. Komedie je vtipná i dojemná a nemá žádná hluchá místa, Jako bonus jsou tam šťastné konce. Viděl jsem v kině a skvěle jsem se bavil. ()

JenYu

Strašně mi to připomínalo vymydlený americký filmy, kde se vždy v pravou chvíli objeví krasavec (ideálně se psem), kde mají všichni sladěný šaty a boty, kde se velká rozhodnutí odehrajou lusknutím prstů v montáži na pozadí rytmické písně, kde pořád svítí slunce a celé to končí slavnostním obědem pod ševelícími korunami stromů. Kdyby tvůrci přidali nerozhodnost do osudu Jenovéfy, vypjatost do příběhu Terezy a bezradnost do linie s Veronikou, líbilo by se mi to víc. Ale pak už by to asi nebyla komedie... Každopádně Polívka mnohem lepší, než když jsem ho viděla naposledy, víc a víc Jenovéfy prosím a Vetchý je fakt klasa. Když nemůžeš, přidej víc - něco na tom nejspíš bude. ()

Blazis34

Příjemná oddychovka s fajn hláškami. Hlavně Ondřej Vetchý je vtipný. Hlavní ženské kvarteto je správně odlišné a každá postava nabízí něco jiného. Dalo se předpokládat, jak bude film probíhat a jak asi dopadne, ale i tak mě jeho sledování bavilo a hodnotím ho na 70%, lepší tři hvězdy. ()

Karlos8

Nejnormálnější komedie od dob, kdy nejplodnější komedie plodil režisér Karel Janák. Nejvíce normální v tom smyslu, že prostě a jednoduše život. Nic přehnaného, nic nereálného. Prostě klasická povídka o nasazování kondomu na okurku, středě, bobru, kolíčkách, chlebu s máslem nebo to sis nemohl dávat pozor?! Ano, občas je tu něco lehce přitažené za vlasy, ale proč by ne. Nejzapamatovatelnější moment bude zajisté dcera Jarouška z Ulice. Jestli se někde casting povedl na jedničku, tak to bylo zde. Takovou dceru by si přál každý otec. ()

pafka

Kdepak, Ondra je filmovy kral uz dlouhe roky a kdykoliv se objevi na platne, je to vzdycky zazitek. Role velmi rozdilne a naprosto civilne a presvedcive zahrane je reziserova sazka na jistitu. K tomu se primichaji jeste Jenofefa a Tereza a je z toho bezva ceskej bijak. Odpocinkovka, relax. Ovsem tak neskutecne pozitivni film jsem uz dlouho nevidel a myslim, ze si ho lide zamiluji min. prave kvuli tomu. To totiz kazdy vyhledava. ()

Brock

Jo zakroutite si u toho hlavou a obcas se Vase pohledy s partnerkou nevericne potkaji, ale presto to odsejpa a bavi. ()

Eire

Tak strasne PRVO*prvo*PRVO***planoveee, az hruuuza. Tyhle prdelate holky by neubehli ani 5 km, natoz deset. Jedina * za POLIFKU. Jeste ze umrel hned na zacatku (To ho omlouva). 25% ()

koza3

Další film do série Ženy v..., muži v... Už mi to názvosloví připadá trochu zmatené, protože ty filmy spolu nijak nesouvisí. Tenhle počin je přeslazený čaj s hromadou medu. Od začátku víte, jak to dopadne a ani drobný twist to na průhlednosti nezmění. Bylo tam však dost údernych vtipů, aby mě to udrželo v pozornosti až do konce. Fajn bylo, že charaktery drží svoje postoje a nedojde k jejich zásadní změně v průběhu filmu. Takový Vetchý hraje prostě fotbalového troubu a i když má doma zoufalou buchtu na vdávání, vyřeší to po svém a ne přeslazeně po americku. To se bohužel nedá říct o ostatních protagonistech a jejich příběhu, ale to už jsem zmínil na začátku. Je to odreagovačka, ale třeba takoví Muži v naději byli o řád lepší a nebylo to tak pocukrované. ()

PamelaJJK

Příjemná pohodová komedie, která určitě neurazí a díky obsazení se na ní o to lépe kouká. A nejsou zde hluchá místa, kdy by se člověk nudil. Nejedná se o nějakou prostoduchou řachandu, ale o laskavou a sympatickou komedii z běžného života a tedy uvěřitelnou. A že je děj předvídatelný? Tak je to komedie, kde jde hlavně o inteligentní zábavu a ne o to, aby divák po zhlédnutí ještě půl dne přemýšlel o tom, co že mu to chtěl autor prostřednictvím snímku vlastně sdělit. Vyzdvihnout musím hlavně dámy Kostkovou, Khek Kubařovou a Bokovou a pány Vetchého a Hofmanna. Jedna z toho mála současných komedií, na kterou se bez problému podívám i opakovaně. ()

Dzoumen

Film na podívání z nudy. Je to Český film, tak jsem od toho nic nečekal, možná kdyby tam byl Langmajer Jiří, tak by to bylo lepší. Postavy byli celkem nic moc, ale Vetchý uměl někdy pobavit. 35% ()

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin