V tomto snímku se staneme svědky zrodu jedné z nejsilnějších a nejznámějších hrdinek a členek Ligy spravedlnosti. Wonder Woman, princezna Amazonek, je nelítostná a silná bojovnice, která navíc nesouhlasí s politikou ostatních Amazonek, které zastávají názor, že by se měly od okolní světa držet dál. Ví, že její síla a moc dokáže pomoci potřebným a slabším. Proto se rozhodne zachránit mladou dívku Vanessu, která se dostala do spárů zločinecké organizace. (topr harley)

wistar

no jako animák pro menší je to fajn, Origin je na začátku zpracovaný jen kvůli Silver Swan což je dobrá záporačka ( v rámci toho že je to pro děti), jenže jsou zde zbytečně navíc Cyber, Poison, Minotaur, Cheetah a na konci připitomělý souboj s medusou 6/10 ()

AJensen

60% Bitky dobrý a naštěstí jich je tu dost. Normální dialogy strašně trapný a s úplně nepřirozenýma pauzama/reakční dobou. Ale celkově to koukatelný je, jen za týden nebudu vědět o čem to bylo. ()

drkaldj

Jsem rád že to nebyl zase úplný origin (i když část ze zrodu postav tu byl). Motivace a chování některých postav mi je celkem nelogické (hlavně Vanessa a její matka). Škoda že Minotaur neměl větší roli a jakékoli cameo z DC hrdinů by bylo taky plus (a dávalo by smysl). Jinak je to samozřejmě slušná jízda. ()