Středoškolačka Kelly Van Ryanová okatě nadbíhá světáckému školnímu poradci Samu Lombardovi. Nakonec se vetře do jeho domu, odkud však zanedlouho uteče. Její matka další den ohlásí na policii, že Lombardo její dceru znásilnil. Detektiv Ray Duquette a jeho kolegyně Gloria Perezová dívku vyslechnou a jsou přesvědčeni, že si všechno vymyslela. Zpráva o znásilnění se však rychle rozkřikne. Sam přijde o práci a otec jeho milenky Barbary mu zakáže stýkat se s jeho dcerou. A tak si najme pokoutního právníka Kena Bowdena, aby ho hájil. Svými milostnými pletkami se netají, trvá však na tom, že zásadně nespí se studentkami. Detektivové navštíví vzpurnou studentku Suzii Tollerovou, která bydlí v přívěsu za městem. Ta jim poví, že ji Sam Lombardo také před rokem znásilnil, a na základě její výpovědi je zatčen. Soudní jednání pro něj zpočátku nevypadá nadějně, potom však Bowden tvrdě přitlačí na Suzii, která přizná, že to nebyla pravda. Navíc prozradí, že Kelly si vše vymyslela, aby se pomstila za to, že ji odmítl. Výsledkem procesu je mimosoudní vyrovnání, které Samovi vynese osm a půl milionu dolarů odškodného. Sam opouští město a v zapadlém motelu se setká s oběma dívkami... (TV Nova)

ZnalecH

Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, jaké hodnocení mám tomuto filmu dám. Celý byl spletitý a já nikdy nebyl dál než krok před dějem. Až ve chvíli, kdy jsem uviděl „The end“ jsem si myslel, že vše chápu. Což byl omyl a zjistil jsem, že vše bylo úplně jinak. Tyto neustálé zvraty mě donutily zvednout hodnocení. Po prvních pár minutách to měly být 3*. Po pár zápletkách 4* a po tom, co následovalo po „The endu“ ode mě film dostane 5*. Tento film velice doporučuji, ale mám pro vás jednu radu - další díly jsou ztrátou času. Aneb jak se říká - "V nejlepším by se mělo skončit." ()

Psycho.R

Kdybych řekl, že je to překombinované, neměl bych pravdu. Spíš jde o to, že celý film vyzní v dnešní době celkem naivně, což je škoda. Zvlášťní plus mají závěrečné scény v titulcích, které příběh vrhnou do jiných barev, ale ač chci sebevíc, na 4* to nestačí. ()

Luxocculta

Od určitého počtu zvratů už počítáte se vším. Není to špatné, jen to díky tomu lehčímu překombinování působí paradoxně trochu jednoduše. 3 + 1 hvězda za Billa Murrayho. (65 %) ()

src

Tak trochu cernocerna komedie s prekvapivymi avsak logickymi zvraty v deji. Akorat naha Denise Richards me moc nebrala, to Neve Campbell by byla lepsi. A pro damy navic Kevin Bacon v rouse Adamove. ()

Abdul

Jó, jó, takhle mi Denise umýt auto a pak přijít do domu, to už bych pak moc neřešil. Film má výborné 2/3, ovšem jeho poslední část je až nesmyslně překombinovaná. ()

Dexx

Slušný thriller, jemuž na zajímavosti více než přidávají dějové zvraty, které (doslova) neskončí ani s koncem filmu. Scénárista se při psaní jistě dobře pobavil, a když to přijmete, pobavíte se taky. ()

Edit13

Dobrý thriller, u kterého jsem si neustále říkala "jasně, teď už vím, jak to bude". .... a ono ouha, zase to bylo jinak. Je pravda, že ke konci je zamotanec postav tak spletitý, že by si člověk mohl skoro psát seznam, ale mě se tento spletenec fakt líbil. Docela netradiční pojetí. ;-) ()

klo11bouk

když jsem ho viděl poprvé líbil se mi ač v závěru vyvolával dojem překombinovanosti kterou si autor pomohl dojít ke konci.bohužel z mě nepochopitelného důvodu ( což jsem zjistil náhodou ) se další děj , který všemu dává smysl odehrává až po první půlce titulků.rozladěnost se změnila na spokojenost,takže 3 až 4.za jednu z nejvzrušivějších erotických scén co jsem kdy viděl 5. ()

BrianStorker

Něco tak nudného a zapleteného jsem už dlouho neviděl. Děj této povídačky by se dal nastopážovat do maximálně 60 minut. Totálně minutově přestřelená nuda a nezachrání to ani hvězdné obsazení. Zvraty v závěrečných několika minutách vás jen na okamžik vytrhnou z usínání před obrazovkou... jinak bla bla bla... Jedna * za obsazení, jinak to byla absolutní ztráta času. ()

topi80

V popisu filmu je sice thriller, ale myslím, že tvůrci se rozhodli udělat si z diváka tak trochu legraci. A myslím, že se jim to královsky povedlo. Poprvé jsem ten film viděl na vojně společně s dalšími 20 lidmi namačkanými před videem a bavili jsme se více než dobře. Účel splněn, zvraty fungovaly, momenty překvapení taky a nad tím, co se bude dít dál, jsme příliš nepřemýšleli, přesto film zanechal skvělý dojem. A co si budeme povídat, na tu dívčí estetiku se člověk podívá rád, a to nemusí být zrovna na vojně. ()

Godhaj

,,Curiosity, I guess.“ ,,About what? How do I improve my breast stroke?“ Nebezpečné hry jsou docela zajímavým atmosférickým krimi, které se postupně rozplétá a divák si co čtvrt hodinku musí aktualizovat seznamy podezřelých. Má to pěknou kameru, která dokázala sugestivně navodit atmosféru slunné i bažinaté Floridy. Herci jsou dobří, např. Kevin Bacon zahrál poldu věrohodně. Denise Richards se do své role hodila naprosto dokonale a každá scéna s ní měla pořádný sexy šmrnc. Bohužel scénář je trochu děravý, což zamrzí, obzvlášť když je příběh tak komplikovaný. Závěr pro mě byl trochu zklamáním, protože zbytek filmu se tím stává ne moc věrohodný. Nicméně celkově vzato se jedná o poměrně slušný film, na který se dobře kouká. ()

Ex_Machina

Ktorý stredoškolský učiteľ by si rád nezarobil bokom pár miliónov? Asi si tiež nechám umyť svoje auto peknou stredoškoláčkou vo flanelovej košeli a rifľových šortkách zo zabezpečenej rodiny. A potom spácham dokonalý zločin. No ak si nedám pozor a zbytočne to prekombinujem, môžem na to doplatiť. Ale medzitým ako neskutočne zbohatnem a prídem o prácu a svoju dobrú povesť pomilujem Denise Richards a Neve Campbell . Najlepšie obe naraz. A potom to konečne môžem rozohrať na všetky strany. ()

Fanak

Po cca 20 minutách to vypadalo, že je zápletka u konce, ale to jsem vlastně ještě vůbec netušil, o co tam půjde. Několik velmi překvapivých zvratů činí z tohoto snímku velmi zajímavou záležitost, ovšem zároveň jsou i jeho slabinou. Na další shlédnutí už příliš nezaujme. ()

hidden666

Překombinované a lituji vyhozených peněz za lístek. Mám pocit že tehdy šel film v kinech s podtitulem Švédská trojka. ()

Legrond

Po nepříliš zajímavém úvodu má divák možnost vidět strhující nečekané zvraty, které nakonec vyústí do zcela dechberoucí...sra*ky. ()

curfew77

Ne že by šlo zrovna o milník thrillerového žánru, ale možná by se daly Wild Things označit slovem milníček :) Zaujaly totiž na svou dobu nezvykle otevřenou, ba až okázalou lechtivostí (švédské dovádění tria Richardsová-Dillon-Campbellová se i po letech dá označit za velmi rajcentlich :) a také přinesly brutální smršť závěrečných zvratů tam a zpět a tam a zpět, které sice logiku a věrohodnost bez okolků zahodily přímo do floridské stoky plné krokodýlů... ale celé to byla tak nějak legrace, takže se postup začal hojně napodobovat a dnes už nikoho nepřekvapí. Plusové body přičítá filmu i zábavný advokát v podání zábavného Billa Murrayho, úlisný sex crime policajt v podání úlisného Kevina Bacona... a slaboučké čtyři hvězdičky jsou na světě :). Jen ta věčně ukňouraná hysterka Denise Richards... 65 %. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)