Dostaneš, co potřebuješ (S01E07) (epizoda)

 • USA

  You Get What You Need

Drama

USA, 2017, 59 min

 • Kytarka
  *****

  Přiznám se, že jako maniak do detektivních příběhů jsem závěr zčásti trochu očekávala, minimálně jednu souvislost k onomu závěru se přímo vztahující. Poslední díl Sedmilhářek byl ryze famózní, dojemný a srdceryvný, herci se předháněli ve výkonech a použité prostřihy daly obsahu ještě větší dramatičnost. Smekám a běžím si koupit knihu ;)(7.4.2017)

 • Anderton
  *****

  To najlepšie nakoniec alebo ako sa všetko uzavrelo a ako všetko krásne do seba zapadlo. Ples s Elvisom a Audrey, kde ich musel hrať každý výborne vystihoval veľké malé klamstvá, ktoré sme sledovali počas celej série. Tentoraz ale vyšiel každý s pravdou von, či už to bolo spôsobené alkoholom, vyšetrením záhady okolo škrtenia alebo iba vyeskalovaním situácie. Kto bol ten malý rošťák, čo dievčatko škrtil, na to sa dalo dôjsť už skôr, Janeino odhalenie ale bolo prekvapením ako pre ňu samotnú, tak pre diváka.(11.3.2018)

 • Michi88
  *****

  Vynikající závěr skvělé mini série, která se vyrojila akorát v době všech těch Me Too a Time's Up hnutí, s kterými věcně souvisí. Všechna ta vyvrcholení jsem absolutně nečekal a s koncem jsem nadmíru spokojený. Alexander Skarsgård zde ztvárnil pro mě naprosto nesnesitelnou postavu a kolikrát jsem měl chuť mu prostě dojít namlátit a i to by bylo málo. Všichni herci podali skvělé výkony a všechna ocenění jsou naprosto zasloužená.(4.2.2018)

 • NinadeL
  ****

  Závěrečná montáž je vynikající směs nejrůznějších emocí, pocitů a dává příležitost nechat v sobě doznít ten nový zážitek, které Sedmilhářky přinesly. Nicméně způsob, jakým byly odkryty hlavní zvraty, byly někdy až moc na sílu. Několik momentů bylo vysloveně berličkových a docela bych ráda zvěděla, zda to byla Moriarty nebo David E. Kelley komu došel dech. ale i tak bych ráda v tomto příběhu prožila ještě jednu řadu, ten mikro svět je vybudovaný moc pěkně.(29.8.2017)

 • enola1982
  *****

  Na posledni dil jsem byla moc zvedava, ale tohle jsem opravdu necekala. Spadla mi brada, naskocila husi kuze a tekly slzy...to vse zaroven. Behem par vterin mi probehly hlavou pribehy vsech predstavitelek a ja je vsechny pochopila. Najednou bylo vse jak ma byt a ja buhvi proc pocitila obrovskou ulevu. Famozni zaver!! Za neuveritelne emotivni rozuzleni celeho pribehu davam 5 hvezdicek se spatnym pocitem, ze je to malo.(5.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace