Dostaneš, co potřebuješ (S01E07) (epizoda)

 • USA

  You Get What You Need

Drama

USA, 2017, 59 min

 • Michi88
  *****

  Vynikající závěr skvělé mini série, která se vyrojila akorát v době všech těch Me Too a Time's Up hnutí, s kterými věcně souvisí. Všechna ta vyvrcholení jsem absolutně nečekal a s koncem jsem nadmíru spokojený. Alexander Skarsgård zde ztvárnil pro mě naprosto nesnesitelnou postavu a kolikrát jsem měl chuť mu prostě dojít namlátit a i to by bylo málo. Všichni herci podali skvělé výkony a všechna ocenění jsou naprosto zasloužená.(4.2.2018)

 • NinadeL
  ****

  Závěrečná montáž je vynikající směs nejrůznějších emocí, pocitů a dává příležitost nechat v sobě doznít ten nový zážitek, které Sedmilhářky přinesly. Nicméně způsob, jakým byly odkryty hlavní zvraty, byly někdy až moc na sílu. Několik momentů bylo vysloveně berličkových a docela bych ráda zvěděla, zda to byla Moriarty nebo David E. Kelley komu došel dech. ale i tak bych ráda v tomto příběhu prožila ještě jednu řadu, ten mikro svět je vybudovaný moc pěkně.(29.8.2017)

 • enola1982
  *****

  Na posledni dil jsem byla moc zvedava, ale tohle jsem opravdu necekala. Spadla mi brada, naskocila husi kuze a tekly slzy...to vse zaroven. Behem par vterin mi probehly hlavou pribehy vsech predstavitelek a ja je vsechny pochopila. Najednou bylo vse jak ma byt a ja buhvi proc pocitila obrovskou ulevu. Famozni zaver!! Za neuveritelne emotivni rozuzleni celeho pribehu davam 5 hvezdicek se spatnym pocitem, ze je to malo.(5.4.2017)

 • castor
  *****

  Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård, Laura Dern. Ti všichni mají v kapse čerstvou nominaci na Zlatý glóbus. Oprávněně. Jsme ve finále. Po několik večerů jsme byli svědky střídání úhlu pohledu, dokonalého vykreslení charakterů jednotlivých postav, pevného režijního vedení i skvostných dialogů. Se samotným vyústěním jsem s lehkým přivřením očí spokojený, příjemně uzavřel tenhle satirický pohled na zazobané postavičky s kostlivci ve skříních. Péče o děti, posedlost dětmi. PS: Předání mobilního vzkazu od „milovaného“ manžela Celeste při přípravě na seznamovací večírek je náležitě mrazivé.(13.12.2017)

 • Kytarka
  *****

  Přiznám se, že jako maniak do detektivních příběhů jsem závěr zčásti trochu očekávala, minimálně jednu souvislost k onomu závěru se přímo vztahující. Poslední díl Sedmilhářek byl ryze famózní, dojemný a srdceryvný, herci se předháněli ve výkonech a použité prostřihy daly obsahu ještě větší dramatičnost. Smekám a běžím si koupit knihu ;)(7.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace