poster

The Boy

 • USA

  The Boy

 • USA

  The Inhabitant

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Chlapec

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA / Čína / Kanada, 2016, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnCZ
  ***

  Nakonec docela originální horor, který však ke strašení využívá někdy až zbytečně přiliš klišé postupy. Je to škoda, protože pointa opravdu není marná a režijně to je zvládnuté jinak velice nadprůměrně. Na Lauren Cohan se dobře kouká, stejně tak na celkový potemnělý vizuál a nezklamal ani Bear McCreary s tentokrát poměrně odlišným soundtrackem, než na který jsem u něj zvyklý.(10.4.2017)

 • honajz
  *

  Bez napětí, bez atmosféry. Ani ten některými ceněný zvrat mne nějak nechytil, protože jsem viděl obdobný horor tak tři roky zpět, který má podobný "zvrat". Nuda k uzoufání a závěrečný střet je tak bezduše natočený, až si člověk nudou hryže nehty. Ani panenka nepůsobí nějak tajuplně, to ta v The Game mne vyděsila víc, a herečka sice nehraje úplné trdlo, ale že bych z ní byl nějak na větvi, to ne. A mimochodem, zkuste si závěrečný twist zpětně promítnout na celý příběh, abyste zjistili, jak nelogické to po celý čas bylo. Vynoří se víc otázek, než odpovědí.(26.8.2016)

 • Shakers
  ***

  Nebolo to zlé. Slušný úvod, ešte lepší záver. Nie je to jeden s tých hororových príbehov, ktorý je plochý ako doska a každý po celý čas vie odkiaľ kam. Aby bolo jasné, toto tiež nie je nič prevratné, ale v závere to chytí aspoň nový impulz, čo je vítané plus. Herecký tiež fajn, Lauren Cohan s Walking Dead snáď viac sexi na filmovom kotúči ešte nebola. 65% - 3*(1.7.2016)

 • akisha
  ****

  Prima, prima, prima. I horor s panenkou se dá ještě natočit zajímavě a člověk je příjemně napnutý. Starej dobrej ponurej anglickej barák kdesi v prdelově, málo okoukaná Lauren Cohan je sympatická a Rupert Evans jí zdatně sekunduje. Příběh několikrát překvapí v pozitivním slova smyslu, a to je minimálně za jednu hvězdu. V porovnání s Lesem sebevrahů tohle vyhrává na plné čáře.(3.9.2016)

 • Stoka
  **

  Musím souhlasit s těmito uživateli:Jakubik Průměrný horor který se dá trochu předvídat a nepřináší nic nového pod sluncem. Konec už byl trochu trapas. Zacharod Tvůrci by si měli uvědomit co je za rok a došel by jim fakt že když panenka pootočí hlavu tak se z toho nikdo neposere. jpkj22 Celou dobu jsem čekal, co se stane.....a pak tohle?! Doporučuji tento film vynechat, o nic nepřijdete. Shredder Neviem, ci je vobec mozne oznacit to za horor, ked tu vlastne nic desive nebolo, ani len jedna scena za cely film, takze v podstate PG-13. Je to nudne, je to nezaujimave, je to hlupe, jednoducho povedane uplne zbytocne. A takhle bych ještě mohl klidně dál pokračovat - vlastně by to bylo pořád to samé. Bez atmosféry, bez lekaček, bez strachu, prostě blbost no.(13.8.2017)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 85. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

 • - Přestože se film má odehrávat v Anglii, byl natáčen pouze v Kanadě. A to ve městě Victoria ve vile Craigdarroch Castle, která posloužila jako dům Heelshireových. (hansel97)

 • - Původně nesl film názvy In A Dark Place a The Inhabitant, ty ale byly změněny, jelikož se autorům nezdály vhodné. (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace