Bez možnosti volby je Cassian naverbován, aby infiltroval imperiální pevnost na Aldhani. (Disney+)

Veskoslav

Depresivní Korusant ukazuje, že svět neonů, barev skončil s příchodem Impéria. Vše je teď betonová šeď. Člověk by mohl argumentovat, jiná část, jiný styl oproti prequel trilogii. Ale zcela to podtrhuje depresi spojenou s Impériem. Je to stejné jako si musely imperiální vojska zcela odstranit jakékoliv barvy ze zbrojí kromě šedé, černé, rudé a bílé. ()

RobinPM100

O něco lepší, než první tři díly, konečně trochu dějovej skok a změna lokací, nicméně nuda pokračuje, kecání o hovnu, přesto 3 a čtvrt, o kapánek lepší, než první tři díly - Star wars atmosféru opět nečekejte, žádnou nemá, přemýšlím jestli se tomu na co koukám dá vůbec říkat scénář s dějem a dobře napsanejma postavama ()

Elio

Výborné pokračování 3. dílu, kontrast politického světa plného přetvářky a syrového světa rebelů, kteří reálně nasazují životy v boji proti Impériu, je umně a kreativně představený. Uvedení Mon Mothmy a dalších postav je také velmi povedené, upřímně si užívám ono politikaření a přetvařování, které prozatím celému seriálu vládne. No a samotné scény z hlavního štábu Impéria jsou jedna velká seriálová třešnička. ()

GejmronCZ

Kohopak to vidím? Starou známou tvář. Senátorku Mon Mothmu. Nice. Ostatní sice cákaj, ale mě bavil zatím jen 3. díl. Sice uznávám, že to je pěkně udělané a má to kvalitné vizuál, ale třeba když slejzal ten imperiál ze speederu, tak tam bylo mega vidět jak se ani nehnul, protože to celé bylo udělané na pevném podkladu. To stejné jsem teda viděl už v předchozích dílech asi jednou. Kdyby se to trochu houplo, tak by to bylo o dost realističtější. Mě to bije do očí. Nicméně zatím mě to nijak neztrhlo. Se přiznávám, že mě mnohem víc bavili jak Clone Wars, tak Povstalci. ()

jjjerry

Oproti prvním epizodám zlepšení. Skarsgard to vyloženě táhne. Konečně postava co si oblíbíte, má emoce a umí hrát. SW atmoséra se objevuje zřídkadky, přelet TIE byl perfektní. A následně to zabijou "pozemské kalashnikovi", do sw patří blastery). Líbí se mně logika děje, žádný SW disney pro nízkou inteligenci. ()

tonysawer

Velmi netypické SW. A taky tím pádem velmi osvěžující, když si vezmete, že se v tomto díle vůbec nebojuje a postrádá typické SW infantilní prvky - až se divím, jak dobře to působí. ()

Stingray

Dospělácký Star Wars. A ten vizuál je úchvatnej! Na ten “heist” co bude následovat se uplně třepu! A parádní náhled do toho proč Galaxie rebeluje proti Impériu a jak Imperium funguje zevnitř. ()

cenitel

Lidi vám se to fakt líbí? Týpek tam drží kulomet jak ze Země :D. Co to je? Takový detaily že se toto taky děje během Star Wars, žádné meče nic, ani zmínka o Darth Vadera, a velitelech kolem. Jakékoliv postavy, střed Coruscant? Co Republika? Tam se zabíjí hlava nehlava a tady začali řešit případ dvou mrtvých? WTF? Jsem měl za to, že tady to neřeší, že vedou vůbec nějaký osoby, seznamy galaxie. Velmi zvláštní, věci co v běžných Star Wars absolutně nejsou. Je to úplně jiný a velmi zvláštní pohled na Star Wars a říkám si: Jsou to vůbec Star Wars? Velmi vtipná partička kolem Andora. Z toho jsem měl fakt srandu. Hlavně z té nudné velitelky. ()