poster

Láska na druhý pohled

 • Francie

  Mon inconnue

 • anglický

  Love at Second Sight

 • Slovensko

  Láska na druhý pohľad

Komedie

Francie, 2019, 117 min

Komentáře uživatelů k filmu (46)

 • marhoul
  ***

  Hezká tříhvězdičková podívaná, zajímavá, uhlazená, ale zbytečně dlouhá. Rozesmíval mě pouze "Ping pong" kámoš, ale za to v každém výstupu a nakonec mě i dojal, jinak se jedná o film, který dobře padne zejména v období dešťů, hezky doma na gauči, s šálkem dobrého čaje a ovládačem, kterým disponuje tlačítkem "pause".. Já ho viděla v kině.(23.5.2019)

 • eLeR
  ***

  Jajáj, fakt sa dalo z toho vytrieskať ďaleko viac .. ale ináč to bola celkom fajn francúzska romantika, ona a on mi boli sympatickí a muzikanti tiež pekne hrali. 3,5*(7.10.2019)

 • dopitak
  ****

  Trošku překombinované, dlouhé, sladkobolné, málo vtipné. Ale na druhou stranu, legrační, nápadité, Civil i Japy jsou fajn a dobře se na ně dívá, krásná lekce francouzštiny, interiéry i exteriéry (natáčelo se někde u moře, ta cesta co po ní jeli na kole mi hodně připomněla film S Molièrem na kole a legrační kamarád Benjamin Lavernhe.(3.5.2019)

 • rikitiki
  **

  Nudné, se spoustou výplňkové vaty. Fakt jsem se snažila. Ale co z toho, když ústřední pár modelů hraje jak náměsíčný ponocný a rošťácký kamarád to nezachrání? Jako bych žvýkala nudu a bezobsažnost. Plytké, hloupé, otravné. -----Šmarjá, a ten překlad titulků? Najali snad na něj dysgrafického Tatara? "Nejsem opilkyně" No, díkybohu, že jsi jenom alkoholička, protože kdybys byla opilkyně, tak nevím, jestli tě poslat do ústavu nebo do úlu. SHRNUTÍ: V tv fajn oddychovka. Na kino zbytečně vyhazovat prachy.(12.5.2019)

 • Stanislaus
  ****

  Byla to láska na první pohled - On a Ona se potkali, randili spolu, vzali se a zažívali společně úspěchy i porážky. Avšak nic netrvá věčně. Po deseti letech je jejich vztah na bodu mrazu a spěje pomalu, ale jistě k nevyhnutelnému konci. Nebo ne?! On dostává druhou šanci, aby získal lásku svého života zpět - i když k tomu nemá zrovna nejlepší počáteční podmínky. Na filmu mě zaujal námět i samotné zpracování, které se vesměs drželo od klišé. Oba hlavní hrdinové v podání Civila a Japy mi byli sympatičtí a kamarád s tváří Benjamina Lavernhe se postaral o řádnou dávku zábavy. Ve spojení s líbivou hudební stránkou, pěknými scenériemi od pobřeží a několika podmanivými momenty jde ve výsledku o solidně natočený snímek, který účelně mísí romantiku, humor i drama.(11.5.2019)

 • ARI50
  *****

  Strašné pěkné natočené, obrovská spokojenost, dvojice skvělá a příběh jedno velké překvapení, film by se stal i TOP ale konec jsem čekal jiný ale tak už to bývá. Celou dobu jsem se skvěle bavil, smál doufal a čekal konce, soundtrack skvělý.(16.11.2019)

 • Marze
  ***

  Je to takové sladkobolné s melancholickým steskem, ale s příjemně konzumovatelnu náldou. Pobavilo mě velké množství gagů a hlášek. Příběh je založený na paralelních životech, ale skoro všechno už jsem někde viděl. Desetileté manželství proběhne v úvodu zkratkou během pár vteřin. Ona se pak začne cítit osamělá a musela se svých sn§ zvdát ve prospěch partnera. Nechybí tradiční fráze romcomů „Miluješ mě ještě? – Nevím.“. Lavernhe Civila evidentně herecky přehrává a příběh osvěžuje zábavnými kousky. Civilvi chybí osobní šarm i když pohledný je. Mrzí ho, že končí jeho sladký život a začne vztah. Námluvné tokání je ve styl romcom pomůcek jako morský příboj, cyklovýlet. Z hrdiny pomalu přestává být po sestřihu jeho vzpomínek sobec. Hudba je působivá. Přeji jim pronajmout si dům u moře a být šťastní , koukat do západu slunce.(16.4.2020)

 • PP66
  ***

  Taková miloučká nikoho neurážející frantícká romanťárna s otřelým scénářem...(1.11.2019)

 • kaposlav
  ***

  Film na jedno pozretie na 3* s odretými ušami. Myslím si, že za dva týždne si na film ani nespomeniem, čo znamená, že keby som ho nevidel, tak o moc neprídem.(20.10.2019)

 • Necrotongue
  ***

  Být čistě romanticky založeným divákem, dokázal bych zřejmě přihodit i čtvrtý kousek, jenže já jsem očekával i humor, a ten, který mi film nabídl, byl na mě příliš francouzský. Scénář přitom nepřišel se špatným nápadem, jen je škoda, že z něj tvůrci nevytěžili více, času na to měli podle mého názoru dost.(21.10.2019)

 • bourec
  ***

  Sice už dost omlácený téma,ale tak nějak to v těch filmech docela funguje.Francouzi ovšem film pojali spíš jako sladkobolnou romantiku bez většího množství vtipu,a i konec sem čekal rozmáchlejší,snad i bláznivější.Jenom těsně to přelezlo na tři hvězdy.50%.(15.2.2020)

 • KajusaK
  ****

  Předčilo očekávání! S koncem nespokojenost za to kriticky hvězda dole. Perfektní herecké obsazení, krásná hudba. Zápletka promyšlená.(7.5.2019)

 • JasonCZ
  ****

  Kdyby to na konci vysvětlili, tak dám 5*(6.10.2019)

 • LEGACY
  ****

  Tak aby bylo jasno, francouzské filmy, nedej bože komedie rozhodně nevyhledávám, každopádně musím říct, že mě ta míra syntementality a kýče potěšila, byla totiž zastoupena parádními herci a stejně dobrým zpracováním. Nutno podotknout, že se jednalo o můj první Letňák naslepo, kdy jsme netušily, co se bude promítat, takže když jsem na začátku viděl akční scénku jak vystřihlou z nějakého brakového scifi-future akčňáku měl jsem na tváři patrné zklamání, každopádně za pár minut jsem už věděl, že jsem neprohloupil a byť se opakuji nejednalo o úplně můj šálek tak jsem se v tom prdlém paralelním světě rád na večer ztratil, a člověk jim to na konci musel přát.(2.9.2019)

 • Johnny.ARN
  *

  Romantický? Dobre. Jemne sci-fi? Dobre. Nesúrodá, presladená, zaláskovaná frantícka vývarovňa? Dobre. Ale kde, preboha, tam bola komédia? Zase som sa nechal nachytať a zase to tak dopadlo. Myšlienka ale fajn, neviete čo máte, kým to nestratíte. 1 z 5(21.3.2020)

 • tterez
  ****

  Prostředí, téma, nápad a to krásné "znovu dobývání"... Trochu jsem se bála, že to bude mít kýčovitý konec, ale nemělo. Byl to super kino zážitek a já tenhle film vřele doporučuju.(9.5.2019)

 • DannyBoy80
  ****

  Kino Bohumín, 12.5.2019: Francouzká komedie opět ve formě? Toto se podařilo, mix lehce absurdní komedie s romantikou je zklouben velmi dobře. Herci jsou přijemní. A já jsem se nečekaně pobavil. Trochu to vychází z Na hromnice o den více. Za mě ok.(14.5.2019)

 • Arsenal83
  ***

  Veľmi dobrý nápad aj myšlienka, Ale ten pár. Málo atraktívny, málo sympatický. Skrátka nič moc po všetkých stránkach, tak kto im má fandiť? Navyše akože romantickú atmosféru kazí natrhlý kamarát, ktorý tam má byť ako vtipná postava, ale každých 5 minút má nemiestne sexuálne narážky. Takže nakoniec to nie je ani vtipné, ani romantické. Vylepšený záver to vytiahne na 3 hviezdy.(3.10.2019)

 • Saintcrux
  ****

  Netreba čakať, že sa pri tejto komédii budete váľať smiechom. Je to skôr taky milý sladko melancholicky film s vtipnými momentami. Niektoré veci vo filme nie sú dostatočné vysvetlene, čo môže niekomu prekážať. Keby ste zmiešali americké romantické komédie s európskymi, a pridali štipku z filmu večný svit nepoškvrnenej mysle..tak by vzniklo toto.(7.5.2019)

 • mira007
  ***

  Raphael je úspěšný bohatý spisovatel a žije s bývalou velkou láskou Olivií ženou v domácnosti a jednoho dne se probudí do paralelního světa, kde je jen chudý učitel a ona úspěšnou klavírní virtuózkou, která ho vůbec nezná, tak se jí pokusí získat zpět. Francouzská komedie, která má uhozený námět a není to ani žádná řachanda a je to dlouhé místy zbytečné a občas uboze přisprostlé, ale celkový dojem je příjemná věc, na kterou se strašně dobře kouká ( ústřední dvojka skvěle funguje ) a nakonec to je i dojemné. Milé překvapení i s překvapujícím happy endem.(7.10.2019)

 • hazdrova
  ****

  Romanťárna, čo má chytiť za srdce, kde si uvedomíte, že keď je vo vzťahu úspešný len jeden, nikdy to nebude fungovať. Veľmi sympatické hlavné postavy, ktorým to proste ladí. Do pohodyyy 4*(5.11.2019)

<< předchozí 1 2 3