Série(3) / Epizody(161)

Nerozlučné duo kocoura Toma a myšáka Jerryho spolu soupeří v tomto americkém animovaném seriálu ve 163 dílech. Tom se neustále snaží chytit vychytralého Jerryho, který se jen tak nedá a dělá hloupému kocourovi naschvály. Nakonec ale stejně všechno dobře dopadne a Tom a Jerry jsou zase "kámoši jak hrom". (Zoiberg)

H.Gordon

Rozhodně patří mezi mou nejoblíbenější kreslenou dvojku. Nemůžu stále uvěřit, že Tom a Jerry byl vytvořený v roce 1940. Je to nabité humorem, i když mě mnohdy vadí, že Jerry je skoro vždycky na koni a vše mu vychází. Ale i přes to si Tom nedá nikdy říct. Je to zábavné a chytlavé. 4,85* ()

ABCD Marta

Můj nejoblíbenější seriál předškolních let. Viděl jsem snad všechny epizody na různých televizních kanálech (ORF1, SAT1, PRO 7 apod.) a přesto jsem se na to díval stále dokola. Jen toho Toma mi bylo, je a bude líto, a proto mu fandím do teď. ;-) ()

-ELFKA-

Naháňačka mačky s myšou je stará ako ľudstvo samo. Tom & Jerry je jednoznačne jeden z najlepších animovaných seriálov so skvelým hudobným doprovodom. Ale ten chudák Tom.. Mohol aj on raz vyhrať. ()

Gerret

Když jsem byl ještě malej tak jsem u televize doslova hltal každej díl. Kocour Tom se snaží chytit myš Jerry a vžycky jsem se u toho zasmál. Někdy tam bývaly i jiné postavy (pes, lachtan, kachnička, atd.), ale ty 2 hlavní jsou nejlepší. Hodnocení 90%. ()

PollyJean

neobyčejně nápadité týrání koček, respektive kočky jediné (znásobené později do krvava v Itchy and Scratchy). Tom se tak řadí k nejsmutnějším hrdinům animovaných seriálů, po bok např. Kennyho nebo toho tlustého medvěda z Potkali se u Kolína. A na to jsme se jako malý nadšeně dívali, chjo :)) ()

mirec88

Klasika nad klasiky, len škoda, že vo svojej podstate veľmi brutálna a násilná. Ale vtedy som to tak nebral. Len ma furt štvalo, že stále musela vyhrať tá malá hnusná potvorská myš! ()

vyfuk

Úžasný seriál, na kterém jsme skoro všichni vyrůstali. Spousty příběhů, které jsou ze začátku úplně super a časem je to kýčovité. I tak je to vše super a tento seriál by si zasloužil i deset hvězd. ()

Ravi

Poslední kreslená pohádka beze slov, kterou mám na VHS. Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí se ve zlém, ale v dobrém. 80% = 4/5 ()

Jaro.Krafcik

Ten kocúr sa na Toma vôbec nepodobal, ja mám radšej asi tu novšiu verziu. Jerry bol fajn a celkovo tieto kratšie epizódy človeka nebudú nudiť ale je ich strašne veľa. Určite ale ide o jeden z naj kreslených seriálov a pre niekoho detstvo. Ako som spomenul ja radšej novšiu verziu. Tých 37 epizod v HD kvalite mi stačilo. 4* ()

Nepi

Honičky Toma a Jerryho jsou natolik známý,že to tady nemusim rozvádět....Prostě skvělej animák!!! ()

Ludivitto

Můj bratr (ročník 77) prý vždy oplakával Jerryho a já se vždy strašně smál a fandil jsem Tomovi. Asi jsem špatný člověk. ()

P1tr

Nezapomenutelné eskapády této animované dvojice baví a nepochybně ještě budou bavit několik generací děti...a přiznejme si, že i my co máme dětství za sebou se také rádi potají podíváme:) ()

pfa

Klasický animovaný komedy-seriál, takový druhý Jen počkej. Teda ty kočky jsou ale pružný... [9/1O] ()

Josefin

Byl to vždy skvělý animovaný seriál, není co dodat. Jen souhlasím s ostatními, že taky občas mohl vyhrát Tom : ) ()

giovanni3

Jako vždy jsme víc miloval Looney Tunes jak Tom a Jerry, ale to nic nemění na to, že jsem viděl snad každý díl několikrát a vždy se na to rád podívám. Krásné animace a i scénář není zlý... Prostě klasika. 4z5 ()

tommmy89

Ako každé dieťa, bez tohto anim. seriálu by som si nevedel predstaviť nedeľné ráno bez tejto "rozprávočky" :-) Nahánačky, šibalstvá Toma & Jerryho známkujem za 4* ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (více)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (více)