Prodej Barone Sanitation komplikuje syn, který nechápe, o co jde. Tony diskutuje o víře a dinosaurech a Paulie se dozvídá šokující pravdu o své výchově. Bobby pomůže rapperovi získat důvěru. (HBO Europe)

Loki_Six

"Some people would have you believe dinosaurs existed millions of years ago. It's just not true! God created the Earth six thousand years ago. And I tell my kids: 'You have to remember: dinosaurs and human beings lived on the Earth at the same time!'" ()

Arkanoid

Paulie dostal čestné uznanie za recykláciu a je výrazný, aj čo sa týka emócií, dokonca neguje Tonyho hlášku o rodine z prvej epizódy tejto série. Bobby začína viac špekulovať a postará sa o výbuch smiechu. Tonymu to ide aj z nemocnice a s tými podpiskartami vyzerá gýčovo. Filozofia vnímania sa prelína s praktickou náplňou garbage business. Na záver ešte nejaké to násilie, nech je čo riešiť v budúcich epizódach. Výborné. ()

0verseer

”Well you gotta get beyond this petty bullshit, Paulie. You're part of something bigger. when you gonna learn that? Tony sa pomaly dostáva do formy a spolu s ním aj celý seriál. Nejaké to prekvapivé odhalenie, streľba do zadnice a deštrukcia kolenného klbu mi plne stačili k maximálnej spokojnosti... ()